کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برگه بانکی اسپانسر
از آنهایی که تا به حال ویزا گرفته اند خواهش می کنم به من بگویند که آیا به همراه برگه ساپورت و مالیاتها آیا برگه بانکی اسپانسر هم باید به آنکارا پست شود یا اینکه آن را برای احتیاط همراهمان ببریم به سفارت؟
تشکر کنندگان:
من كه بردم ولي شما هم براي احتيط ببري بهتره...
تشکر کنندگان:
نه لازم نیست. اسپانسر شما میزان دارایی های خودشو (چه ملک و املاک و چه حساب های بانکی) تو برگه مالیات خودش اعلام کرده، که همین برای سفارت کفایت میکنه. یه توصیه هم دارم و اون اینه که هیچ مدرک اضافه ای رو نبرید که امکان داره براتون دردسر بشه.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
سلام.
من برگه ساپورت را دارم.ولی برگه مالیاتی یا کپی اون رو این دوست آشنای ما نمیده.چه کنم؟؟؟
فکر میکنید مشکل ساز میشه؟یا بدون برگه ساپورت برم سفارت و بگم خر ما از کره گی دم نداشت و کسی رو در ولایت متحده نداشتم برای ساپورت کردن.؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
بدون اون امکان نداره. خیلی ها هستند که نمیخان که از حساب دخل و خرج شون کسی سر در بیاره. اما یه راه وجود داره Wink
ازش بخاین که کپی برگ مالیاتشو برای سفارت پست کنه. در این حالت این برگه به شما نمیرسه اما مستقیماً وارد پرونده شما میشه. فقط باید همراه اون کپی ها یه یادداشت بنویسه که تو اون اسم شما و شماره کیس تون رو مشخص کرده باشه.
تشکر کنندگان:
مشکل اینه که اونجا نمیخواد بفرسته.نمیدونم مشکلش چیه که به سفارت هم نمیده.
نشظرتون چیه یا با همین برگه برم سفارت یا بگم هیچ کسی رو ندارم آمریکا.
تشکر کنندگان:
اگه با I-134 خالی برید سفارت و پروندتون کمبود دیگه ای نداشته باشه تو برگ آبی ای که به شما میدن علاوه بر چک امنیتی از شما میخان که برگ مالیات رو هم بیارید!
نمیتونید اسپانسر دیگه ای پیدا کنید؟ رو بندازید به دوست و آشنا. منظورم اونایی که تو ایران هستند. تقریباً تو هر خونواده ای تعدادی هستند که یک یا چند نفر تو آمریکا دارند. ایرانیایی که هم تو آمریکا هستند بلاخره ایرانی اند و حتماً از برنده شدن یه نفر تو لاتاری خوشحال میشن.
تشکر کنندگان:
بچه ها اسپانسر من چون خودش کارفرما است می گه من فرم مالیاتی w2 را ندارم و یک فرم دیگه دارم.ایا این مشکلی ایجاد نمی کنه؟
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان: glumouddy
نه مشکلی ایجاد نمی کنه. Self employed ها از فرم 1040 استفاده می کنند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان