کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زمان اعلام نتایج لاتاری 2010 از طریق پستی و همچنین با استفاده از Confirm
Ershad نوشته: دوستان عزیز

این امکان که شماره پرونده را به سایت بدهید و آن را چک کنید در کدام قسمت سایت آمریکا می باشد و چه گزینه ای را انتخاب کنیم من

هرچه گشتم نتوانستم پیدا کنم.

موفق باشید

دوست عزیز،

هنوز یکی دو ماه تا اعلام نتایج مونده. اگه بخوان همچین گزینه ای رو که بچه ها می گن و البته خودشون هم گفتن رو بذارن می ذارن توی سایت www.dvlottery.state.gov .

فعلا شما برید استراحت کنید! خوش باشید تا بعد.
تشکر کنندگان:
خوب بچه ها کی توی سایت کانفریم نامبر را وارد کنیم جواب میدهند
فعلا که سایت بسته هستش.
امیدارم همه بچه اسماشون در بیاد من که توی بعضی چیزا شانس اوردم اینو نمیدونم؟
تشکر کنندگان:
بين ماه هاي May و Julay به برندگان از طريق پاكت هاي پستي اطلاع ميده . واسه امسال ميشه از 11 ارديبهشت 88 الي 10 مرداد 88.
با استفاده از Confirmation Code ميتوان از Julay 1,2009 الي June 30,2010 نيز از نتايج DV-Lottery 2010 مطلع شد. نتیجه می گیریم اول نامه ها میاد بعد از اون میشه از طریق Confirmation Code از نتیجه با خبر شد. پس فعلا باید بیخیال Confirmation Code باشیم.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
با اینحساب یک ماه دیگر باید منتظر باشیم
تشکر کنندگان:
با توجه به تغيير کليه پلاک های خانه ها در تهران مشکلی بابت دريافت نامه پيش نمياد?
تشکر کنندگان:
خیر چون شماره کد پستی روی نامه ها هست.نگران نباشید پستچی کارشو بلده
تشکر کنندگان:
arashaeri نوشته: با توجه به تغيير کليه پلاک های خانه ها در تهران مشکلی بابت دريافت نامه پيش نمياد?

به هر حال اینها که IQ زدن پلاک ها رو عوض کردن حتما یه راهی هم واسه تحویل دادن نامه ها دارن! هر چند حالا ببین اگر هم راهی داشته باشن چقدر گند خواهند زد.
تشکر کنندگان:
پلاك ما را عوض كرده اند ولي پلاك قديم را هم به صورت برچسب با عنوان پلاك فديم نصب كرده اند روي در.
تشکر کنندگان:
امسال چون از طریق سایت هم اعلام میشه نگران نرسیدن نامه نباشید.
تشکر کنندگان:
سلام دقیق کی بریم تو سایت برای اعلام نتایج؟
تشکر کنندگان:
navid_usa نوشته: سلام دقیق کی بریم تو سایت برای اعلام نتایج؟

سلام
روز 1 جولای 2010 برابر با 10 تیر 87 سایت برای اعلام نتایج باز میشه
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام یه سوال دارم میتونم ادرسم عوض کنم و ادرس امریکارو بدم منزل دوستم در کالیفرنیا؟ اگر جواب مثبت هست چجوری میتونم ؟
تشکر کنندگان:
mitra.sh نوشته: سلام یه سوال دارم میتونم ادرسم عوض کنم و ادرس امریکارو بدم منزل دوستم در کالیفرنیا؟ اگر جواب مثبت هست چجوری میتونم ؟

میترای عزیز سلام بعد از دریافت Confirmation Number به هیچ وجه امکان تغییر دادن در فرم لاتاری نیست و باید صبر کنی تا نامه به آدرسی که دادی پست شه . امسال از 1 July میشه از سایت نتایج رو اینترنتی چک کرد پس نگران نرسیدن نامه نباشید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
میترا خانم. اگه قبول بشی بعدش میتونی آدرس را برای دریافت نامه دوم عوض کنی که تقرایبا کار عبثی(یا شاید عبس،عبص،ابس،ابث،ابص)هستش. چون اگه نامه دوم به دستت نرسه میتونی بگی KCC برات ایمیل کنه.
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان

نتایج لاتاری 2010 مشخص شده یا نه؟ حالا از کجا بدونیم که برنده شدیم یا نه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان