کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند سئوال مهم درباره دريافت نامه Kcc?(جواب براي همه)
چگونه و از كدام قسمت سايت اداره مهاجرت ميشه مشخصات درستي ثبت نام با شماره ارسالي confirmation number:20101djXXXXXX را مشاهده كرد ؟
سئوال دوم مهم؟اگر بعد از قبولي پاكت به آدرسمان در ايران ارسال شد و منزل نبوديم چطور متوجه شويم و چه بلايي سر پاكت پستي مي آيد؟
سئوال سوم؟در يك آپارتمان 12واحدي سكونت دارم كه يك صندوق فلزي پست براي همه واحدها .آيا پستچي پاكت ارسال از Kccرا به دستمان ميرساند يا اگر حضور نداشته باشيم در صندوق كلي ساختمان مي اندازد؟ :(
تشکر کنندگان:
با سلام
در مورد سوال اول فكر نكنم بتونيد مشخصات رو دوباره چك كنيد. از امسال به بعد ظاهرا قراره كه اسامي در خود سايت با همون شماره رهگيري كه نوشتين
اعلام بشه؛ پس اگر نامه نرسه شما متوجه برنده شدن خودتون ميشيد . خب اگر نامه هم نرسه احتمالاً مي توني فرم ها رو دانلود كني و براشون بفرستي.
در ضمن نامه ارسالي با پست عادي فرستاده مي شه و احتمال اينكه پستچي نامه شما رو به خودتون بده ضعيفه. بايد اين نكته رو بگم كه من هم دقيقاً در آپارتماني 12 واحدي با صندوق مشترك زندگي ميكنم صندوقي كه توي كوچه رو ديواره و درش هم به راحتي باز ميشه ولي با اين همه من نامه اول رو دريافت كردم!!!!
so Don't worry
case number:31###
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: yaghikosh ، Ali reza