کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پست کپی مدارک نامه دوم؟
سلام
تو نامه دوم نگفته که کپی مدارکو پست کنیم ولی تو بعضی ازسفرنامهای پارسال گفتن که کپی مدارک باید قبل از مصاحبه پست شود .ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
سلام
همه مدارک رو کپی بفرستید
البته در مورد کپی شناسنامه و مدرک تحصیلی برابر اصل شده باشه.
در مورد مدارک اسپانسر اختلاف هست. من کپی رو فرستادم روز مصاحبه اصلش رو می برم که میدونم مشکلی نیست.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
چیزی که تو فرمها نوشته اینه که اصل ترجمه مدارک رو بفرستی و اصل مدارک اسپانسر رو...منتها این حرف و حدیث و بحثی که بین دوستان پیش اومده دلیلش اینه که عده ای احتمال 1/1000000000000000000% گم شدن مدارک توسط DHL رو میدن و کپیهاشون رو میفرستن که خوشبختانه سفارت تا حالا از کسی اشکالی نگرفته که چرا کپی مدارک رو فرستادین...
نظر من اینه که از مدارکی که ترجمه ندارن(مدارک اسپانسر و فرم ها...) یه کپی بگیر، بعد یا اصلش یا کپیش رو بفرست(هیچ فرقی نداره) اون یکیش رو هم با خودت ببر.
مدارک ترجمه شدت رو هم دو یا سه نسخه ترجمه کن از همون اول(واسه امریکا هم به کارت میاد) یه نسخه بفرست یه نسخه هم همرات واسه اطمینان ببر.
پیش اومده که کسی بره مصاحبه ولی هنوز مدارکش نرسیده باشه! حالا شاید آدرس رو ایراد دار نوشته بوده، شایدم گذاشته 3-4 روز قبل مصاحبه مدارک رو فرستاده.خلاصه بردن یه سری مدارک اضافی برای مصاحبه رو من حتماً توصیه میکنم.
اصل همه مدارکت رو هم حتماً باید با خودتون ببرید.
موفق باشید
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان