کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کتاب راهنما برای مهاجران جدید آمریکا به 13 زبان
[عکس: wtus.JPG]

خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (USCIS) (1)، یکی از انتشارات رایگان خود با عنوان به ایالات متحده خوش آمدید: راهنمای مهاجران جدید را روزآمد کرده و مطالب آن را علاوه بر 11 زبان قبلی، اکنون به زبان های لهستانی و اردو نیزبه چاپ می رساند.
ناتانیل استیفل، یکی از سخنگویان ادارۀ تابعیت USCIS می گوید، "این کتاب خوشایندی است و دارای انواع اطلاعات درمورد اقامت و اسکان می باشد و من تصور می کنم در توضیح دادن ارزش های مدنی آمریکا کاملا ً رسا است."
استیفل اظهار داشت، این کتاب راهنما که در سال 2005 برای اول بار به چاپ رسید و به تازگی روزآمد شده به زبان های عربی، چینی، انگلیسی، فرانسه، کرئول هایتی ، کره ای، پرتغالی، روسی، اسپانیایی، تاگالوگ، و ویتنامی چاپ می شود.
او اضافه کرد، افرادی هستند که قصد دارند از مهاجران سوء استفاده کنند و ما می خواهیم اطلاعات درست را به افرادی ارائه دهیم که به آن نیاز دارند.
استیفل گفت، ایالات متحده سالانه به یک میلیون نفر به عنوان مهاجر قانونی اجازۀ ورود به کشور را می دهد و سالانه حدود 750,000 تن به تابعیت کشور درمی آیند.
در این کتاب راهنمای 114 صفحه ای حقوق و مسئولیت افرادی را که به طور قانونی اقامت دائم دارند - دارندگان کارت سبز - توضیح، و اطلاعات مفیدی در مورد زندگی در ایالات متحده در اختیار آنان قرار می دهد. نظام دولت آمریکا را به مهاجران معرفی می کند و حاوی توصیه هایی دربارۀ طرز گرفتن شمارۀ تأمین اجتماعی یا سلامت رانندگی کردن است.
استیفل گفت، در بعضی کشور ها، علامت ایست صرفا ً یک نشانه است. اما در این جاوقتی علامت ایست را مشاهده می کنید باید بایستید. علت چیست؟ علت این است که در این کشور حکومت قانون برقرار می باشد.
قبل از رسیدن به آمریکا، کلیۀ افرادی که موفق به اخذ ویزا شده اند، یک بروشور به زبان مادری خود و از سوی وزارت خارجه دریافت می کنند که در آن توضیح داده می شود چگونه این کتاب راهنما را تهیه کنند. از این کتاب راهنما می توان از تارنمای USCIS چاپ گرفت و یا آن را دانلود کرد و افرادی که دارای اقامت دائم هستند، می توانند نسخه های چاپ شده و آمادۀ آن را به طور رایگان و به زبان های انگلیسی، اسپانیایی یا چینی با تلفن از USCIS درخواست نمایند.
نسخه های چاپی این کتاب راهنما به زبان های دیگر در بسیاری از کتابفروشی ها و نزد جمعیت ها و معلم هایی که به گروه های خاص مهاجر خدمت می کنند، موجود است. در دسامبر سال 2007، USCIS در نیویورک و با همکاری چند سازمان اسلامی، این کتاب را به زبان های عربی و اردو نیز تهیه کرد. در نوامبر 2007، نسخۀ زبان لهستانی آن هم در شیکاگو به چاپ رسید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
لینک دانلود کتاب به زبان انگلیسی :

Welcome to the United States: A Guide for New Immigrants (English Version) (1595KB PDF)
Brochure - Welcome to the United States: A Guide for New Immigrants (English Version) (3419KB PDF)

لینک دانلود به زبان های دیگر :
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
پاسخ
عزیز یه زبان فارسی نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
نه ولی فکر کنم در سالهای آینده فارسیشم بیاد !
پاسخ
تشکر کنندگان: smith ، taherifar
سلام دوست عزیز
من چگونه می توانم این کتاب را درخواست کنم حدود سه ماه است که در کالیفرنیا زندگی می کنم ولی در حال در مورد این کتاب چیزی نشنیده ام لطفا برای ایمیل کنید آدرس جایی که می توانم این کتاب را تهیه کنم.
پاسخ
سلام
آيا افراد يا شركتهاي ايراني هستند كه در ازاي در يافت پول خدمات اوليه براي ما تازه واردين به امريكا را انجام بدهند

خدمات ترانسفر فرودگاهي هتل يا پيدا كردن خونه و غيره
پاسخ
مرسی ما منتظر فارسی هم هستیم
پاسخ
این کتاب خیلی مفیده
پیشنهادم به دوستان اینه که حتما مطالعه کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، taherifar
(2010-10-14 ساعت 00:40)پرستو نوشته:  سلام
آيا افراد يا شركتهاي ايراني هستند كه در ازاي در يافت پول خدمات اوليه براي ما تازه واردين به امريكا را انجام بدهند

دوست عزیز با ایمیگرنجل تماس بگیرید حتماً کمکتون میکنن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، philter ، taherifar
(2013-09-16 ساعت 20:46)romance33 نوشته:  

دوست خوب ممکنه بیشتر راجع به ایمیگرنجل توضیح بدهید. چطور میشه باهاش تماس گرفت و اساسا کارشون چیست؟
تا خدا چه خواهد و دست تقدیر چگونه رقم زند..................
پاسخ
(2014-08-19 ساعت 20:52)m.a.masoud نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 20:46)romance33 نوشته:  

دوست خوب ممکنه بیشتر راجع به ایمیگرنجل توضیح بدهید. چطور میشه باهاش تماس گرفت و اساسا کارشون چیست؟

فعالیت های شرکت ایمیگرانجل در همین فروم :

http://www.mohajersara.com/thread-5813.html
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان