کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
فرشاد جون شما خيلى خوش شانس هستين ولى خيلى از افراد براى مدت طولانى در بگراند چك هستن من گفتم شايد علت بتواند اين باشد كه براى ايرانيها زياد طول ميكشه
تشکر کنندگان:
great نوشته: سلام. شماره من ###2 هست. یکی با شماره 6681 تو ابوظبی کلیر شد. یعنی من رد شدم؟ میشه یکی یه چیزی بگه؟ دارم از غصه می میرم

نه این اتفاق پیش میاد . ترتیب اعلام کلیرنس لزوما به ترتیب شماره ها نیست.
تشکر کنندگان:
farshadz نوشته: چهارشنبه 14 ژانویه رفتم مصاحبه و بدون background check قبول شدم.
مشکل ایرانی بودن نیست، فکر کنم سابقه سربازی و سابقه کاری تاثیر بیشتری دارد

من فکر میکنم کسی که محل سکونتش خارج از ایران باشه و یک سفارتی به جز آنکارا و ابو ظبی مصاحبه داشته باشه شانسه سریع ویزا گرفتنش بیشتره. من تقریبا اکثر پستهای این سایت رو خوندم کسانی که در اروپا زندگی میکردن اکثرا سریع ویزا گرفتند. من منظورم کیسهای بی مشکله البته. یک مساله ای که هست اینه که سفارتهای مسئول ایران یک کم مته به خشخاش میگذارند. ولی به طور کلی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
تشکر کنندگان:
amirbk عزیز. شما گفتید "این نوید رو میدم که زمان تاخیر کلیرنس تا 4 ماه آینده طبق جدول زمانبندیی که سازمان مهاجرت آمریکا اعلام کرده دوباره کوتاه میشه و به 1 تا حداکثر 2 ماه کاهش پیدا میکنه" . آیا جایی هست که این موضوع ثبت شده باشه؟ مرسی
تشکر کنندگان:
آره دوست خوبم...لینکش هست:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...18190aRCRD
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام amirbk
تاريخ صدور اين اعلاميه اداره مهاجرت 9 ماه پيشه.
آيا براي کساني که در فوريه 2009 زمان تعيين کردن.افرادي هستن که در تاريخ صدور
اين طرح180 روز از زمان مصاحبشون گذشته ؟ويا شامل کساني ميشه که در حال حاضر
بيش از 6 ماه منتظر کليرينس هستند؟
تشکر کنندگان:
سلام saber جان ...
من متن رو دوباره خوندم...والا هر دو تا برداشتی که شما گفتی رو متاسفانه میشه از این متن کردSad
باز بقیه دوستان بخونن و نظرشون رو بگن
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
شاید هر دو مورد باشه
تشکر کنندگان:
ممنون. جالبه. داشتم فکر میکردم چقدر برای اونا سخته که بفهمن هر کسی تو ایران چی کاره هست. بجز چک اورکات یا فیس بوک و حتما بررسی اسّپانسر چی کار میتونند بکنند. شاید هم ایمیل رو چک میکنن.
تشکر کنندگان:
آقايmohammad-usa
سلام...فقط يکي از اين دو حالت درسته.
منظورتونه که شايد هر دو مورد باشه متوجه نشدم.
تشکر کنندگان:
با سلام منظور من اینه که شاید هر دو موردی که فرمودید باشه پروسه کلیرنس ایرانیها هیچوقت معلوم نیست در هم برهمه
البته کلیرنس برندگان لاتاری زودتر از 6 ماه می آید البته کسانی که الان مصاحبه دارند (از برندگان لاتاری )اگر کلیرنس بهشون بخوره زودتر از 2 -3 ماه جوابشون می آید چون این پروسه کلیرنسشون از موقعی که برنده شدن اجرا شده
اما متقاضیان ویزاهای دیگر آمریکا پروسه کلیرنسشان با برندگان لاتاری خیلی فرق می کنه برای ویزای ازدواج تقریبا" 5/1تا 2سال و برای سرمایه گذاری از 6ماه تا 1 سال وبقیه ویزاها به غیر از توریستی روند بسیار طولانی دارد
تشکر کنندگان:
سلام!
من 16 مهر مصاحبه داشتم و تا دو هفته دیگه تقریبا" 4 ماه میشه .به نظر شما تا اون موقع جواب چک من میاد؟فکر می کنید ایمیل بزنم یا این دو سه هفته هم صبر کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام بهزاد جان
باید صبر کنی...آخه ایمیلم که بزنی جوابش مگه چیه! میگن هنوز pending هست وضعیتت...
افسر مصاحبه به شما گفت چقدر دیگه حدوداً میاد؟ به من که گفت 4 ماه
خیلی وضعیت اسفباریهSad
خدا به هممون صبر جلیل عطا کنه!
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
صبر صبر تنها صبر .
تشکر کنندگان:
خوش به حال شما که لااقل میدونی باید 4 ماه صبر کنی
من میترسم این همه صبر کردن های ما آخرش پوچ باشه!
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان