کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هدف از مهاجرتمان چیست؟؟؟
آدم خوب و بد همه جا هست.
اما در کل ماها خودمون با اینکه همه ایرانی هستیم برای مردمان کشور خودمون در شهرهای مختلف جک میسازیم. اما اکثریت مردم امی ک ا مهاجر هستند و همه به هم احترام میذارن و کمک میکنند.
در پروسه ی درمان مریضی پدر من ، یک جراح آلمانی، یک شیمی درمان هندی و یک رادیوتراپ چینی و پرستارها هم مکزیکی و فیلیپینی بودن. همه هم مثل پروانه دور مریض میگردن.
این یک مثال بود.
بازهم میگم آدم خوب و بد همه جا هست . ربطی به ایران و ایرانی بودن و غیر ایرانی نداره. کم و زیاد داره.
هیچ جا هیچ چیزی ۱۰۰٪ نیست
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، barfi1 ، lighter ، Officer ، Danoosh ، behfaza ، msar ، aazitaa
(2015-01-30 ساعت 21:13)babak.n نوشته:  آدم خوب و بد همه جا هست.
اما در کل ماها خودمون با اینکه همه ایرانی هستیم برای مردمان کشور خودمون در شهرهای مختلف جک میسازیم. اما اکثریت مردم امی ک ا مهاجر هستند و همه به هم احترام میذارن و کمک میکنند.
در پروسه ی درمان مریضی پدر من ، یک جراح آلمانی، یک شیمی درمان هندی و یک رادیوتراپ چینی و پرستارها هم مکزیکی و فیلیپینی بودن. همه هم مثل پروانه دور مریض میگردن.
این یک مثال بود.
بازهم میگم آدم خوب و بد همه جا هست . ربطی به ایران و ایرانی بودن و غیر ایرانی نداره. کم و زیاد داره.
هیچ جا هیچ چیزی ۱۰۰٪ نیست

بله، درسته

پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، barfi1 ، Officer ، msar
(2014-11-10 ساعت 11:44)dv2016 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 16:23)samba نوشته:  فیلم مستند: چقدر ایرانی هستم؟ در جستجوی هویتم

طبق اعلام بنگاه خبرپراکنی، بدلیل رعایت قوانین کپی رایت، این فیلم فقط یکبار از تلویزیون پخش شده و اجازه انتشار در سایت رو نداره... حالا اگه هرکدوم از دوستان این فیلم یا لینک دانلودش رو داره لطفاً بزاره تا حالا که بیکاریم بشینیم ببینیم...
ظاهرا ً بی بی سی فارسی سه شنبه شب مجددا ً این مستند را پخش خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney ، Officer ، msar
هدف از مهاجرت همین بس که :
نه از آشنایان وفا دیده ام
نه در باده نوشان صفا دیده ام
ز نامردمی ها نرنجد دلم
که از چشم خود هم خطا دیده ام
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، Officer ، behjat ، behfaza ، msar ، aazitaa ، dv2017
قاسم(حمید فرخ نژاد): خوب گوشاتونو وا کنید…. این قصه یه مرد بدبختیه که میخواد با زنشو بچه اش کوچ بکنه. اونم یه کوچ اجباری؛ درست مثل اجدادمون. می فهمین؟ عین پدربزرگامون. ولی خوش به حال اونا… اونا هرجا دلشون می خواست میتونستن برن، مث حالا نبود که همه جا یه دیوار کشیدن. پول می خوان، ویزا میخوان، هزار تا کوفت و زهرمار می خوان … و این مرد بدبخت فقط یه سرمایه داره… و اونم جونشه.
نویسندگان: ابراهیم حاتمی کیا، اصغر فرهادی کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا محصول:۱۳۸۰

نرگس (لیلا حاتمی): شما که قاسم رو میشناسین، بگین قاسم چند تا شغل عوض کرد؟ ننه یادته وقتی شاهین رو زائیدم، قاسم چه حال و روزی داشت؟ یه آمپول نبود که به این بچه بزنه. اگه بود الان سالم بود. تو خیال کردی قاسم برای خوشگذرونی و عیاشی میخواد بره اونور آب؟ اونوقت که وقت خوشگذرونیش بود تو آبادان، کنار جاده آب میفروخت؛ حمالی می کرد، به خدا ما چیز زیادی نخواستیم. گفتیم بریم تو یه جزیره که سرمون تو لاک خودمون باشه. کار باشه؛ امنیت باشه، آب باشه.
نویسندگان: ابراهیم حاتمی کیا، اصغر فرهادی
کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا
محصول: ۱۳۸۱
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ofrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان