کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انگيزه و هيجان
با سلام خدمت همه دوستان و منتظران
مدتي است كه مطالب جديد و پيشنهادي يا اميد بخش و روحيه بخش در سايت ديده نمي شود و يا حجم مطالب بسيار كاهش يافته و غالبا تكراري است اين موضوع نشان ميدهد كه اعلام محدود كيس نامبرهاي ماههاي قبلي حسابي همگي را دلسرد و مايوس نموده است.البته كمي هم اين موضوع طبيعي است چون در ابتداي زمان قبولي ذوق و شوق دوستان زياد است كه به مرور به شرايط خو گرفته و ناچار به صبر و تحمل مي شوند.به هر حال دوستان پيشنهاد مي كنم كه براي حفظ هيجان و شعف هر آنچه مفيد و موثر و روحيه بخش مي دانيد در اختيار ساير دوستان منتظر خود بگذاريد تا اين روزهاي سخت و سرد سريعتر و بهتر سپري شوند.در ضمن بايد همواره اميدوار باشيم تا اعلام كيس نامبرهاي بعدي با ميزان بيشتري اعلام گردد.من با مطالعه در ساير سايتهاي خارجي مرتبط با برندگان لاتاري به اين نتيجه كلي رسيدم كه بيشتر تحليلگران و مراجعين اين سايتها به اعلام كيس نامبرهاي بيشتر در ماههاي آتي بخصوص در آسيا بسيار اميدوارند كه انشاالله چنين باشد.انشاالله همگي ما تا قبل از تابستان 88 براي مصاحبه دعوت ميشويم.
به اميد آن روز
در صدف جان دري نيست به جز دوست دوست
آنكه دل از عشق او زنده بود اوست اوست
عشق مرا پيشه شد در رگ و در ريشه شد
نيست مني در ميان من نه منم اوست اوست
موفقيت همگي را در اخذ گرين كارت از خداوند طلب مي كنم
تشکر کنندگان: Masoud ، leili
حق با تو تارا جان ممنون از تاپیکت
من خودم که به شخصه کم کم دارام از رفتن به آمریکا منصرف می شم نمی دونم باید چیکار کنم اصلاً برم آمریکا چیکار کنم
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
من خبر جدیدی ندارم. اما این متن رو میذارم.

فرزند من
شاید تو مرا نشناسی، اما من همه چیز را در مورد تو می‌دانم
من از همه راهها و طریق‌های تو با اطلاع هستم. (مزامیر 139: 3)
تو به طور تصادفی بوجود نیامدی وتمام روزهای زندگی تو در دفتر من ثبت شده است. (مزامیر 139: 15-16
من زمان معین تولد تو را و اینکه در کجا ساکن شوی را قرار دادم. (اعمالرسولان 17: 26(
و تو را به پیش آوردم تا روزی که تو متولد شدی. (مزامیر 71: 6)

اگرچه من بطور نادرستی بتوسط افرادی که مرانمی‌شناسند به تو معرفی شدم. (یوحنا 8: 41-44)
و این آرزوی من است تا تو را مورد محبت و رحمت خود قراردهم. (اول یوحنا 3: 1)
تنها چون تو فرزند من هستی و من پدر تو. (اول یوحنا 3: 1(

هر هدیه نیکو که تو دریافت می‌کنی، از دستهای من است. (یعقوب 1: 17)
نقشه من برای آینده تو همیشه همراه با امید بوده است. (متی 6: 31-33(
زیرا که من تو را با عشقی جاودانه دوست دارم. (ارمیاء 29: 11(
افکار من در مورد تو بی انتهااست همانطور که دانه‌های شن در کنار دریا. (مزامیر 139: 17-18(
من از وجود تو شادم و برای تو سرود می‌خوانم. (صفنیا 3: 17(
و از احسان نمودن به تو هرگز متوقف نخواهم شد. (ارمیاء 32:40)
تا به تو چیزهای عجیب و بزرگ را نشان دهم. (ارمیاء
اگر با تمام دل و جان بدنبال من باشی مرا خواهی یافت. (تثنیه 4: 29)
اشتیاق خود را بر من قرار بده و من آرزوی قلبی تو را به تو خواهم داد. (مزامیر 37: 40(
چرا که در واقع این من هستم که آنرا می‌توانم به تو ببخشم. (فیلیپیان 2: 13)
من می‌توانم بیش از آنچه که تو تصور کنی برای تو انجام دهم. (افسسیان 3: 20(
همچنین من پدری هستم که تو را در زمانهای سختی آرامی می‌بخشم. (دوم قرنتیان 1: 3-4(
زمانی که قلب تو شکسته است من نزدیک تو هستم. (مزامیر 34: 18(
همانطور که یک چوپان گوسفند خود را حمل می‌کند، من نیز همچنین تو را در آغوش خود دارم. (اشعیاء 40: 11(

یک روز تمامی اشک‌های تو را پاک خواهم کرد. (مکاشفه 21: 3-4(
و تمامی دردها و رنج‌های تو را که در این زمین متحمل شدی بر خواهم داشت. (مکاشفه 21: 3-4(

هیچ چیز نمی‌تواند تو را از من جدا کند. (رومیان 8: 38-39)
من برای تو جشن بزرگی بر پا خواهم کرد. جشنی که تا به حال آسمان به خود ندیده است( لوقا 15: 7)
من همیشه پدر تو بوده‌ام و خواهم بود. (افسسیان 3: 14-15(
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان