کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پذیرش براي فوق
سینا جان بستگی به دانشگاهی که درس خواندی و همین طور بودجه ای که برای این کار می خواهی بذاری داره. اگه این ها رو بگی بهتر راهنمایی میشی[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان سلام
درمورد شرکت در لاتاری گرین کارت برای کسانی که دنبال گرفتن ویزای دانشجویی هستند نظرتون چیه؟
چون کسی که میخواد ویزا دانشجویی بگیره باید نشان بده که برمیگرده ایران، ولی شرکت در لاتاری یعنی برعکس! قصد مهاجرت داره. آیا جایی امکانش هست که چک کنند که طرف ثبت نام کرده و مشکلی برای پروسه ویزا دانشجویش پیش بیاد؟
دوستانی که تجربه یا اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم نظر بدهند.
پاسخ
دوست عزیز تا آنجایی که من شنیدم تاثیری ندارد .
پاسخ
سلام بچه ها.من دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی ام وواسه رفتن به آمریکا ازالان دست به کار شدم.فقط چون میخام هرجور شده با بورس برم میخاستم بدونم واسه شروع باید چیکار کنم؟
پاسخ
(2009-11-27 ساعت 20:04)satori hope نوشته:  سلام بچه ها.من دانشجوی ترم اول کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی ام وواسه رفتن به آمریکا ازالان دست به کار شدم.فقط چون میخام هرجور شده با بورس برم میخاستم بدونم واسه شروع باید چیکار کنم؟

دوست عزیز چون شما وقت خوبی دارین اینو میگم
راهش فقط یه چیزه : زبان زبان زبان
بعد از اون نمرات درسات باید خوب باشن مخصوصا تخصصی ها
یه سری کارهای دیگه هم هست که واسه 3 سال دیگه که خواستی اپلای کنی بهت میگم Wink
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، odiseh ، msar
دوست عزیز
سعی کن امید داشته باشی
آمریکا جای نا امید ها نیست
همه ما مثل تو هستیم
ولی امید داریم
پس تو هم امیدوار باش

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، msar
سلام,من مدرک مهندسی عمران از دانشگاه ازاد دارم ومدرک دومم رو تو رشته معماری از استرالیا گرفتم,معدلم هم خوبه و دانشجوی ممتاز بودم الان میخوام واسه فوق و دکترا تو رشته معماری برم امریکا,متاهل هستم.ایا میتونم scholarshipبگیرم؟ایا به همسرم هم ویزا میدن؟دنبال یه دانشگاه حوالی نیویورک می گردم.ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
(2010-01-15 ساعت 20:08)sherry نوشته:  سلام,من مدرک مهندسی عمران از دانشگاه ازاد دارم ومدرک دومم رو تو رشته معماری از استرالیا گرفتم,معدلم هم خوبه و دانشجوی ممتاز بودم الان میخوام واسه فوق و دکترا تو رشته معماری برم امریکا,متاهل هستم.ایا میتونم scholarshipبگیرم؟ایا به همسرم هم ویزا میدن؟دنبال یه دانشگاه حوالی نیویورک می گردم.ممنون میشم راهنماییم کنید

onja ro bebin
www.applyabroad.org
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، msar
سلام و خسته نباشيد به شما دوستان عزيزم، من در حال حاضر در لندن هستم و دارم زبان مي خونم ،مي خوام بدونم جه جوري من مي تونم إز اينجا برم امريكا براي آدامه تحصيل و زندكي البته داري ليسانس معماري هم مي باشم حدود ٧ سال هم سابقه كاري در ايران داشتم اصلا من مي تونم أر اينجا برم يا نه ؟ ويزا من اينجا student است . ممنون مي شم منو راهنماييي كنيد. خدا بهمراهتان. 
پاسخ
درود بر شما...
دو آپشن هست! یکی تحصیلی، یکی کار!
خدا و خرما نمیشه! Smile
شما برای تحصیل دوست دارید برید یا کار؟
در ضمن اطلاعاتی که از خودتون دادید خیلی مختصر هست! بیشتر توضیح بدید!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
سلام
دانشجوی دوره کادانی دانشگاه آزادهستم.بامدرک دیپلم کاردانش بدون پیش دانشگاهی.آیابامهاجرت به امریکابوسیله گرین کارت امکان ادامه تحصیل دارم در دوره لیسانس یا کاردانی.با توجه به این نکته که تازمان مهاجرت احتمال فارغ التحصیل شدن خیلی کمه.
باسپاس ازهمه ی دوستان پاسخگو (جون من جواب بدید)
پاسخ
(2010-03-24 ساعت 15:53)alireza.nayyeri نوشته:  سلام
دانشجوی دوره کادانی دانشگاه آزادهستم.بامدرک دیپلم کاردانش بدون پیش دانشگاهی.آیابامهاجرت به امریکابوسیله گرین کارت امکان ادامه تحصیل دارم در دوره لیسانس یا کاردانی.با توجه به این نکته که تازمان مهاجرت احتمال فارغ التحصیل شدن خیلی کمه.

بله. شما با مهاجرت به آمريكا ميتونيد در رشته خودتون ادامه تحصيل بديد.
البته شما بايد توان مالي و توان پيدا كردن يك كار خوب براي تامين هزينه هاتون داشته باشيد.
ميتونيد اين لينك رو هم ببينيد : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2382
منظورتون از اينكه تا زمان مهاجرت احتمال فارغ التحصيل شدنتون كمه چيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، alireza.nayyeri ، msar
(2010-03-24 ساعت 16:54)OverLord نوشته:  
(2010-03-24 ساعت 15:53)alireza.nayyeri نوشته:  سلام

بله. شما با مهاجرت به آمريكا ميتونيد در رشته خودتون ادامه تحصيل بديد.
البته شما بايد توان مالي و توان پيدا كردن يك كار خوب براي تامين هزينه هاتون داشته باشيد.
ميتونيد اين لينك رو هم ببينيد : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2382
منظورتون از اينكه تا زمان مهاجرت احتمال فارغ التحصيل شدنتون كمه چيه؟

یعنی نزدیک به 40 واحدپاس میکنم.امامن شنیدم حتمابایدمدرک پیش دانشگاهی داشته باشیم.توضیح میدین.باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
دوست عزیز به دانشگاه بستگی داره...ولی در کل آمریکا مدرک دیپلم ایران رو با پیشدانشگاهی قبول داره!
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، alireza.nayyeri ، OverLord ، msar
با سلام
با لیسانس عمران از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 16.22 برای ادامه تحصیل چقدر شانس هست؟
کدام ایالت بهتر است؟ و کدام دانشگاه؟
در کل راهنمایی کنید؟
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان