کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرین کارت
Question 
سلام
اگر کسی نظامی باشد و برنده شود او بعد از استعفا دادن میتواند شش ماه بعد پاسپورت بگیرد آیا فاصله نامه پستی تا زمان مصاحبه که در خارج از کشور هست بیش از شش ماه است.لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام دوست من
من شنیدم که نظامی ها اگر استعفا دهند تا 5 سال حق خروج از کشور را ندارند ولی درمورد این مسئله تحقیق کنید چون عموی من 10 سال پیش نظامی بود و در نیروی هوایی خدمت میکرد ولی ایشان بعد از استعفا حق خروج از کشور را تا 5 سال نداشت به نظر من استعفا نده بره کاراشو انجام بده بعد از اومدن ویزا سریع از کشور خارج شه البته این یه پیشنهاده روش زیاد فکر نکنیدWinkالبته یه مسئله مهم این که اگر یک نظامی برنده بشه گرفتن ویزاش در سیاره ثریاست که بعید میدونم بهش برسه چون کلیرنس وحشتناکی بهش میخوره Fbiرو موضوع نظامیها خیلی حساسه
تشکر کنندگان:
من ازدواج کردم و دو فرزنددارم که دو قلو هستند ( 2.5 ساله ) فکر میکنی با این وضع برنده شوم ؟!؟!
آیا کسی بوده که فرزند داشته و برنده شده باشه.
تشکر کنندگان:
بله ، چرا که نه ؟! آن ها مهاجر می خواهند که کشورشان را بسازد حالا این مهاجر اگر دو کوچولوی 2.5 ساله باشند برای آنها بهتره !!! چون آمریکایی بزرگ می شند و مشکلات کمتری نسبت به دیگر مهاجران دارند Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
توکلت به خدا باشه
تشکر کنندگان: