کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک سوال کاری
سلام الهام خانوم
آره.آفرین.احسنتتتتتتتتت به شما...درست زدی به هدف.آقای ناصریان بود که وقتی در حال رانندگی بودم زنگ زد به موبایلم و بعد از وصل کردن منشیش، با یه صدای گرمی گفت:ایرج ناصریان هستمSmile
قضیه اینجوری بود که وقتی من نامه اولم رو گرفتم نامه من با congratulation معروف شروع نشده بود و خلاصه چون هر کی یه چیزی در این مورد میگفت و ما هم که تازه نامه اول رو گرفته بودیم و تازه کار بودیم و مثل الان پوست کلف نشده بودیم میترسیدیم از kcc بپرسیمو یه وقت برگرده بگه شما که هنوز نرسیده میخوای پاشنه در اینجارو از جا بکنی فعلاً کیست رو رد میکنیم تا به قول معروف بری واسه خودت!
خلاصه همینجوری تمام وکیلای مهاجرتی رو تو وب سرچ کردیم و ایمیل خیلی هاشون رو پیدا کردم و سوالم رو به همه همزمان فرستادم که 2 روز بعد آقای ناصریان زنگ زد و بعد از معرفی کرن خودش واسم قضیه رو کامل شرح داد....این قضیه گذشت تا 2-3 ماه پیش اومد تو VOA و تا خودش رو معرفی کرد تازه ما 2زاریمون افتاد که اه این همونه که به من زنگ زده!
حالا شاید الان مجانی باشه شایدم پولی....شایدم چون سوالم کوتاه بوده پولی نخواستند...به هرحال امتحان کنید ضرر نداره...من یه ایمیل از سایتش پیدا کردم ولی نمیدونم این همونی هست که تو VOA اعلام کرده یا اونی هست که من قبلاً بهش زدم(شاید بتونید از آرشیو VOA پیدا کنید، تقریباً 2-3 یا 4 ماه پیش در مورد شرکت در لاتاری 2010 بود)
ولی این ایمیل که من الان پیدا کردم این هست:
contact@lawinscal.com
با آرزوی موفقیت برای شما و خانوم سوگل
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان: elham ، mohammad_usa ، member
سلام
ممنون از جوابتون من سایت ایرج ناصریان را دیدم www.lawinscal.com
http://www.shiptoca.com/Contact.aspx
ولی این وکیلی که ما باهاش تماس گرفتیم ناصریان نبود ما وقتی دیدیم که برای پاسخ تلفنی پول میخوان فکر کردیم که همشون همینطوری پولکی هستندپس هنوز وکیل های با انصاف پیدا میشن!!!
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام الهام خانم
اگه جوابی بدست آوردید به ما هم بگید آخه من هم این نزدیکیا میخوام برم کربلا برا زیارت و میترسم که برم و مهر ورود به عراق توی پاسم بخوره بعد که برم برا سفارت چک بخورم
تشکر کنندگان: member
دكتر ناصريان انسان بزرگي است و اصلا پولكي نيست جمعه ها ساعت 6:30 ميآيد در تلويزيون پارس برنامه دارد و آدم دقيقي است تا به حال نديدم به VOA آمده باشد شايد هم آمده باشد اكثر كساني كه به VOA آمده اند خيلي در مورد لاتاري دقيق نبودند .
تشکر کنندگان:
sousangerd نوشته: سلام الهام خانم
اگه جوابی بدست آوردید به ما هم بگید آخه من هم این نزدیکیا میخوام برم کربلا برا زیارت و میترسم که برم و مهر ورود به عراق توی پاسم بخوره بعد که برم برا سفارت چک بخورم

با سلام یه پیشنهادی دارم پرسو جو کنید ببینید میتونید پاس زیارتی یا گروهی برای رفتن به کربلا بگیرید چون چند نفر از بچه ها این کارو کردند.با پاس اصلی نرید بهتره چون هم مهر می خوره هم شماره پاس ثبت می شه.
تشکر کنندگان: sousangerd
ممنون محمد جان از راهنماییت
حتما پرس و جو میکنم اگه جواب دقیقی به دست اوردم اینجا هم مینویسم تا دوستانی که دقیقا مشکل ما رو دارن بیشتر راهنمایی بشن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان