کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرارسيدن سال نو مبارك
سلام خدمت همه دوستان
پيشاپيش طلوع سال جديد را به همه عزيزان بخصوص منتظران تبريك ميگويم انشائالله امسال سال اخذ گرين كارت و آغاز زندگي جديد در كشور امريكا باشد.
همگي موفق باشيد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبم
من هم فرا رسیدن عید را به همه تبریک میگم و امیدوارم از سال جدید هر روز شاهد اومدن کلیرنس دوستان و همچنین خبر های خوش در مورد گرفتن ویزا باشیم.

در ضمن دوستان عزیز که کیس نامبرشون بالای 22000 هست امسال سبزه گره بزنند و آرزو کنند که بدون کلیرنس ویزا بگیرند Big Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
تارا عزیز خدا از زبان شما بشنود.منم پیشاپیش این عید باستان را به همگی تبریک می گویم و تنها دعای من این است که تا آخرین روز 2009 یعنی 30 سپتامبر حتی یک نفر هم ریفیوز نشود و کوچکترین مشکلی برای کسی پیش نیاید.به امید موفقیت همگییییییییییییییی.

omid

2009as18000
تشکر کنندگان:
با آرزوي سالي خوش براي شما و خانواده محترمتان

پروردگار یگانه را سپاس می گوییم که بار دگر و با آمدن بهار دگر ما را به اندیشیدن واداشت. چشم به آینده داریم که در سال نو چه خواهد شد و چه زیباست به خودبگوییم در سال نو چه خواهیم کرد. پروردگار مهربان کردار نیک را به گیاهان ارزانی داشت ومی بینیم درخت سیب هیچگاه گلابی نخواهد دادو کردار نیک واندیشه ی نیک را به جانوران هدیه نمود تا تلاش کنند و زندگی را آنگونه که باید به انجام رسانند و کردار نیک و اندیشه ی نیک و گفتار نیک را به انسان وا گذاشت تا خود اراده کند که کدامین راه را پیشه گرداند او نخستین اندیشه ی نیک را که عشق است به ما آموخت و نخستین کردار نیک را که مهر است به مادر یاد داد و در آغاز هر سال نخستین سخن شادباش را بر زبان ما نشاند و این سرمشق زندگی از اوست بهاران فراوان آمده است و خواهد آمد واین فراز و نشیب ها که می بینیم از ما سرچشمه میگیرد از ایزد یکتامی خواهیم که پیوسته ما را در فراز ها نگه دارد و از نشیب ها دور.

[عکس: sfap7oczd8fub6s6nq3r.jpg]

من هم به نوبه خودم سال جدید رو به همه دوستان در مهاجرسرا مخصوصا مدیریت محترم تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوشی پیش رو داشته باشید با آرزوی گرفتن ویزا برای دوستان در مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
سال نو مبارک
امیدوارم همه به آرزوهاشون تو سال جدید برسن.
تشکر کنندگان:
پیشاپیش سال نو مبارک
با آرزوی هر چی خوبیه برای همه دوستان .
لحظه تحویل سال یادتون باشه همدیگر را دعا کنیم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

من هم سال جدید را به همه بزرگواران که خالصانه در این سایت زحمت می کشند تبریک و تهنیت می گم . امیدوارم که همگی بدون دردسر با استفاده از تجارب ارزنده که در این سایت قرار داده شده بتوانند با موفقیت این دوره را پشت سر بذارند .
به امید پیروزی و سربلندی همه جوانان ایرانی
تشکر کنندگان:
سلام منم سال جدید رو به همه تبریک می گم و برای تک تکتون آرزوی بهترین ها رو دارم و شک ندارم سال خیلیییییییی خیلییییییی خوبی برای هممون هست.
تشکر کنندگان:
سال نو مبارك
اميدوارم سال 1388 براي 2009 و 2010 يي ها سال پر ويزايي باشه

تشکر کنندگان:
سلام بر همگى! من هم سالى پر از شادى، موفقيت و سلامتى براى همه شما دوستان و همروان خوبم آرزومندم. اسحاق
تشکر کنندگان:
سلام
پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم اینشالا ساله خوبی داشته باشید!!!!!!!!!!!!!
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
سال نو مبارك .اميدوارم همه شما به آرزوهايتان برسيد و سال پربركتي داشته باشيد.
تشکر کنندگان:
salam doostane aziz...sale no ro be hame tabrik migam...ishala ke sale kheili khoobi dashte bashid...sorry ke farsi naneveshtam font nadaram
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عیدتان مبارک ،آرزوی سالی خوش و پر برکت برای تک تکتان دارم و امیدوارم زودتر انتظار همه به پایان برسد وهمه ویزایشان را بگیرند .Smile
تشکر کنندگان:
سلام
من نیز فرا رسیدن سال نو رو به همه و بخصوص به برندگان 2009 تبریک میگم و امید وارم سال دیگه عید US باشیم.
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان