کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
سلام خدمت دوستان
من اولین سالمه که میخوام شرکت کنم
میشه بهم عکس یا فایل pdf یا هرچیز دیگه ای از نحوه ثبت نام بدین ممنون میشم.فقط کامل باشه راجب تمام قسمتهای فرم ثبت نام توضیح داده باشه.
تشکر کنندگان:
خیلی دوست دارم امسال برنده بشم و برق ویزارو تو پاسپورت ببینم ولی شانس0.2درصد خیلی کمه ولی مطمعنم اگه خدا بخواد همون سال اول در میاد اخه یکی دیدم6 سال بود ثبت نام میکرد اسمش در نمیومد بعد از یه خانواده یه خواهر و برادر همون سال اول برنده میشند منم سال اولم و مثله خیلیا که سال اول برنده شدن ایشلا برنده میشم برنده هم نشدم تا امریکا شنا میکنم ددد
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان: frd22
سلام دوستان
منم به عنوان یکی از پیشکسوت های این عرصه اومدم اعلام حضور کنم Big Grin
توروخدا مثل سال های قبل حرف های فلسفی نزنید که دیگه حالم داره بهم میخوره Big Grin
بابا هرکی برد نوش جونش هرکیم نبرد بره به کارش برسه :|
لطفا خواب هایی از قبیل مادربزرگم اومد گفت زندگیت متحول میشه و یا غیره هم تعریف نکنید که من یه آرشیو دارم :|
احساس های الهی مقطعی تون هم که هرساله بین ماه های سپتامبر تا می سراغتون میان بزارین همون پیش خودتون بمونه :|
ضمنا طبق گفته ی استاد خیابانی اونی که برنده نشده قطعا برنده نشده پس به دنبال معجزه تا ماه ها بعد از اعلام نتایج به سایت دیوی مراجعه نفرمایید.
با تشکر Smile :|
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: m64kh ، Ashkan3832 ، ELNAZ21 ، taptan ، sheghi ، jalayevatan ، mehre cyrus ، matin.sh ، aram_hpanahi ، frd22 ، behbod ، algh90 ، alirezanz ، lighter
باسلام وخسته نباشید
من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و دو سال دیگه درسم به پایان میرسه با توجه به اینکه مشمول هستم و دارای معافیت تحصیلی می باشم و با استفاده از وصیقه امکان خروج از کشور را دارم آیا در صورت برنده شدن به ذلیل نداشتن کارت پایان خدمت هنگام مصاحبه رد می شوم یا خیر؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام بر رفقا
ما هم اومدیم با کلی اطلاعات
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: sheghi ، jalayevatan ، alirezanz
دوستان امکانش هست 2 تا اکانت جدا برای خودم و همسرم بسازم یعنی یه بار من مین باشم یه بار همسرم؟مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
انشالله که همتون به آرزوهاتون برسین
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، frd22
سلام دوستان
سال 91 خانمم لاتاری برنده شد تا مهر 93 درگیر این پروسه بودیم و در آخر با اون همه سختی و انتظار ویزا بهمون نرسید
برنده 2014 بودیم Cool
2015 قبول نشدیم Sad
2016 قبول نشدیم Sad
2017 هم همینطور.... Sad

امسال مجددا اقدام میکنیم، به امید روزی که تلاش همه نتیجه بخش بشه Smile
تشکر کنندگان: jalayevatan ، frd22
سلام دوستان
پیشاپیش از کمکتون تشکر می کنم و ارزوی موفقیت برای همه...
یه سوال دارم راجع به ثبت نام
من چندسال پیش شهروند استرالیا شدم و بعد یه مدت پاسپورت ایرانم رو گم کردم
حالا با پاسپورت استرالیایی چجوری ثبت نام کنم ؟
بهتر سوال رو بپرسم : توی فرم کجا ایران وارد کنم کجا استرالیا ؟
تشکر کنندگان:
والا من که انقدر برنده نشدم دیگه عادت کردم ، امسال سال پنجم که ثبت نام میکنم ولی دارم آماده میشم واسه کانادا یا استرالیا ، هرچند پروسه زمان بریه ولی حداقل از لاتاری احتمالش بیشتره خخخخخخخخ ، لاتاری هم حالا یه شانسه دیگه اگه شد دمش گرم اگه هم نشد برنامه کانادا در جریانه ، ببینیم چی میشه ، ولی خب من مطمئنم که از ایران میرم به هر طریقی که شده بالاخره میرم
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehre cyrus ، frd22
فکر میکنم اگه کسی یکبار رد بشه دیگه همیشه توسط سیستم رد میشه ! و این کار برای کاهش زمان بررسی پرونده ها صورت میگیره که کیس های جدید رو بررسی کنن و به نظر من حتی در قرعه کشی شرکت هم داده نمیشه

تا حالا کسی بوده یکی دو سال رد بشه بعد پذیرفته بشه ؟
تشکر کنندگان:
دیروز تو اینستا دیدم یه پیج زدن برای ثبت نام لاتاری

تبلیغشونم این بود: با بهترین شرایط و حرفه ای ترین خدمات به آمریکا مهاجرت کنین

کامنتاشو که خوندم از خودم هم نا امید شدم
یعنی واقعا مهاجرت به آمریکا اینقد آسونه؟ Smile)

در حد یه نصیحت یه کامنت زدم که لطفا قبل از ثبت نام تحقیق کنید، دولت آمریکا هیچ گونه کمکی به شما نمیکنه و از پروسه برنده شدن تا گرفتن ویزاتون شما باید هزینه های رفت و امد و ... رو بپردازین

ادمین پیج هم اومده تو دایرکت به من بد و بیراه میگه که چرا مردم رو "گمراه" میکنی

جماعتی که به دنبال مفت باشه کوفت باشه هستن نوادگاه همونان که برای غذای مفت آدم له میکنن و مهم نیست چه صفی باشه، همیشه توی صف هستن

التماسِ کمی فرهنگ و شعور
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
(2016-09-28 ساعت 11:03)milade نوشته:  سلام به همه همیشگی ها

امسال هم مجدداً فرا رسید تا ما دوباره عمرمون رو پای شانسمون صرف کنیم.
امیدوارم قدیمی های این بخت ازمایی دیگه به فکر این روش نباشند و از سایر روش ها هم اقدام کنند.
سال اولی ها هم توجه کنند که توی این چند سال از این منتظر سرا شاید کمتر از انگشتان دست برنده شده اند. بنابراین دل خوش نکنید و به زندگیتون توجه کنید.

اما من فاز منفی ام رو شورع میکنم با این جمله : هیچکس از شما قبول نمیشید بجز خودم!

امیدوارم امسال علاوه بر هوپ بر واقعیت ها هم نیم نگاهی داشته باشیم.

ایام به کام.

پ.ن: فاز منفی من هرچند فان هست اما واقعیت های جدی رو در بر داره ، کسی به دل نگیره.

به به داش گلمون

اقا سال قبل که از هممون دعوت شد، ما خودمون نخواستیم بریم Smile)

چه خبرا؟ خوبی؟
قشنگیش اینه میتونیم حرفای سال قبل رو کپی پیست کنیم Smile)
همشون همینان...

امسال هم ثبت نام میکنی؟
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: milade ، mehre cyrus ، frd22 ، alirezanz
(2016-09-30 ساعت 11:37)ghasoo نوشته:  سلام دوستان
سال 91 خانمم لاتاری برنده شد تا مهر 93 درگیر این پروسه بودیم و در آخر با اون همه سختی و انتظار ویزا بهمون نرسید
برنده 2014 بودیم Cool
2015 قبول نشدیم Sad
2016 قبول نشدیم Sad
2017 هم همینطور.... Sad

امسال مجددا اقدام میکنیم، به امید روزی که تلاش همه نتیجه بخش بشه Smile

سلام
فکر نکن تنهایی
منم مثل شما هستم ولی از سفارت ابوظبی
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، ghasoo
سلام دوستان منهم مثل شما به فکر پروازم و دیگه طاقت موندن ندارم ، چند سال هم هست که مدام لاتاری شرکت می کنم تازه هفته گذشته بادیدن یک نفر که لوازم منزلش رو برای فروش گذاشته بود به علت مهاجرت با EB3 آشنا شدم و با وکیلی که کارشون رو انجام داده بود صحبت کردم و مبلغ 50،000 تا مطرح شد و من دیگه تو پوست خودم نمی گنجیدم و کلی آرزو و امید پیداکردم .!!!!!! ولی بایک کم تحقیق و خوندن صفحه EB3 مهاجر سرا فهمیدم که اینم سراب بوده و قید ریسک در مورد زندگیمو زدم چون این مبلغ سرریز من نیست و قرار بود از فروش تمام دارایی های من جور بشه .     القصه الان با هزار امید نشستم منتظر باز شدن صفحه ثبت نام و آرزوهای هرساله .

انشااله تموم اون کسایی که واقعا نیاز دارن به آرزوشون برسن .

برای همتون آرزوی قبولی دارم . وعده ما در اونور دنیا انشااله ................

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان