کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین و بدترین ایالتها برای کار
مقاله خوبی در سایت کاریابی MSN دیدم که در مورد بهترین ایالتها و بدترین اونها برای پیدا کردن کار و همچنین درآمد در اون ایالتها صحبت میکنه.
خوندن این اطلاعات رو به کسایی که هنوز برای محل اقامت شون تصمیمی نگرفتن __ در این آدرس __ توصیه میکنم.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
باسلام

فقط کالیفرنیا بهشت روی زمین .

و شهر هم فقط بورلی هیلز .
موفق باشید این یک دستور است .
پاسخ
سلام.می بخشید..میشه بگید چرا فقط بورلی هیلز؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، kiaaa ، mhb161 ، FMANIS ، negar_karimi6 ، نوروز ، niloo-kh ، Erfarex ، adonis2006 ، alitab ، manheb1 ، jsmlz
سلام دوستان

اينجا كسي هست كه آمريكا زندگي بكنه يا فقط افرادي هستند كه قصد رفتن دارن من خودم چندين مرتبه رفتم و برگشتم فعلا هنوز تصميم به رفتن نگرفتم چون درصد ريسك پذيري خيلي پاييني دارم
پاسخ
سلام
کسی هست که رشته اش مهندسی عمران باشه و در صدد رفتن یا مقیم آمریکا باشه و بتونه درباره شرایط کار در این رشته راهنمایی کنه؟ چقدر خوب می شد این گروه 2008 بر اساس معیارهای مشخصی مثل رشته تحصیلی یا محل اقامت و ... گروه هایی رو برای حفظ ارتباط با هم در امریکا و راهنمایی همدیگه در همین مهاجر سرا تشکیل بدند. اگه کسی موافقه اعلام کنید شروع کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: samad ، shkhmo ، iner_eye ، kiaaa ، mhb161 ، alireza2753 ، reza.rd ، feri efa ، negar_karimi6 ، niki88 ، alitab ، maryamoo ، lighthouse ، jsmlz
lili نوشته: سلام
کسی هست که رشته اش مهندسی عمران باشه و در صدد رفتن یا مقیم آمریکا باشه و بتونه درباره شرایط کار در این رشته راهنمایی کنه؟ چقدر خوب می شد این گروه 2008 بر اساس معیارهای مشخصی مثل رشته تحصیلی یا محل اقامت و ... گروه هایی رو برای حفظ ارتباط با هم در امریکا و راهنمایی همدیگه در همین مهاجر سرا تشکیل بدند. اگه کسی موافقه اعلام کنید شروع کنیم.

پیشنهاد بدی نیست، ایده ای برای اجرایی کردن آن دارید؟ اما یادمان باشد که آمریکا یک قاره است! ایرانی ها در مراکز تجمع خودشان شاید بتوانند همدیگر را پیدا کنند اما گاهی اعضایی از یک خانواده در امریکا هستند که سالهاست به واسطه دوری راه از ارتباط با همدیگر محرومند.
به هر حال شاید بد نباشد که در تالار زندگی در ایالات متحده تاپیکی در این مورد ایجاد کنید. تا ببینیم استقبال دوستان چگونه خواهد بود.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، ASALI ، parastoo mohajer ، shkhmo ، kiaaa ، hesam_d ، mhb161 ، peyman1355 ، negar_karimi6 ، alitab ، آلیس-1980
ممنون که بالاخره یک نفر جواب پست های من رو داد!
منظورم ملاقات حضوری نیست. مثل همین سایت بسیار مفید مهاجر سرا که قدم به قدم با همفکری و اطلاعات دوستان تقریبا همه دارند به نتیجه می رسند و ویزا می گیرند، میتونیم برای بعد از اون، یعنی زندگی و پیدا کردن کار هم همدیگر رو راهنمایی کنیم. مثلا در مورد رشته عمران می دونم باید امتحانهایی داده بشه و سابقه کاری لازم داره و اینکه مدارک تحصیلی رو باید به دپارتمانی در آمریکا فرستاد تا تایید بشه ... و از این قبیل اطلاعات که بدست آوردنشون وقت می بره و منبع اطلاعی مطمئن لازم داره. من برای این رشته، با اجازه شما، یک تاپیک باز می کنم.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: rad_95 ، parastoo mohajer ، shkhmo ، sadeghi897 ، kiaaa ، mhb161 ، alireza2753 ، peyman1355 ، negar_karimi6 ، mjm ، alitab ، آلیس-1980
من هم موافقم.
لطفا بر اساس رشته کاری و ایالت، اقداماتی صورت بگیره.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، eblam ، AMIN3Y ، parastoo mohajer ، shkhmo ، kiaaa ، جودی ابت ، peyman1355 ، negar_karimi6 ، alitab
سلام لیلی جان
خیلی فکر خوبیه.فکر کنم بهتره مسعودجان یک انجمن یا عنوان برای این کار درست کنه تا از پراکندگی مطالب جلوگیری بشه. شما اگر جایی این موضوع رو شروع کردید بفرمایید من هم در خدمتم و اطلاعات رشته ی خودم رو با کمال میل اینجا میگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، parastoo mohajer ، shkhmo ، kiaaa ، mhb161 ، peyman1355 ، negar_karimi6 ، maryamoo ، babak12 ، آلیس-1980
سلام
دوستان لطفا درخواست میکنم اگر ادرس سایتی راجع به خرید تاکسی ویا کلا اطلاعاتی دارید اطلاع دهید
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، kiaaa ، mhb161 ، peyman1355 ، erfan AK
سلام به همه دوستان
رسته من کارشناسی الکترونیک
بهترین ایالت برای من کجاست
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، peyman1355 ، kiaaa ، mhb161
(2008-08-19 ساعت 10:10)lili نوشته:  سلام

سلام لیلی
منم عمران میخونم و یک ترم دیگه درسم تموم میشه و مهمترین کاری که بعد از رسیدنم به آمریکا می خوام انجام بدم پذیرش گرفتن از یه دانشگاه خوبه
تا جایی که من میدونم بهترین رشته عمران در آمریکا محیط زیست
بعد از اون حمل و نقل و خاک و پی
سازه که اصلا جواب نمیده
ایشالا اونجا با هم یه دفتر مشاوره می زنیم Wink
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، 3pideh ، kiaaa ، mhb161 ، ساقر ، babak12 ، آلیس-1980
اصولا برای هر کاری هر جایی مناسب نیست پس با توجه به تنوع کار در آمریکا دیدگاههای متفاوتی وجود دارند که هر کدوم به نوبه خود جای بحث داره
مثلا یه آدم پولدار و سرمایه دار در کجا و به چه کاری مشغول میشه و یا یه آدم متوسط و یا یه متخصص چطور؟ من فکر میکنم لینک زیر ارزش یه بار باز کردنو داره...
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1702
..........................................................................................................................................................................................................
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
پاسخ
تشکر کنندگان: samin ، farzad24 ، mary200 ، parastoo mohajer ، shkhmo ، mohajer13 ، Lucky Luke ، peyman1355 ، mhb161 ، babak12 ، آلیس-1980
درود بر همه دوستان بخصوص افراد با تجربه
من مدرک کارشناسی الکترونیک دارم و 13 سال هم سابقه کار رسمی در شرکت نفت و گاز(پالایشگاه ها).
شانس کاریابی و اشتغال من در کدام ایالت و چه شهری بیشتره؟ و بنظر شما من کجا رو واسه سکونت انتخاب کنم؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، kiaaa ، mhb161 ، ماری ماه ، peyman1355
(2009-10-30 ساعت 00:45)javan134 نوشته:  درود بر همه دوستان بخصوص افراد با تجربه
من مدرک کارشناسی الکترونیک دارم و 13 سال هم سابقه کار رسمی در شرکت نفت و گاز(پالایشگاه ها).
شانس کاریابی و اشتغال من در کدام ایالت و چه شهری بیشتره؟ و بنظر شما من کجا رو واسه سکونت انتخاب کنم؟
ممنونم

http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1702
..........................................................................................................................................................................................................

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، kiaaa ، peyman1355 ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان