کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ساپورت مالی
سلام
من یه مشکلی دارم که خواهشمندم اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه
من هیچ آشنا یا دوستی در آمریکا ندارمSad
اما شنیدم میشه از طریق وکیل اقدام کرد یعنی وکیل در ازای دریافت پول منو ساپورت مالی میکنه اگر کسی در این مورد اطلاعاتی یا تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه.
با تشکر
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب منو بده؟Sad
تشکر کنندگان:
سلام
متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم. لطفا اگه اطلاعاتی کسب کردین، در جریان بگذارین.
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزم
متاسفانه اين مشكل خيلي‌ از بچه‌هاي ايران زمين هستش و تنها كمكي كه من مي‌تونم بكنم اينه كه بهتون بگم نيازي نيست كه ساپورت كننده شما، دوست يا فاميل باشه پس اگر وكيل يا هر شخص ديگه‌اي حاضره در ازاء دريافت پول اينكار رو بكنه، اگر واقعا مورد اطمينان باشه، ارزش داره كه شما ازش كمك بگيرين.
تشکر کنندگان:
به من پیشنهاد 2500 دلار دادن.
به نظر شما خوبه؟
آیا شما کسی رو میشناسید؟
تشکر کنندگان:
اگه واقعا شما رو ساپورت کنه به نظر من که خوبه!
تشکر کنندگان:
سلام

ندا خانم هرگز این فرصت عالی رو از دست نده .
موفق باشید این یک دستور است .
تشکر کنندگان:
والا من از طریق یک واسطه با این آقا آشنا شدم و گفته که به ازای این پول همه چیز OK هست.
تشکر کنندگان:
سلام
فقط حواستون باشه كه بعد از مصاحبه‌تون اون پول رو پرداخت كنين.
تشکر کنندگان:
قبول نمیکنه!
البته منطقی هم هست تا حدی!
چه تضمینی هست که من بعد از اینکه کارم تموم شد، پولشو بدم؟ ( البته از دید اون آدم دارم میگم)
تشکر کنندگان:
Neda نوشته: والا من از طریق یک واسطه با این آقا آشنا شدم و گفته که به ازای این پول همه چیز OK هست.

Neda نوشته: قبول نمیکنه!
البته منطقی هم هست تا حدی!
کاملاً منطقی به نظر می رسه. این آشنایی که این آقا رو به شما معرفی کرده نمی تونه کمکی بکنه؟ گاهی آدم فکر می کنه که این 2500 دلار زیاد مهم نیست، اما امکان داره ایشون اصلاً فرمی براتون نفرسته یا از همه بدتر زمانی هست که فرم I-134 ای که این آقا میفرسته اصلا مورد قبول نباشه (مثلاً ایشون تعداد زیادی رو با این روش ساپورت کرده باشه ودرآمدش کفاف اینا رونده. و خدای نکرده در این صورت شما مصاحبه تون رو یا از دست میدید یا مجبور میشید چند بار برای مصاحبه مسافرت کنید که براتون کلی خرج برمی داره.
من فکر می کنم با این آشنا تون تماس بگیرید و در مورد صداقت این آقا با اون به طور جدی صحبت کنید.
بعضی اوقات وکیل هایی هستند که این کارو یا خودشون یا آدمای مطمئن شون برای آدم انجام میدن که حتماً اونا معتبر ترند.
با چند تا وکیل در این مورد تماس بگیرید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
من سراغ ندارم. اگه شما میشناسین و امکانش هست، راهنماییم کنین لطفا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من شنیدم جدیدا میشه برای ساپورت مالی از حساب بانکی و سند مالکیت خودتون به عنوان ساپورت مالی استفاده کنید،اینو تو وبلاگ خاطرات گرین کارت خوندم
میخواستم بدونم صحت داره؟
لطفا اگه کسی از آخرین تغییرات خبری داره ما رو در جریان بذاره
مرسی
تشکر کنندگان:
ممکنه قبول بکنند، ممکن هم هست قبول نکنند! پیشنهاد می کنم ریسک نکنید. رو بیندازید! به دوست و آشنا و غریبه. کسی را میشناسم که شوهر خواهرش در زمان بچه گی دوستی داشت و اون بیش از 20 سال بود که نه به ایران آمده بود و نه این دوست خودش را دیده بود. بعد از کلی دنگ و فنگ که ارتباط برقرار شد، ایشان با کمال میل برگه های ساپورت را پر نمودند. ما هرچه که باشیم ایرانی هستیم و یک جوری به هموطن های خودمان علاقه داریم.
باز هم می گویم رو بیندازید!
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
آیا کسی بوده که اسپانسرش کارمند نباشه و شغل آزاد داشته باشه؟ و اگر این طور بوده چه برگه های مالیاتی به جز 1040 فرستاده؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان