کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت از طریق بستگان درجه 1
با سلام
نحوه پر کردن و ارسال فرم I-130 برای والدین به چه صورت هست؟ کجا می تونم مراحلش رو مطالعه کنم؟! با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink 
با سلام

نحوه پر کردن و ارسال فرم I-130 برای والدین به چه صورت هست؟ کجا می تونم مراحلش رو مطالعه کنم؟! با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان. من از برندگان لاتاري ٢٠١٣ بودم كه با كمك و راهنمايي دوستان مهاجرسرا  تونستم روند رو طي كنم و الان ٨ سال و نيمه امريكا هستم. براي مادرم درخواست گرين كارت كردم و امروز Approve شد فرم 130-I. ميشه محبت كنيد راهنمايي بفرماييد استپ هاي بعدي رو كه من بايد چيكار كنم .؟ چه زماني welcome letter مياد و چه زماني NVC برام كيس باز ميكنه و چطور ميتونم دسترسي پيدا كنم. ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد به طور كامل. 🙏🙏🙏🙏
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم دوسال و نیم پیش اقدام کردم اما خیلی وقته هنوز در مرحله دادن وقت سفارت مونده ، میخواستم ببینم این طبیعیه؟
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقتتون بخیر.
این اولین پیام من اینجاست. اگر این رو سوال رو در فروم دیگری باید بپرسم لطفا راهنمایی کنید که بتونم جواب سوالم رو بگیرم.
برای ویزای خانوادگی تاریخ مصاحبه از سفارت ترکیه دریافت کردم و باید مصاحبه رو در سایت سفارت ترکیه رجیستر کنم و همینطور وقت دکتر برای ازمایشهای پزشکی بگیرم. در سایت نوشته تمام اطلاعات باید با فرم DS-260 مطابقت داشته باشه. اما پاسپورت از زمان پر شدن این فرم تا الان تعویض شده و شماره پاسپورت طبیعتا عوض شده. مصاحبه اخر جولای هست. اگر مورد مشابه داشتید، لطف میکنید راهنمایی کنید که من در فرم رجیستر چه شماره ای وارد کنم؟ جایی خوندم که گفته بود DS-260 رو دوباره باید پر کنم بفرستم اما مطمئن نیستم که این کار درست هست یا نه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا کسی اخیرا دعوت برای مصاحبه گرین کارت والدین دریافت کرده؟ الان وضعیت چطوره؟
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برای مادرم اقدام کردم و در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۳ بهمون ایمل زدن که مدارک کامل و کیس فرستاده شده به ابوظبی برای تعیین وقت مصاحبه و تا الان که بیشتر از یکسال می گذره هنوز وقت مصاحبه تعیین نشده.
حالا من می خواستم مکان مصاحبه رو عوض کنم به ارمنستان. کسی میدونه چطور میتونم اینکار رو بکنم و چه دلیلی بیارم که موافقت کنن.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان