کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-25 ساعت 17:39)atefeh.gh نوشته:  سلام
خسته نباشید
لطفا یه سایت معتبر برای تایید عکس را بذارید من عکسمو خودم گرفتم اما مطمئن نیستم که عکسم قابل قبوله یا نه !

ممنون

هیچ سایتی نیست که اعتبار عکس شما رو تضمین کنه
عکستون اگه مشکلات اولیه ( تاریکی، سایه، پیدا نبودن کامل صورت و اندازه ) رو نداره میتونید توی سایت لاتاری با ابزارشون حد و حدود عکس رو نسبت به کادری که دادن کراپ کنید
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز
این عکس من آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟ Cool

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 14:31)arman_ghasr68 نوشته:  سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز

معایب :

1. اندازه سر بزرگ است

2. فضای خالی بالای سر کم است.

اندازه صحیح عکس
[عکس: pw09_mohajersara_com_dv2018.jpg]
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: arman_ghasr68
(2016-10-27 ساعت 15:26)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-27 ساعت 14:31)arman_ghasr68 نوشته:  سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز

معایب :

1. اندازه سر بزرگ است

2. فضای خالی بالای سر کم است.

اندازه صحیح عکس
[عکس: pw09_mohajersara_com_dv2018.jpg]
ممنونم خیلی زحمت کشید
تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 15:26)dvb3000 نوشته:  [quote='arman_ghasr68' pid='729784' dateline='1477562483']
سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز

معایب :

1. اندازه سر بزرگ است

2. فضای خالی بالای سر کم است

این خوبه اصلاحش کردم؟؟

تشکر کنندگان:
نقل قول:این خوبه اصلاحش کردم؟؟

سلام دوست عزیز

این عکس معیارهای عکس لاتاری را دارد و مناسب ثبت نام است Smile

موفق باشید
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 20:24)dvb3000 نوشته:  
نقل قول:این خوبه اصلاحش کردم؟؟

سلام دوست عزیز

این عکس معیارهای عکس لاتاری را دارد و مناسب ثبت نام است Smile

موفق باشید
اها این شد ممنون [emoji12] [emoji12] [emoji120] [emoji120] [emoji120]

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
سلام این عکس قابل قبوله؟ با توجه به اینکه در پس زمینه یکم سایه روی دیوار افتاده.عکس کاملن بدون ویرایشه اتلیه گرفتم

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من وقتی عکس مو با نرم افزار خود لاتاری crop میکنم و یه درجه از زوم شو کم میکنم تا انداره فیکیس شه و بعد سیو میکنم که از اون برای ثبت نام استفاده کنم و بعدش که عکس تغییر داده شده رو چک میکنم دوباره به اندازه اولش برگشته دلیلش چیه ممنون از راهنمایی تون؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 23:41)amir j7 نوشته:  سلام دوستان
من وقتی عکس مو با نرم افزار خود لاتاری crop میکنم و یه درجه از زوم شو کم میکنم تا انداره فیکیس شه و بعد سیو میکنم که از اون برای ثبت نام استفاده کنم و بعدش که عکس تغییر داده شده رو چک میکنم دوباره به اندازه اولش برگشته دلیلش چیه ممنون از راهنمایی تون؟؟

از این نرم افزار استفاده کن

تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 19:50)storm1901 نوشته:  سلام این عکس قابل قبوله؟ با توجه به اینکه در پس زمینه یکم سایه روی دیوار افتاده.عکس کاملن بدون ویرایشه اتلیه گرفتم

سلام دوست عزیز
عکس اشکالی نداره با خیال راحت آپلود کن
موفق باشید
تشکر کنندگان:
کسی که از عکس 2 سال قبل ک ثبت نام کرده بوده استفاده کنه ایرادی داره؟
سال 2017 ک پارسال باشه ثبت نام نکرده
چون تو شرایط این بود سال قبل با این عکس ثبت نام نکنه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من عکس پارسالمو گذاشتم . ایرادی داره؟؟؟ اصلا جایی نگفته نباید برا پارسال باشه. اگر ایراد داره میشه اصلاحش کنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 10:53)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 23:41)amir j7 نوشته:  سلام دوستان

از این نرم افزار استفاده کن

ممنون دوست عزیز از پاسخ گویی تون ولی با این نرم افزار هم که معرفی کردید هنوز همون مشکل رو دارم
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 20:54)amir j7 نوشته:  [quote='dvb3000' pid='730083' dateline='1477808615']
[quote='amir j7' pid='730041' dateline='1477768318']
سلام دوستان

سلام دوست عزیز برنامه خود سایت لاتاری بی عیب نیست ، اگر برنامه خطا داره از یک برنامه ادیت عکس استفاده کن مثل فتوشاپ.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان