کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-04 ساعت 11:29)Mehran11 نوشته:  کجا گفته عکس بایذ 600 در600 باشه؟

Acceptable— The photo clearly identifies the subject

Photo tip: Photo should be 2”x2” (51 x 51 mm) with the head centered and sized between 1” and 1.4” (25 and 35 mm

سلام دوست من
گرفتن عکس جدید دیجیتالی. اگر قصد دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد:
قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG) باشد.
اندازه فایل تصویری: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ٢٤٠ کیلوبایت باشد.
رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ٦٠٠ پیکسل (عرض) در ٦٠٠ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.

با آرزوی موفقیت شما و سایر عزیزان
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Ask ، American Darlin
ممنون سایز عکس عوض شده یعنی پارسال 500*500 pixel بود امسال شده بعنی 600 یا همین بود ه ؟
تشکر کنندگان:
زیاد نگران نباشید

نمونه عکس های مورد قبول رو ببینید

https://travel.state.gov/content/passpor...mples.html

مهم اینه که : عکس ها روشن باشه . میتونید موقع عکس فلاش موبایل خودتون رو روشن کنید
عینک اگر نداشته باشید بهتره . البته عینک به این دلیل که ممکنه فلاش عکس داخل عینک تصویرش بیوفته
البته میتونید زاویه دوربین رو کمی بچرخونید تا فلاشدوربین داخل شیشه ی عینک معلوم نباشه

موقع عکس گرفتن کاملا عادی باشید . اخم نکنید

از عکس های قدیمی استفاده نکنید . عکس هایی که میگیرید حاوی اطلاعات زیادی از جمله تاریخ زمانی که عکس میگیرید هستش . حتی فلاش موبایلتون روشن بود موقع عکس گرفتن یا خاموش بود هم داخل عکس ها ثبت میشه
و همینطور تاریخ ادیت عکس و .... هم داخل عکس ها ذخیره میشه و میشه فهمید که عکستون جدید هستش یا نه !

پس سعی نکنید اینا رو گول بزنید

اصلا عکس هاتون رو فتوشاپی نکنید . مثلا روتوش کنید و ...

موقع crop کردن هم مهم اینه که تصویرتون کامل از سینه تا بالای موهای سرتون داخل عکس باشه و همینطور صورتتون داخل اون دایره سبز باشه . زیاد سخت نگیرید !

وقتی خودش تایید شد عکستون رو با نمونه های موجود مقایسه کنید و شروع به ثبت نام کنید .

خیالتون راحت . امسال دیگه فصل جدیدی از زندگی براتون میشه :X
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: m_ganj ، poonehbahar ، نسل سوخته ، American Darlin
سلام
دوستان میشه با دوربین گوشی عکس گرفت؟
من اصلااااا این ادیت و پیکسل و سایز و اینارو نمیفهمم!متاسفانه!
ی ادم خیییر میشه از اول بگه چکار باید بکنمSmile
با اون نرم افزار خود سایت هم نتونستم کار کنم!!یعنی ی چیزی دانلود شد ولی اصن چیه؟؟!
الان میگن خب ثبت نام نکنSmile))))
تشکر کنندگان:
سلام دوستان باتوجه به لینک ارسالی دوستمون ، برای خانم های با حجاب یه نمونه عکس گذاشته

‎https://travel.state.gov/content/passports/en/passports/photos/photo-examples.html‎

سوال من اینه مگر پیدا بودن گوش های جز شرایط عکس خانم ها نبود؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
دوستان عکس زیر درسته ؟ اصلا روتوش نشده و سایزش هم 600 در 600 ، میشه یه نظری بدین ، ممنون میشم
[عکس: 4056_999.jpg]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز عینکی من.. امسال از اول نوامبر عکسهایی که برای ثبت نام لاتاری میگیرید باید بدون عینک باشه
از کجا فهمیدم؟ اینو تو صفحه ای که برای تطبیق عکس لاتاری ۲۰‍۱۸ گذاشتن دیدم و گفته که از اول نوامبر اجرا میشه.. پس عکس بدون عینک فراموش نشه:

https://travel.state.gov/content/visas/e...hotos.html
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان: parvin9949
من سه سال پیش پاسپورت گرفتم ، بعید میدونم همون عکس رو داشته باشم و بتونم استفاده کنم

چه باید کرد؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 22:46)FLY نوشته:  من سه سال پیش پاسپورت گرفتم ، بعید میدونم همون عکس رو داشته باشم و بتونم استفاده کنم

چه باید کرد؟

لطف میکنید میرید عکس جدید میگرید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 14:56)azimi1368 نوشته:  دوستان عکس زیر درسته ؟ اصلا روتوش نشده و سایزش هم 600 در 600 ، میشه یه نظری بدین ، ممنون میشم

عالیه Cool
یادمه پارسال هم عکستون رو گذاشته بود.
2012-2017
تشکر کنندگان: azimi1368
(2016-10-05 ساعت 03:37)nargol1990 نوشته:  سلام
دوستان میشه با دوربین گوشی عکس گرفت؟
من اصلااااا این ادیت و پیکسل و سایز و اینارو نمیفهمم!متاسفانه!
ی ادم خیییر میشه از اول بگه چکار باید بکنمSmile
با اون نرم افزار خود سایت هم نتونستم کار کنم!!یعنی ی چیزی دانلود شد ولی اصن چیه؟؟!
الان میگن خب ثبت نام نکنSmile))))

کاری نداره به عکاسی مراجعه کنید بگید عکس واسه لاتاری میخواین.
2012-2017
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 03:49)matin.sh نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 22:46)FLY نوشته:  من سه سال پیش پاسپورت گرفتم ، بعید میدونم همون عکس رو داشته باشم و بتونم استفاده کنم

چه باید کرد؟

لطف میکنید میرید عکس جدید میگرید

با این حساب عکس لاتاری مهم نیست عین عکس پاسپورت باشه! خانمها که عکس پاسشون با حجابه میتونند با گوشی موبایلشون عکس بدون حجاب بگیرند آیا؟!
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

تشکر کنندگان:
دوستان یه نصیحت!
من به عکس پارسال خودم که پرسنلی بود نگاه میکنم با خودم میگم با این عکس حتما همون دور های اول حذف شدم آخه این چیه من گذاشتم؟
به نظرم روی عکس هاتون حساسیت به خرج بدین و هر عکسی رو نزارین مثلا عکس های پرسنلی خودمون چون ماشالله 70 درصد مواقع چنان با کنتراست و فوتوشاپی که به کار برده شده رو این عکسا خیلی برق میزنیم و سفیدیم و عملا از قیافه اصلیمون خارج شدیم
اگه دوربین خوب دارید تو منزل پشت یه دیوار سفید که نور خوبی اطرافش باشه از خودتون عکس بگیرید و بزارید. فقط نکته ای که هست اینه که حتما بدون عینک باشه عکس هاتون و بک گراندتون هیچ سایه و لکه ای چیزی نباشه و لبخند ملیحی هم بزنید بد نیست و در آخر هم عکس رو تو سایت ثبت نام اون قسمت تنظیمات عکس اونجا تنظیم کنید
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان:
سلام دوستان

لطفا سوال من را جواب بدید. من عکسم را در برنامه paint تغیر سایز دادم به 600*600

سپس در نرم افزاری که خود سایت مهاجرت امریکا گذاشته بود چک کردم و با موفقیت ثبت شد و حتی بعد از تایید یک کپی هم داد که سیو کنم و موقع ثبت نام همون را قرار بدهم و مشکلی پیش نیاد

من هم ثبت نام کردم و در نهایت کد رهگیری و...هم گرفتم

مشکل اینکه حالا فهمیدم عکسی که فرستادم فرمتش JPEG نبوده و PNG بوده ...کسی این مشکل را داشته ؟!!

وقتی قبول کردند ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟ لطفا جواب بدید ممنون
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 19:49)elnaz.sh نوشته:  سلام دوستان

لطفا سوال من را جواب بدید. من عکسم را در برنامه paint تغیر سایز دادم به 600*600

سپس در نرم افزاری که خود سایت مهاجرت آمریکا گذاشته بود چک کردم و با موفقیت ثبت شد و حتی بعد از تایید یک کپی هم داد که سیو کنم و موقع ثبت نام همون را قرار بدهم و مشکلی پیش نیاد

من هم ثبت نام کردم و در نهایت کد رهگیری و...هم گرفتم

مشکل اینکه حالا فهمیدم عکسی که فرستادم فرمتش JPEG نبوده و PNG بوده ...کسی این مشکل را داشته ؟!!

وقتی قبول کردند ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟ لطفا جواب بدید ممنون

بنده فکر میکنم که مشکلی پیش نیاد .چون چندین نوع فرمت فایل برای عکس هست که بعضی هاشون با نرم افزارهای خاص قابل مشاهده هست و توی تمامی فرمتهای عکس فایل JPEG معروفترین و پر استفاده ترین فرمت هست و میشه گفت که همه سیستم ها از این فرمت پشتیبانی میکنند و به همین دلیل این فرمت رو برای سایت لاتاری استفاده کردن که دیگه از فرمتهای خاص مثل TIFF-BPG-SVG استفاده نشه چون این فرمت ها خاص هستند اما فایل PNG که شما آپلود کردید هم تقریبا مثل فایل JPEG معروف هست و خیلی راحت میشه این فرمت فایل رو هم مشاهده کرد به همین دلیل بعید میدونم به خاطر این موضوع شمارو ریجکت کنند . مطمعن باشید خیلی ها مثل شما این اشتباه رو کردن
2012-2017
تشکر کنندگان: elnaz.sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان