کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
Big Grin 
ازراهنمائیتون خیلی ممنونم. اما در کمال تعجب و شعف باید بگویم که همین امروز نامه دوم ما رسید .Big Grin البته هنوز دست خودمان نیست چون به آدرسی که در آمریکا دادیم رفته و وقت مصاحبه هم همان اوایل نوامبر است . به امید موفقیت همه ! Smile
تشکر کنندگان:
ARASH MADARI نوشته: پوررو لطفا"حق قضاوت و تصمیم گیری بذار برای دیگران باشه؟

من جدا از پاسخ شما متاسف شدم .توی این فروم اولین باره که این مدلی کسی می نویسه!!!!!!SadSadSadSadSad
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
خوب بعضی وقتا باید جلوی بعضیها ایستاد و جلویه بعضی حرفاشونو گرفت چرا که انقدر خود محور و خودخواه و مقرورن که میخان ریاست کنن سرزنش کنن توهین کنن یا دخالت "ایمیلهایه بی مربوط بفرستن و..... اینه که به خودشون بیان بد نیست متوجهی"راستی اسلا"تورو سننه...؟مگه تو میدونی چی بوده و چی شده تو هم فکر کردی خیلی با کلاس و با ادبی؟{عقده ای}یا اینکه الانم در سواحل لس انجلس با لپ تاپت تو رویاهات با اینجا چت میکنی و رو همه چیزو همه کس تز میتونی بدی؟همین کارتو میگن فوزولی جانم "کمی رو خودت کار کن عزیزم"و سرت تو لاکت باشه لاک پشت و برای خودت و آیندت متاسف باش """و و و و و بسته
تشکر کنندگان:
در ضمن اگه موجبه ناراحتی کسی شدم مظرت میخام "
اما لطفا هیچ کس برای من ایمل بی ربط نفرسته "از مدیریتم میخام کنترل کنه ایمیلارو.ممنون
تشکر کنندگان:
اخطار:
آقای ARASH MADARI: لحن شما اصلا مناسب این انجمن نیست. در صورت ادامه حساب شما مسدود خواهد شد. بحث را همینجا تمام شده فرض کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان خوبم
همونطور که مدیریت سایت خواسته، من هم بحث رو ادامه نمیدم.
اما خواستم به نوبه خودم به عنوان کسی که نزدیک 4 ماه هست از مطالب ارزنده این سایت استفاده میکنه از آقا مسعود و مدیریت سایت کمال تشکر رو داشته باشم. راهنماییهای آقا مسعود جداً همیشه موثر و عالی بوده. امیدوارم دیگه شاهد چنین رفتارهای ناخوشایندی در این سایت نباشیم. Cool
با تشکر از زحمات همه دوستان Smile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خواهش مي كنم با ادبيات درست در اين سايت صحبت كنين. متاسفم براي كسي كه با اين لحن صحبت مي كنه. ما اينجا مي خواهيم به هم كمك كنيم لطفا اگر كسي نمي تونه مودب باشه انجمن رو ترك كنه. من هم بنوبه خودم از آقا مسعود و آقا صمد و همه بچه ها بخاطر راهنماييهاي خوبشون تشكر مي كنم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزيز
بالاخره فرمهاي اسپانسر من هم امروز بدستم رسيد.Big Grin
جديدا پست از آمريكا خيلي طول مي كشه. ماله من كه حدود يكماه طول كشيد تا بياد.(البته با پست معمولي)
به اميد موفقيت تمام دوستان
تشکر کنندگان:
سلام
کسی تا حالا موفق شده بدون اسپانسر از سد مصاحبه با موفقیت عبور کنه؟
اگه شده به چه طریقی؟
تشکر کنندگان:
salam
albate ke bedone espanser moafagh shodan in matlab ta hodode ziyadi bastegi be khodeton dare bayad betoni afsaro mataghaed koni az tamame emkanati ke dari estefade kon

--------------------------------------------
اضافه شده توسط مدیر
دوست عزیز ضمن تشکر از شرکت شما در بحثها لطفا "پینگلیش" استفاده نکنید. هر چند ممکن است برایتان مشکل باشد ولی استفاده از تایپ فارسی برای حفظ نظم انجمن و داشتن امکان جستجو ضروری است.

با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام.
من با اسپانسر ناقص از این سد گذشتم.منتها اعصاب برام نذاشت.شما مشکلت چیه؟
تشکر کنندگان:
مي خواستم از مسوولين سايت خواهش كنم يه آماري هم از كساني كه بدون اسپنسر موفق به دريافت ويزا شدند تهيه كنند.(مربوط به برندگان2008)
با تشكر
تشکر کنندگان:
من اصلا اسپانسر ندارم
یه سند خونه دارم به اسمم
که نمیخوام بفروشمش
مقداری پول نقد
در حدود 20 تومن
دانشجو ارشدم خودم
خانومم لیسانس
و یه دل پاک
میشه به نظرتون؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام.با برگه ساپورت ناقص ویزا گرفتم/.
تشکر کنندگان:
سلام
عالی هست.سند خونه را ترجمه کنید و پرینت 20 میلیون رو هم ترجمه کنید.میگند که بعضی بانکها این خدمات رو میدهند.
البته سن شما و شغلتون و تاهل بودنتون جای سوال داره.چند سالتون هست.؟ شغلتون چی هست ؟ چند سال که ازدواج کردید؟فرزند دارید؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان