کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زمان اعلام نتایج لاتاری 2010 از طریق پستی و همچنین با استفاده از Confirm
بالاخره دقیقا در دقیقه 90 ثبت نام کردم (ولی شما اینکار رو نکنید چون با وجود اینترنت پر سرعت دهنم سرویس شد. 3-4 ساعت داشتم تلاش میکردم، آخرش هم با نذر و صدقه و اینا فرم ارسال شدBig Grin )
دوستانی که اطلاع دارن لطفن بگن که به تاریخ شمسی چه موقع باید منتظر معلوم شدن نتایج باشیم؟
Shy
تشکر کنندگان:
فکر کنم باید تا اردیبهشت ماه 88 صبر کنیم
تشکر کنندگان:
سوال شما بارها پاسخش داده شده : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=646

و کسرا در این تاپیک جواب را کامل داده !! :
بين ماه هاي May و Julay به برندگان از طريق پاكت هاي پستي اطلاع ميده . واسه امسال ميشه از 11 ارديبهشت 88 الي 10 مرداد 88.
با استفاده از Confirmation Code ميتوان از Julay 1,2009 الي June 30,2010 نيز از نتايج DV-Lottery 2010 مطلع شد.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: arasis ، respecttousa ، shahram1347 ، kasraaa ، bobby
دوستان سلام آیا کسی میدونه چند نفر از ایران شرکت کردند واحتمال برنده شدن ایرانیان چقدره؟
تشکر کنندگان:
تعداد نفرات شرکت کننده که هنوز معلوم نیست ولی هر کشور نمی تونه بیش از 7 درصد از رواديدهای گونه گون (قرعه کشی کارت سبز) موجود را دریافت کنه!!
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان
بابا اینا هم شورشو در اوردن. نتایج انتخابات امریکا رو بعد از 24 ساعت اعلام میکنن ها اونوقت به این لاتاری که میرسه نزدیک به 6 ماه باید صبر کنیم. خوبه که حالا همه از یک سایت ثبت نام کردیم و نهایتا باید 1 ماه سروجمع کردن فرم ها طول میکشه و 1 ماه هم برای حذف کردن اسامی تکراری و اشتباه . ولی بعد از 3 ماه (یعنی تا اول عید خودمون ) باید بزنن.
حالا من نمیدونم چرا باید از وسط اردیبهشت منتظر نامه ها بود و نمیدونم از کی باید رفت و تو سایت دید.
Sad
تشکر کنندگان:
خوب چه عجله ای هستش ؟ شما در لاتری 2010 شرکت کردید ، یعنی مراحل ثبت نام تا 2010 طول می کشه ، تازه اونها دارند سالانه مقدار بسیار زیادی مصاحبه و ... انجام میدن اگه بخوان زود نتایج رو اعلام کنند ، برنامه ریزیشون بهم می ریزه !زیاد در مورد اومدن تنایج فکرتون رو مشغول نکنید !
راستی حسرت با ح هستش !!! Smile
تشکر کنندگان:
ای اقا مهم حس مطلب هستش که حرص خوردن . حالا با کدوم ه زیاد فرقی نیکنه.
ولی بازم میتونن اقلا نتایج اینترنتی رو زودتر بگن. حالا مصاحبه جای خودش
ممنون
تشکر کنندگان:
شوخی کردم حمید آقا ، به دل نگیرید!!! یانکی های بلاد کفر که به حرص خوردن من و شما فکر نمی کنند !! فکر کنید اصلا نتونستید ثبت نام کنید !!Wink
تشکر کنندگان:
چه جالب ! یعنی از 10 اردیبهشت میشه اینترنتی از نتایج باخبر شد؟ چه کار خوبی کردن
تشکر کنندگان:
اقا یک سوال تخصصی
زمان قرعه کشی معلوم هستش که چه زمانیه؟ یعنی ما که باید از اواسط اردیبهشت منتظر نامه ها باشیم از چند روز یا ماه قبل از دریافت نامه اینها با کامپیوتر قرعه کشی کردن؟
ممنون میشم اگه هرکی هر اطلاعی داره بگه
تشکر کنندگان:
Toungue 
hamid_p نوشته: اقا یک سوال تخصصی
زمان قرعه کشی معلوم هستش که چه زمانیه؟ یعنی ما که باید از اواسط اردیبهشت منتظر نامه ها باشیم از چند روز یا ماه قبل از دریافت نامه اینها با کامپیوتر قرعه کشی کردن؟
ممنون میشم اگه هرکی هر اطلاعی داره بگه

شما فکر کن مثلن 15 نوامبر ! چه فرقی به حال من و شما دارهBig Grin
تشکر کنندگان:
میگم اونایی که نامه بدستشون رسده بگن چه شکلیه چه حسی اون موقع داشتن ما هم تجسم مثبت کنیم در بیایم
تشکر کنندگان:
اقا پس تکلیفه اون فرم های غلط چی میشه؟ یعنی بعضی ها ادرس خونشون رو اشتباه نوشتن و بعضی ها هم اسمشون رو در قسمت فامیل و فامیل رو در جای اسم نوشتن. خب اونا که نمیفهمند اینا اشتباست و شرکتشون میدن و اگه اسمشون در بیاد یا نامه بدستشون نمیرسه یا در هنگامه مصاحبه رد میشن. اصلا امریکا اشخاص دیگری رو در نظر میگیره که مثلا اگه 100 نفر از قبول شده ها رد شدن 100 نفر دیگه جایگزین باشه برای اونها یا دقیق 50000 تا فرم انتخاب میشه؟
تشکر کنندگان:
arasis نوشته: چه جالب ! یعنی از 10 اردیبهشت میشه اینترنتی از نتایج باخبر شد؟ چه کار خوبی کردن

یعنی قبل از رسیدن نامه ها از 10 اردیبهشت کل نتایج اعلام میشه رو سایت ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان