کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه می توان از اعلام شدن شماره پرونده آگاه شد؟
سلام من CASE NUMBER شماره 23000 هست بلد نیستم چطوری و کجا
باید وضعیت خودم رو چک کنم.
لطفا کمکم کنید.
مرسی
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:
سلام اریو عزیز
شما اول بگید که کدوم سفارت می خواهید برید تا ما بتونیم براتون بگیم چطور میتونید کیس خودتون رو پیگیری کنید.

سلامت وشاداب باشید.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز باید بری به سایت لاتاری و در قسمت visa بری و current bultan را ببینید
تشکر کنندگان:
http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._4428.html
سلام
اینجا میتونید کیس نامبرتون رو چک کنید که چه زمانی کارنت میشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
ممنون از لطف همگی
من نمیدونم کدوم سفارت باید برم توی نامه که در خرداد به دستم رسید
نوشته پست : انکارا ولی وقتی فرم ها را پر کردم خودم نوشتم که : دبی.
من شنیدم که باید ازمایش پزشکی انجام بدم .نمی دونم ایران باید
باشه یا در کشوری که مصاحبه میشوم و پولش چقدر میشه؟
چرا گفتند که مدارک را باید زود برایشان به کنتاکی پست کنیم چه فرقی دارد؟
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:
شما تنها کاری که میتونید در ایران انجام بدید اینه که برید انستیتو پاستور و کارت واکسن بین المللی بگیریدالبته باید واکسن mmr و هپاتیت و دیفتری و کزاز رو زده باشید.
زمانی که شماره شما کارنت شد 1 هفته بعد میتونید با kcc تماس بگیرید و زمان و مکان مصاحبه تون رو بپرسید البته اگر صبر کنید نامه 2 هم به دستتون میرسه.
فکر میکنم هزینه آزمایش و ویزیت دکتر هر نفر 200 دلار باشه(البته اگر واکسن هاتون رو در ایران زده باشید)
تشکر کنندگان:
می شه لطف کنید و متن انگلیسی که به ک سی سی دادید یک هفته بعد از کارنت را برا بچه ها بذارید/که از طریق اون ایمیل "زمان مصاحبه را برامون مشخص می کنند؟(در حقیقت ترجمه انگلیسیش را می خوام)ممنون

omid

2009as18000
تشکر کنندگان:
امید جان من هم مثل شما هنوز کارنت نشدم.
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان . یه سوال :من هیچ سابقه ای از زدن واکسنهام ندارم .ایا در انکارا برام مشکلی ایجاد نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته: با سلام به دوستان . یه سوال :من هیچ سابقه ای از زدن واکسنهام ندارم .ایا در انکارا برام مشکلی ایجاد نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

مشکلی پیش نمیاد، فقط چون نمی تونی به دکتر ثابت کنی که واکسنها رو زدی، دکتر دوباره بهت واکسن می زنه و بابت هر کدوم ازت پول می گیره(فکر کنم هر کدوم 50 60 دلاری هست). پیشنهاد می کنم انستیتو پاستور بری و دوباره واکسن ها رو بزنی و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیری. بیشتر واکسن ها رو مجانی می زنند. 1000 تومن برای واکسن هپاتیت و 3000 برای واکسن MMR. البته واکسن MMR رو باید کلینیک روبروی دانشگاه تهران(خیابان 16 آذر) بزنی.
تشکر کنندگان:
arash500 نوشته: با سلام به دوستان . یه سوال :من هیچ سابقه ای از زدن واکسنهام ندارم .ایا در انکارا برام مشکلی ایجاد نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

اولین پست من تو سایت مهاجرسرا که مربوط میشه به بیش از یک سال پیش در این مورد بود. من هم واکسن نزدم و ... به این لینک مراجعه کنید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...335#pid335
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
من به تازگی واکسن را در انیستیتو پاستور زدم:
1-واکسن دیفتری و کزاز که مجانی است و با همان یک واکسن کارت صادر می شود.
2-واکسن هپاتیت را در این 10 سال گذشته حتی اگر نا مرتب هم زده باشید دیگر براتون نمی زنند و فقط از شما می خوان که یک تاییدیه از دکتر بیاورید و با همان تایید مهر را در کارت واکسن می زنند
3-واکسن MMR را هم که دوستان قبلا گفتند در مراکز خصوصی زده و گواهی با مهر پزشک را به پاستور می برید
4-در مورد کودکان کارت واکسن را که از نوزادی تا هر سنی که هستند به پاستور داده و انها تمام کارت را ممهور می کنند و می گویند که ببرید دارالترجمه و ترجمه را به پاستور آورده و انها تایید می کنند.
بقیه واکسن هارا هم که در ایران نداریم.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: Charisma08
air -samad-elinazعزیز ممنون از راهنماییتون .امیدوارم در کارهاتون موفق باشید.باز هم مزاحمتون میشم.
تشکر کنندگان:
لطفا شماره تلفنkcc رو به من بدید.ممنون از لطفتون.
تشکر کنندگان:
لطفا راهنمایی کنید. شماره کیس من اعلام شده وتاریخش هم در سایت یک هفته قبل دیدم و نامه دوم هم امده ولی دو روز قبل در سایت تاریخ مصاحبه تغییر کرده.به ک.سی.سی هم زنگ زدم گفتند باید به سفارت تماس بگیرم.چیکارکنم اگر سفارت هم جواب درستی نده؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان