کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
country of eligibility هر کسی فقط کشور محل تولدش است. تابعیت یا محل سکونت شما ملاک نیست. مجاز بودن برای شرکت در لاتاری وابسته به کشور محل تولد شما است. اگر در لیست کشورهای مجاز متولد شده اید می توانید شرکت کنید. کسانی که در لیست کشورهای مجاز متولد نشده اند در شرایطی می توانند از کشور محل تولد والدین یا همسرشان استفاده کنند.

(2016-10-26 ساعت 20:18)IMMI نوشته:  من یک سوال دارم. برای کسی که متولد ایران هست اما ساکن کشور دیگه ای هست، موقع ثبت نام Country of Eligibility for the DV Program رو باید ایران بزنه یا اون یکی کشوری که ساکن هست. اصلا وقتی اقامت یک کشور دیگه ای رو داری میشه از سهمیه اون کشور ثبت نام کرد یا حتما باید سهمیه ایران باشه؟
تشکر کنندگان: ?!Seattle ، Tero.guy ، IMMI ، نسل سوخته ، hosseinix
سلام. چرا سایت ثبت نام برای من باز نمیشه؟
مگه همین لینک نیس؟

https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان:
من باید به رتبه 5 برسم تا بتونم رتبه بدم
یک رتبه دیگه بدین که بتونم افرادی کتبه دادن رو رتبه بدم بهشون
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان من متاسفانه یک حرف رو در فامیلی ام کم فرستادم مثلا نوروزی بود norozi فرستادم....بعضی دوستان می گن که بستگی به تلفظ داره و... می خواستم نظر دوساتان و بدونم در این باره اینکه اشکالی داره و اگه بله چطور می تونم رفع اش کنم؟..ممنونمSmile..Smile
تشکر کنندگان:
از افراد خواهشمندیم دوستانی که هیچ زمینه ای و فقط برای تفریح میان میگن ما رو ثبت نام کنین . ثبت نام نکنید. با تشکر. جلوی در مترو امروز تیکت زده بودن تبلیغات فقط رنگی نبود ثبت نام لاتاری !!! جو بدی درست شده .
تشکر کنندگان: hosseinix ، alirezanz
Lightbulb 
(2016-10-27 ساعت 06:31)battosai نوشته:  تبلیغات..................

پس باید بیایی شهر ما رو ببینی تو خیابونا بنر و پارچه زدن هر 50 متر تبلغ نصب کردن، تازه خانه به خانه تبلیغ پخش میکنن و چند روز پیش هم اس ام اس تبلیغاتی کافی نت شهر واسم اومد (شهر ما حدود 500000 نفر جمعیت داره)

نوشته بود " ساده ترین راه مهاجرت به آمریکا به همراه تحصیل ،خانه ، کار و درآمد عالی در بهترین کشور جهان ، ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا فقط 2000 تومان "
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، copol ، hosseinix ، battosai
سلام دوستان برای پدر و مادرم میخوام ثبت نام کنم که دیپلم اونها 11 ساله هست. ولی خرداد ماه مدرک پیش دانشگاهی رو میگیرند.
الان در فرم ثبت نام گزینه ‎high school degree‎ رو انتخاب کنم؟ واگر پذیرفته بشن تاریخ فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی بعد از ثبت نام لاتاری هست. مشکلی پیش نمیاد؟
سوال دوم من این هست که هر کدام در دو شغل تبحر و سابقه کار دارند که از قرار هر 4 شغل و حرفه 6 تا ‎7 svp‎
و ‎zone 3‎ هست من در سایت چک کردم.
به نظرتون چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
واقعا جای تاسف داره آدم وقتی این چیزا رو می خونه .کسایی واسه مهاجرت اقدام می کنن که حتی تو حرف میم مهاجرت هم موندن ، چه برسه به اینکه بخوان مهاجرت کنن

منم کسایی رو میشناسم واسه لاتاری ثبت نام کردن که نه از لحاظ روحی و عقلانی و نه از لحاظ مالی ، شرایط مهاجرت رو ندارن و فقط حق عده ای از دوستان پایمال میشه .مهاجرت واقعا یه پروژه بزرگی هست ،مخصوصا برای کسایی که متاهل هستن و قصد فراهم کردن زندگی در یه کشور دیگه رو دارن
خواهشا کسایی که می دونید قصد و یا شرایط مهاجرت رو ندارن دوستان ثبت نام نکنند .
به امید موفقیت تمامی دوستان
تشکر کنندگان: battosai ، alirezanz
سلام دوستان،من هر چه سعی کردم ثبت نام کنم سایت گزینه ی چک کردن لاتاری 2017نشون میده، چجور ثبتنام کنم؟
تشکر کنندگان:
برای دوستم ثبت نام کردم تاریخ تولد را اشتباهی زدم دیگم نمیتونم ثبت نام کنم حالا شانسش از دست میره؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 22:00)nahid.t نوشته:  برای دوستم ثبت نام کردم تاریخ تولد را اشتباهی زدم دیگم نمیتونم ثبت نام کنم حالا شانسش از دست میره؟

سلام فکر می کنم میشه درست کرد موقعی که انشاالله اسمتون در اومد یه نامه به kcc باید بزنید
البته منم این اشتباه داشتم که با شرکت پاریزتراول صحبت کردم گفتن نامه رو میزنن .
تشکر کنندگان: nahid.t
(2016-10-27 ساعت 21:39)ahmad.y نوشته:  سلام دوستان،من هر چه سعی کردم ثبت نام کنم سایت گزینه ی چک کردن لاتاری 2017نشون میده، چجور ثبتنام کنم؟

از این لینک استفاده کن (سایت رسمی)
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: hosseinix ، sasybala69
(2016-10-27 ساعت 19:34)hosseinix نوشته:  واقعا جای تاسف داره آدم وقتی این چیزا رو می خونه .کسایی واسه مهاجرت اقدام می کنن که حتی تو حرف میم مهاجرت هم موندن ، چه برسه به اینکه بخوان مهاجرت کنن

منم کسایی رو میشناسم واسه لاتاری ثبت نام کردن که نه از لحاظ روحی و عقلانی و نه از لحاظ مالی ، شرایط مهاجرت رو ندارن و فقط حق عده ای از دوستان پایمال میشه .مهاجرت واقعا یه پروژه بزرگی هست ،مخصوصا برای کسایی که متاهل هستن و قصد فراهم کردن زندگی در یه کشور دیگه رو دارن
خواهشا کسایی که می دونید قصد و یا شرایط مهاجرت رو ندارن دوستان ثبت نام نکنند .
به امید موفقیت تمامی دوستان
اینایی که قصد مهاجرت ندارن و الکی ثبت نام میکنن و برنده هم میشن، زیاد بد هم نیست چون مراحل بعدی رو انجام نمیدن و اونایی که رتبه قبولی شون بالاست و نگران گرفتن ویزا هستن ، نقطه امیدی میشه و میتونن به خاطره اون بی انگیزه ها ، امیدوار باشن
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: hosseinix ، lighter ، sasybala69 ، alirezanz
اون آقایی که پارسال با ۵۰ تا آیدی مختلف خودشو ثبت نام کرده بود نیومد بگه برنده شد یا نه
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: alirezanz
من کاری به کشورهای جهان سوم دیگه ندارم....اما وقتی این تعریف ها و خبرهای بالا رو از شهرهاشو میدن ادم از خودش بدش میاد و بیشتر دوست داره مهاجرت کنه...شاید واسه بعضی از دوستان خنده دار باشه که بخوان ناراحت شن..اما واقعا بعضی ها از ته دل افسوس میخورن....واقعا...متاسفم
تشکر کنندگان: hosseinix ، sasybala69

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان