کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هدف از مهاجرتمان چیست؟؟؟
نوید جان کی این چیزها رو نمیخواهد؟
من هم مثل بقیه دنبال این جور چیزها هستم!!!البته به جزء مشروب(استغفر الله)Big Grin
همه انسان ها دنبال این جور چیزها هستن!البته به جزء ایرانی ها(همون 99% که عرض کردم)
اگه یه خط دیگه از پاسی از شب ادامه میدادی، صحنه دار میشد!!!خوب کنترلش کردی! Big Grin
راستی یکم غیر مستقیم تر میگفتید بهتر نبود؟و یکم جدی تر؟(لهجه آمریکایی)البته بهتون حق میدم که باور نکنید ، چون شما که درون من نیستید!!!
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، ChairMan
نوید جان دوستت دارم!
امیدوارم تا پاسی از صبح و بلکه ظهر .....
در ضمن دو سه تا نکته مهمتر را نمی دونی که بعد از ازدواج و بچه دار شدن (البته نه با اون یکی پاسی از شبه) متوجه خواهی شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan
صدرا خوشحالم دوباره برگشتیBig GrinBig GrinBig Grin
پیش به سوی :2011بهت قول میدم خودم اسپانسرت بشمBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
فکر کنم مدیران زحمتکش مهاجرسرا هم پستهامون رو پاک میکنند...پست من و نوید غیب شده!!!
کسی نمیدونه پست من کجاست؟ Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
هرچه از دوست رسد نیکوست
مدیران عزیز هر کاری دوست دارید سر بنده بیارید/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله دیگه دوست عزی پاک میکنند.ما مهمانیم و مدیران صاحب خانه
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Ali Sepehr
به نظر من این فروم نباید باز میشد!!!
چون %90 دلیل مهاجرت ، مسایل سی..اسیه...
فکر میکنم اگه همینطور پیش بره سایتهای اعلام نتایج دانشگاهها هم همین چیزی که میگید ،میشه!!! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
خب ببینید 10% هم هستند که برای مسایل شغلی و ... غیره میرن! و ممکن هست از این سیاست هم خوششون بیاید!
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347
درود.
ضمن تشکر از آدمین محترم و عزیز.
بدینوسیله به اطلاع دوستان وآشنایان و کلیه عزیزانی که ما در همه امور یاری کردند و با ما در غم فراق آن عزیز سفر کرده ابراز همدریدی کرند(چی گفتم؟ شد مجلس عزا) میرساند که نام کاربری بنده از navid_usa به NAV!D تغییر یافت.
در ضمن بنده نیز با توریسم عزیز موافقم.
90 درصد سیاسی و 10 درصد غیر سیاسی
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover
من تا چند وقت پیش برای رفتن شک داشتم حالا که میبینم kcc بهم گفته نامت مطابق نیست وامکان رفتن ازم داره گرفته میشه میفهمم از خوشی زیاد احتمال داره آدم سرش گیج بره
اگه کارم درست شه از همون ترکیه میرم آمریکا یه ثانیه هم شک نمیکنم
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
من هیچ کس رو در آمریکا ندارم. اما تصمیم دارم برم و زندگیمو اونجا شروع کنم. به نظرتون فکر خوبیه؟ من تازه 23 سالمه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: من هیچ کس رو در آمریکا ندارم. اما تصمیم دارم برم و زندگیمو اونجا شروع کنم. به نظرتون فکر خوبیه؟ من تازه 23 سالمه.

خیلیها شرایط تو رو داشتن و دارن با وجودی که کسی رو نداشتن رفتن تازه من فکر میکنم کسانی که کمتر از طرف اطرافیان حمایت میشن آدمهای موفق تری هستن...................
این مهمه که تو تصمیمت و گرفتی و نباید نظر دیگران برات اهمیت داشته باشه .
معمولا قبل از اینکه تصمیمی بگیری با دیگران مشورت کن بعد از گرفتن تصمیم فقط به آینده فکر کن.............(ببخشید مثل اینکه خیلی نصیحت گونه بود اما من واقعا به جمله ی آخر ایمان دارم)
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324
laili نوشته:
msnazi نوشته: من هیچ کس رو در آمریکا ندارم. اما تصمیم دارم برم و زندگیمو اونجا شروع کنم. به نظرتون فکر خوبیه؟ من تازه 23 سالمه.

خیلیها شرایط تو رو داشتن و دارن با وجودی که کسی رو نداشتن رفتن تازه من فکر میکنم کسانی که کمتر از طرف اطرافیان حمایت میشن آدمهای موفق تری هستن...................
معمولا قبل از اینکه تصمیمی بگیری با دیگران مشورت کن بعد از گرفتن تصمیم فقط به آینده فکر کن.............(ببخشید مثل اینکه خیلی نصیحت گونه بود اما من واقعا به جمله ی آخر ایمان دارم)

مرسی که روحیه میدی laili جان. می خوام بدونم چه شهری رو و چه کاری رو انتخاب کنم برای شروع؟ من مدرک مهندسی کامپیوترم رو دارم می گیرم. اما می دونم که این مدرک در ایالات متحده به درد درب کوزه می خوره. اما مهارت در جوشکاری (حتی جوشکاری زیر آب) رو هم دارم. به نظر شما چطور میشه اونجا سریع برم سراغ کار؟ وقتی که کسی رو ندارم....
پاسخ
msnazi نوشته:
laili نوشته:

مرسی که روحیه میدی laili جان. می خوام بدونم چه شهری رو و چه کاری رو انتخاب کنم برای شروع؟ من مدرک مهندسی کامپیوترم رو دارم می گیرم. اما می دونم که این مدرک در ایالات متحده به درد درب کوزه می خوره. اما مهارت در جوشکاری (حتی جوشکاری زیر آب) رو هم دارم. به نظر شما چطور میشه اونجا سریع برم سراغ کار؟ وقتی که کسی رو ندارم....

اگه جوشکاری زیر آب رو بلد باشید من پیشنهاد میکنم به سانفرانسیسکو یا ایالت میشیگان برید و حتما کار پیدا می کنید و با گذراندن 1 سال غواصی حقوق خوبی رو دریافت می کنید .
در ضمن بعد از 4 سال هم بازنشسته می شید ........
من اگر جوشکاری زیر آب بلد بودم همچین فرصتی رو از دست نمی دادم .Big Grin
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
جوشکاری آرگون و زیر اب را براتون یه خورده واضح تر میگم.
در کل اشعه هایی که از قوس ایجاد شده جوسکاری ساتع میشوند مضر هستند .
اما اینکه جوشکاری آرگون را خطرناک میدونند یک شایعه بیش نیست.
و خطر اون در یک چیزه که اگر رعایت کنند به هیچ عنوان ضرر نداره.
در مورد جوشکاری زیر آب هم باید بگم که خطرات اون شامل:
1-برق گرفتگی
2-آمبولی شدن(یا یه چیزی توی این مایه ها که هیدروژن وارد خون میشه)
3-حمله حیوانات زیر آب به انسان
4-متلاطم شدن جو دریا
که تمامی اینها نیز با رعایت اصول ایمنی هیچ گونه مشکلی را پیش نمی آورند.
پس من پیشنهاد میکنم اگر بلدید این فرصت رو ازدست ندهید .
واقعا" حقوق عالی داره.
اگر خوساتید به صورت حرفه ای تر توضیح میدهم
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، saeedhei ، usa.lover
دوستان عزیز ممنونم از توجه شما
خطرات جوشکاری بیشتر شامل قرار گرفتن در معرض اشعه های خطر ناک ماورائ بنفش و X هستش. در ضمن در هنگام جوشکاری به علت اینکه از محل قوس الکتریکی همه جور امواج گسیل میشه امواجی هم گسیل میشه که خون و آب موجود در بدن رو در اثر فرایند "تشدید" گرم می کنه و باعث می شه که در برخی از اعضای بدن فرایند های شیمیایی انجام بشه که می تونه خطر ناک باشه. البته استفاده از پوشش ها براق و سربی می تونه تا حد زیادی جلوی این امواج رو بگیره. البته در کارخانه های پیشرفته از رکتیفایر برای ایجاد برق DC استفاده می شه که اون هم باعث میشه امواج کمتری از محل قوس الکتریکی گسیل بشه و کیفیت جوش هم بعلت قطبیدگی مواد مذاب هنگام جوش بهتر بشه.
جوشکاری آرگون علاوه بر آلودگی تشعشعی دارای آلودگی شیمیایی بیشتری نسبت به جوشکاری قوس الکتریکی است.
شما احتمالا تا حالا زیر آب جوشکاری نکردید. بدترین چیزی که جوشکاری زیر آب رو سخت می کنه گرمای آبه! ما تو تمرین هامون می رفتیم توی یک استخر که بیشتر شبیه به جکوزی بود! چون هم آبش داغ بود و هم قل قل می کرد (در اثر جوشکاری دیگر کارآموز ها) و وقتی جوشکار به مدت 3 دقیقه جوشکاری مقطع انجام بده آب به حدی گرم میشه که باید کمی از محل جوشکاری دور باشه و بعد ادامه بده. برای جوشکاری ممتد که برای لوله های زیر آب خیلی کاربرد داره از یک سیستم مثل سیستم تهویه استفاده می شه که آب رو از اطراف به سمت محل جوشکاری هدایت می کنه.
فرق اساسی جوشکاری زیر آب و جوشکاری در هوا کنترل قوس الکتریکی در شرایط زیر آب است. در جوشکاری در هوا جوشکار باید با جاذبه زمین و لرزش دست خود مقابله کنه ولی در جوشکاری زیر آب جریان آب هم وجود داره که می تونه قوس رو منحرف کنه و کار روبسیار سخت می کنه. در ضمن لباس های مخصوص این نوع جوشکاری (اون چیزی که من تو ایران دیدم) بسیار سنگین و دست و پا گیره و اون هم شرایط جوشکاری رو سخت تر می کنه.
جوشکاری با اینکه حقوق خیلی خوبی داره اما کار جوشکاری مثل کار تو جهنمه! حتی تو زمستون هم از گرما راحت نیستی!
اما من دو تا سؤال دارم.

1- من نمی دونم مدارکی که در مورد جوشکاری دارم رو می تونم ترجمه کنم و از اونها در آمریکا استفاده کنم؟
2- این رو هم نمی دونم که جوشکاری حقوقش در آمریکا دقیقا چقدره؟ من با جستجو در یاهو هات جابز به عددی مثل 20 تا 25 دلار به ساعت رسیدم که با حقوق یک کارگر انبار در آمریکا (بازهم بر مبنای جستجو در هات جابز) یکی هستش و فکر نمی کنم ارزش داشته باشه که آدم سلامتی خودش رو به خطر بیاندازه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، saeedhei ، hpsarvari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان