کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نظر سنجی درمورد اینکه در لاتاری 2010 به صورت تکی ثبت نام کردید یا به همراه خانواده
مجرد(1نفر)
56.00%
42 56.00%
با همسر(2نفر)
16.00%
12 16.00%
با همسر و 1فرزند(3نفر)
18.67%
14 18.67%
با همسر و 2فرزند(4نفر)
8.00%
6 8.00%
بیشتر از 6 نفر
1.33%
1 1.33%
مجموع 75 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظر سنجی درمورد ثبت نام کننده ها که آیا به تنهایی اقدام کردید یا با
خب من هم مثل رامتین توی 3 تا پرونده هستم یه بار مجرد یه بار با مادر یه بار با پدر .حالا کدوم گزینه شامل حال ما میشه؟؟؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
به نظر من هرسال به 55000 case ویزای مهاجرت میدن (که بعد از رفتن به آمریکا برای اعضای خانواده گریین کارد صادر میشه ) نه اینکه به 55000 نفر گریین کارد بدن , و به نظر من به تعداد case ها از سهمیه اون کشور کم میشه نه به اندازه ی گریین کارد های کل اعضای خانواده ها, مثلا 1500 case برنده از ایران اگر داشته باشیم و اینها حدودا با خانوادشون بشن 4750 نفر همون 1500 عدد از سهمیه‌ی ایران استفاده شده البته( این نظر شخصی منه و میتونه درست نباشه ولی من اینجور فکر میکنم) به هر حال دوستان نگران نباشند چون تاکنون هیچ سالی سهمیه ایرانیها کامل نشده ( حتی یک پنجمشم پر نشده) البته واضحه که از زمانی که فرم ها اینترنتی شده چند اتفاق در حال افتادنه:

1.هر سال تعداد بیشتری شرکت میکنن.

2. case های غیر واقعی یا اللابختکی که الکی شرکت کردند و نمیتونن به آمریکا بیان و فقطcase هارو میسوزونند زیاد میشه خصوصااز طریق سایت های ثبت نام کننده.

3. به برکت این سایت مهاجر سرا ایرانی‌های بیشتری در جریان قرار میگیرند و سال به سال case های ایران زیاد تر میشه.

4. به علت وضعیت بد اقتصادی ایران سال به سال افراد بیشتری به فکر مهاجرت میفتند اگر چه که فعلا وضعیت آمریکا هم خوب نیست ولی به گفته‌ی آشنایان فعلا باز هم از بقیه‌ی دنیا بهتره.
تشکر کنندگان:
afshin نوشته: به نظر من هرسال به 55000 case ویزای مهاجرت میدن (که بعد از رفتن به آمریکا برای اعضای خانواده گریین کارد صادر میشه ) نه اینکه به 55000 نفر گریین کارد بدن , و به نظر من به تعداد case ها از سهمیه اون کشور کم میشه نه به اندازه ی گریین کارد های کل اعضای خانواده ها, مثلا 1500 case برنده از ایران اگر داشته باشیم و اینها حدودا با خانوادشون بشن 4750 نفر همون 1500 عدد از سهمیه‌ی ایران استفاده شده البته( این نظر شخصی منه و میتونه درست نباشه ولی من اینجور فکر میکنم)

افشین جان اینجا مکانی برای ابراز نظرات شخصی نیست. تمام مطالب بالا اشتباهه و همه در توضیحات لاتاری سایت وزارت امور خارجه آمریکا کامل و واضح توضیح داده شده.
تشکر کنندگان:
payam_prz عزیز لطفا لینک صفهاتی رو که مورد استناد میدونی رو بی زحمت بگو .
تشکر کنندگان:
sadra_sepehr نوشته: خب من هم مثل رامتین توی 3 تا پرونده هستم یه بار مجرد یه بار با مادر یه بار با پدر .حالا کدوم گزینه شامل حال ما میشه؟؟؟؟؟

خب شما 3 تا پرونده شامل حالتون هست به احتمال قوی برنده شدید اگر شانس باهاتون یار باشد ایشاالله
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته:
sadra_sepehr نوشته: خب من هم مثل رامتین توی 3 تا پرونده هستم یه بار مجرد یه بار با مادر یه بار با پدر .حالا کدوم گزینه شامل حال ما میشه؟؟؟؟؟

خب شما 3 تا پرونده شامل حالتون هست به احتمال قوی برنده شدید اگر شانس باهاتون یار باشد ایشاالله

خدا از دهنت بشنوه محمد جانWink
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
afshin نوشته: payam_prz عزیز لطفا لینک صفهاتی رو که مورد استناد میدونی رو بی زحمت بگو .
افشین جان موضوع کاملا معلوم و بدیهیه و هر کسی که برنده شده باشه از این موضوع مطلع میشه. در کل 55000 ویزای مهاجرت برای لاتاری درنظر گرفته میشه که 5000 تای اون متعلق به کشورهای لاتین هست. اما بقیه ویزاها متعلق به هر فرد مهاجر هست. یعنی اگر خانواده ای سه نفر باشند، سه عدد ویزا در سه پاسپورت متفاوت مصرف میشه. نه اینکه 50000 نفر انتخاب بشن و بگن حالا هرکی هچند نفر تو خانواده اش هست برداره بیاره، بابا اونجا آمریکاست، حساب کتاب داره.Smile

در ضمن هیچ کشوری نباید بیش از 7 درصد کل ویزاها یعنی بیش از 3500 ویزا را مصرف کنه.

منبع:
http://www.travel.state.gov/pdf/T1026V-D...tin(3).pdf
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان