کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زمان اعلام نتایج لاتاری 2010 از طریق پستی و همچنین با استفاده از Confirm
بچه ها من رفتم برای گذرنامه . حدود 50 هزار تومانی خرجش میشه.
بعدش باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشید . من که نفهمیدم چی شد؟
میتونید توضیح بهتری بدید؟
علی آقا راهنمایی کنید لطفا"
تشکر کنندگان:
من28 جانویه چند روز پیش ویزا توریستی مصاحبه داشتم تو انکارا بچه های لاتاری2009 هم بودن انجا"میخام بدونم که چطوری میشه با کنفر ناتیون نامبر از سایت مطلع شد برنده شدی و کی قرعه کشی میشه و کی نامه ها ارسال ممنون میشم"
تشکر کنندگان:
navid_usa نوشته: بچه ها من رفتم برای گذرنامه . حدود 50 هزار تومانی خرجش میشه.
بعدش باید حتما کارت پایان خدمت داشته باشید . من که نفهمیدم چی شد؟
میتونید توضیح بهتری بدید؟
علی آقا راهنمایی کنید لطفا"

خوب اگه از نظام وظیفه برگه اجازه خروج از کشور رو بگیرید (برای زیارت و ..)، گذرنامه بهتون می دن !!

KAKO SHIRAZI نوشته: من28 جانویه چند روز پیش ویزا توریستی مصاحبه داشتم تو انکارا بچه های لاتاری2009 هم بودن انجا"میخام بدونم که چطوری میشه با کنفر ناتیون نامبر از سایت مطلع شد برنده شدی و کی قرعه کشی میشه و کی نامه ها ارسال ممنون میشم"

بين ماه هاي May و Julay به برندگان از طريق پاكت هاي پستي اطلاع ميده . واسه امسال ميشه از 11 ارديبهشت 88 الي 10 مرداد 88.
با استفاده از Confirmation Code ميتوان از Julay 1,2009 الي June 30,2010 نيز از نتايج DV-Lottery 2010 مطلع شد
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
saeedproo نوشته: خوب چرا از همون اول بلیط ترکیه رو نگیریم...

کلی بریم سوریه بعد از سوریه هم بریم ترکیه....

navid_usa نوشته: علی جون . دستت درد نکنه که وقتتو توی این سایت گذاشتی همچنین همه کسانی که در این سایت دارند زحمت میکشند.
علی آقا میگم به نظر من برو شما وکیل مهاجرتی بشو(چشمک) آخه اطلاعاتت کامله داداش.
یه سوال: منم 18-19 سالمه این راه سربازی که گفتی جواب میده؟
در ضمن معافی هم که نمیشه تا معافی رو بگیری اووووو..... کلی طول میکشه.
ولی همون راه 5 میلیونی میشه ولی ارزشش رو داره؟

Ali-J نوشته: چاکرم ، من خودم شنیدم امتحان نکردم ولی جواب می ده احتمالا !!!

بچه ها منم مشکل شماها رو دارم 20 سالمه و دانشجوی ترم چهارم هستم ,ایشالا پدر این سربازی بسوزه که جوونا رو اینجوری آواره کرده . منم میخوام همین سیستمو پیاده کنم 90 درصد کار, قبول شدن در لاتاریه که اگه بشه بقیشو خدا خودش کمک میکنه شاید شما الان بپرسید خدا چرا تو قبول شدنش کمک نمیکنه که باید در جوابتون بگم که اگه واقعا از ته دل و با مثبت اندیشی ازش بخواین امکان نداره جواب نگیرین پس امیدوار باشین و نامه kcc رو تو دستاتون ببینید که از قدیم گفتن افکار تبدیل میشن به اجسام Wink بچه هایی که سکرت رو دیدن بازم ببینن اصلا هر روز ببینید اونایی هم که ندیدن بجنبن که دیره ,فقط خطاب به بچه هایی که میخوان این رکب رو بزنن خودتون که بهتر میدونین, زیاد تابلوش نکنید خدایی نکرده از مسعولین دانشگاه و نظام وظیفه بدلشو نخوریمWink
تشکر کنندگان:
R@mtin نوشته:
saeedproo نوشته: خوب چرا از همون اول بلیط ترکیه رو نگیریم...

کلی بریم سوریه بعد از سوریه هم بریم ترکیه....

navid_usa نوشته: علی جون . دستت درد نکنه که وقتتو توی این سایت گذاشتی همچنین همه کسانی که در این سایت دارند زحمت میکشند.
علی آقا میگم به نظر من برو شما وکیل مهاجرتی بشو(چشمک) آخه اطلاعاتت کامله داداش.
یه سوال: منم 18-19 سالمه این راه سربازی که گفتی جواب میده؟
در ضمن معافی هم که نمیشه تا معافی رو بگیری اووووو..... کلی طول میکشه.
ولی همون راه 5 میلیونی میشه ولی ارزشش رو داره؟

Ali-J نوشته: چاکرم ، من خودم شنیدم امتحان نکردم ولی جواب می ده احتمالا !!!

بچه ها منم مشکل شماها رو دارم 20 سالمه و دانشجوی ترم چهارم هستم ,ایشالا پدر این سربازی بسوزه که جوونا رو اینجوری آواره کرده . منم میخوام همین سیستمو پیاده کنم 90 درصد کار, قبول شدن در لاتاریه که اگه بشه بقیشو خدا خودش کمک میکنه شاید شما الان بپرسید خدا چرا تو قبول شدنش کمک نمیکنه که باید در جوابتون بگم که اگه واقعا از ته دل و با مثبت اندیشی ازش بخواین امکان نداره جواب نگیرین پس امیدوار باشین و نامه kcc رو تو دستاتون ببینید که از قدیم گفتن افکار تبدیل میشن به اجسام Wink بچه هایی که سکرت رو دیدن بازم ببینن اصلا هر روز ببینید اونایی هم که ندیدن بجنبن که دیره ,فقط خطاب به بچه هایی که میخوان این رکب رو بزنن خودتون که بهتر میدونین, زیاد تابلوش نکنید خدایی نکرده از مسعولین دانشگاه و نظام وظیفه بدلشو نخوریمWink

دست همه درد نكنه.
رامتين جان واقعا چقدر شما با من تفاهم نظر داريم
دقيقا منم همينطوري فكر ميكنم به اميد خدا مطمئن باش جز برندگاني.
علي آقا اگه قبول شدي و شدم با هم ميريما...........
تشکر کنندگان:
adria نوشته: دوستان سلام آیا کسی میدونه چند نفر از ایران شرکت کردند واحتمال برنده شدن ایرانیان چقدره؟

man ye bar hesab kardam, az iran parsal hodude 128,000 nafar sherkat kardeh
تشکر کنندگان:
ایشالا کار همگیتون درست شه ! -->
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
تشکر کنندگان:
درود
یکی از دوستان همین سایت تاریخ رسیدن نامه ی اول رو ماه march گفته بودش. حالا امسال هم امکان داره تو همین ماه نامه ها شروع به اومدن کنه یا تا اردیبهشت باید صبر کنیم؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز پارسال نامه ها از march شروع شد یکی دو سالی هست که همین موقع ها می یاد. انشاا... جواب همگی بیاد.
تشکر کنندگان: hamid_p
نامه من در 20 فروردین 87 یعنی هشتم April به دستم رسید . تاریخ صدور نامه هم 18 مارچ بود.
تشکر کنندگان: saeedproo
behzad756 نوشته: نامه من در 20 فروردین 87 یعنی هشتم May به دستم رسید . تاریخ صدور نامه هم 18 مارچ بود.

!بهزاد جان ان شاالله به زودی کلیر می شی... من فقط یک نگرانی دارم برای همه اونایی که امثال دارن میان اینجا و اون اینه که اوضاع کار خیلی خراب اینجا واقعا پیدا کردن یه کار خوب کار حضرت فیله.
تشکر کنندگان:
سلام شما تو کدوم ایالت و شهری دوست عزیز"شرایط را بهتر توضیح می دی لطفا؟
تشکر کنندگان:
baba chera natayejo elam nemikonan pas key miad in natayejemoon 2hafte 3hafte yeki beman bege key miad?badesham man oon moshakhasati ke toosait sherkat kardam behem dad gom kardam cheghad bayad beshinam montazer bemoonam ke age barande shodam vizam miad
تشکر کنندگان:
hossein1616 نوشته: baba chera natayejo elam nemikonan pas key miad in natayejemoon 2hafte 3hafte yeki beman bege key miad?badesham man oon moshakhasati ke toosait sherkat kardam behem dad gom kardam cheghad bayad beshinam montazer bemoonam ke age barande shodam vizam miad

اگر گم کردید فعلا باید منتظر بمونید تا نامه براتون بیاد ! البته این بستگی به این داره که که شما برنده شده باشید یا نه !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

این امکان که شماره پرونده را به سایت بدهید و آن را چک کنید در کدام قسمت سایت آمریکا می باشد و چه گزینه ای را انتخاب کنیم من

هرچه گشتم نتوانستم پیدا کنم.

موفق باشید
تشکر کنندگان: greencardholder

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان