کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خبر خیلی خفن خوش (خ خ خ خ)
R@mtin نوشته: آقا تتتتتتتتتتبریک ,دست دست , اون عقبیا, دستا شله )))))حضار محترم پیروزی بچه های ثبت نامی 2010 رو تبریک میگم انشاله به سال بعدی ها هم همچین حالی بدن اونا هم بتونن آمریکا رو ببینن هرچند واقعا حالا که بهش رسیدیم اونجوریا هم که فکر میکردیم نبود loOoOOol بفرما شیرینی D:

داداش مگه چی شده که عروسی گرفتی؟Big Grin من ثبت نامی 2010 هستم. چی شده که شما به همه ی ما تبریک گفتین؟ هنوز زمان زیادی مونده تا نتایج اعلام بشه. نه؟Tongue
تشکر کنندگان:
نه عزیز نتایج دیگه نزدیکه 1 الی 1.5 ماه دیگه اومده .به امید برنده شدن همه ی دوستان. وقتی اومد انشاالله اون موقع عروسی هم میگیریم.
تشکر کنندگان:
هاها ها ! آقا حالا که شما این قدر امید وارید پس درست به کار شید برید یه دختر یا پسر خوبم هم پیدا کنید (البته ترجیحا بسته به نوع جنسیتتون مخالفش رو). چون فکر نمی کنم این چیزی رو که بخواین تو آمریکا به این راحتی ها پیدا کنید. به امید عروسی همتون!
تشکر کنندگان:
salam bacheha belakhare chi shod kasi barande shode too 2010 ya nashode nameha oomade ya nayoomade yetozihi bedid merci

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
ما که امسال میریم اکر هم شد 110000 خوش به حال بعدیا
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان