کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زمان اعلام نتایج لاتاری 2010 از طریق پستی و همچنین با استفاده از Confirm
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2010 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the Return to Entrant Status Check Main Page link below.
w
تشکر کنندگان:
من هم قبول نشدم ...
تشکر کنندگان:
من هم انتخاب نشدم.
سخته!
سال دیگه ...
ایام به کام.
تشکر کنندگان:
دوستان حتما متوجه شدید فکر کردن به یک اتفاقاتی بسیار لذت بخشه، حتی لذت بخش تر از خود اون اتفاق.
در یک رمانی (به نام The Great Gatsby) خوندم که نوشته بود وقتی فکر کردن در مورد یک اتفاق از خود اون اتفاق لذت بخش تره دیگه چه لزومی داره که اون اتفاق رخ بده!
جالبه.
البته امیدوارم و فکر میکنم در مورت لاتاری و آمریکا رفتن اینجوری نباشه.
ایام به کام.
تشکر کنندگان: arashj666
سلام
دوستان من چند روز پیش نامه رو دریافت کردم
اما الان که از تو سایت چک میکنم میزنه HAS NOT BEEN SELECTED , از اونجایی که مثال خیلی از دوستان در تاریخ تولد شک دارم سالهای مختلف رو هم چک کردم اما باز هم میگه HAS NOT BEEN SELECTED
بچه ها لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
دوستان گل منو بعنوان یک تازه وارد پذیرا باشید من ثبت نام کردم از سایت لاتاری گرین کارت به زبان فارسی هست
میخوام از دوستان تو این زمینه اطلاعات دارند کمک کنند ما خانوادگی ماه زمستان حالا ماهشو دقیقا تو ذهنم نیست میخوام بدونم از این سایت میشه نتایج قبولی و یا رد شدن را دید همین سایتی که ثبت نام کردم ؟ تاریخ اعلام نتایج کی هست ؟ هم برای ماه شمسی و میلادی ممنون میشم جوابمو بدید این خیلی مهمه من فقط دلشوره دارم
تشکر کنندگان:
ali_jojo نوشته: دوستان گل منو بعنوان یک تازه وارد پذیرا باشید من ثبت نام کردم از سایت لاتاری گرین کارت به زبان فارسی هست
میخوام از دوستان تو این زمینه اطلاعات دارند کمک کنند ما خانوادگی ماه زمستان حالا ماهشو دقیقا تو ذهنم نیست میخوام بدونم از این سایت میشه نتایج قبولی و یا رد شدن را دید همین سایتی که ثبت نام کردم ؟ تاریخ اعلام نتایج کی هست ؟ هم برای ماه شمسی و میلادی ممنون میشم جوابمو بدید این خیلی مهمه من فقط دلشوره دارم

دوست عزیز با سلام Smile
اول از همه دلشوره را کنار بگذارید و مقدار زیادی صبر و حوصله به خرج دهید. در این سایت تمامی اطلاعات لازم برای ثبت نام در گرین کارت لاتاری 2011 موجود است و اینکه اگر منظور شما را درست متوجه شده باشم از این سایت به طور مستقیم نمیتوان نتایج قبولی گرین کارت را متوجه شد بلکه باید به سایت DV lottery مراجعه کنید که آدرس دقیق آن در دیگر تاپیک ها موجود است و اگر بگردید پیدا می کنید .در ضمن تاریخ جدید ثبت نام گرین کارت 2011 ، روز 11 مهر 1388 است . شاد و موفق باشیدWink
تشکر کنندگان:
ali_jojo نوشته: دوستان گل منو بعنوان یک تازه وارد پذیرا باشید من ثبت نام کردم از سایت لاتاری گرین کارت به زبان فارسی هست

با سلام به شما دوست عزیز اگر شما از سایت های واسط اقدام به ثبت نام نموده اید و بابت ثبت نام هزینه متقبل شده اید اگر کد رهگیری را به شما داده اند که همان کانفریمشن نامبر می باشد می توانید با مرورگر اینترنت اکسپلورر و یا فایر فاکس اقدام به مشاهده نتایج از سایت
www.dvlottery.state.gov
با درج نام خانوادگی و سال تولد و کد کانفریمشن نامبر از وضعیت خود اطلاع کسب نموده باشید .
موفق و سربلند باشید .
اگر سوالی بود در خدمتم .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان