کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پذیرش براي فوق
(2009-06-21 ساعت 17:17)شفق نوشته:  سلام

من مخواستم اگه ممكنه در مورد گرفتن ويزاي امريكا كمي راهنماييم كنيد.
الان پذيرشم دستمه و مي خوام برم سفارت اما نمي دونم كدوم كشور برم بهتره
قبلا مي گفتن قبرس خوبه ولي الان مي گن كه دير جواب ميده
شنيدم باكو بهتره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من ترم آخرکارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه بهشتی هستم 1 مقاله هم دارم می خواهم ببینم شما چه جوری پذیرش گرفتی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز که برای پیشرفت همدیگر به هم کمک میکنند
می خواسم بپرسم بپرسم به نظر شما بهترین کشور برای کارشناسی ارشد مکانیک جامدات و زندگی در آنجا کجاست.
تشکر Wink
پاسخ
سلام. وقت بخير دوستان.
من 25 سال دارم . ديپلم انساني فقط. يه خاطر برخي مسائل نتونستم برم دانشگاه . اونم رشته هايي كه علاقه داشتم .
اما به خاطر يك سري مسائل ميخوام ادامه تحصيل بدم . ادامه تحصيل اونم در آمريكا .
5 ساله كه گرافيك و طراحي كار مي كنم . الانم كلاس زبان ميرم واسه تافل . كلاسهاي دولتي مديريت صتعتي و فناوري اطلاعات در شاخه معماري و طراحي صنعتي و طراحي ساختمان رو شركت كردم و دارم سخت ادامه ميدم .
از نظر مالي ممكنه مشكلي نداشته باشم . آيا ميشه اونجا از صفر وارد دانشگاه شد ؟ بايد چكار كنم ؟ آيا افرادي مثل من قبول ميكنند كه با مدرك ديپلم و چند مدرك طراحي صنعتي و معماري كه ارزش بين المللي داره بره دانشگاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آيا ميشه رفت آمريكا واسه تحصيل ؟ آيا راهي وجود داره ؟
لطفاً منو راهنمايي كنيد .ممنون ميشم.خواهش میکنم راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ابراهيم22 ، msar
(2009-06-21 ساعت 17:17)شفق نوشته:  سلام

من مخواستم اگه ممكنه در مورد گرفتن ويزاي امريكا كمي راهنماييم كنيد.
الان پذيرشم دستمه و مي خوام برم سفارت اما نمي دونم كدوم كشور برم بهتره
قبلا مي گفتن قبرس خوبه ولي الان مي گن كه دير جواب ميده
شنيدم باكو بهتره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انکارا یا دوبی
پاسخ
با سلام خدمت همگي
من يك ترم ديگه دارم تا مهندسي نفتم رو از دانشگاه اهواز بگيرم.معدلم خوبه.ميخواستم ببينم براي ادامه ي تحصيل ميشه به امريكا برم و توي يك دانشگاه خوب كارشناسي ارشد همين رشتم رو بگيرم
وضع مالي زياد خوبي ندارم
تحقيقي هم تا به حال ارائه ندادم البته يه فكري تو سرم هست كه به احتمال تقريبا بالايي ممكنه درست در بياد ولي چون اينجا به كارشناسي ها ازمايشگاه نميدن نتونستم عمليش كنم
در ضمن سربازي هم نرفتم و يه بار هم به خاطر اينكه پشت كنكوري شدم يك سال انداختمش عقب
حالا ميخواستم ببينم ميشه با اين اوضاع من بورسيه گرفت؟
اگه ميشه نوعش رو هم بگين كه اگه چيزي ميخواد ببينم ميتونم تو اين يك سال عمليش كنم
با تشكر از همگي
پاسخ
دوستان كسي نيست منو راهنمايي كنه
پاسخ
با سلام..دانشجوی ترم 6 رشته مکانیک دانشگاه آزاد شیراز هستم و معدلم هم بالای 16 هستش و دایی من 35 سالی هست که آمریکا زندگی میکنه..میخواستم بدونم آیا من با این شرایط میتونم برای فوق یا دکترا پذیرش بگیرم؟؟اگر جواب مثبته چطور برای اخذ پذیرش اقدام کنم؟؟؟و کدوم دانشگاهها گزینه ی بهتری هستن به نظر شما؟؟هزینه ی تحصیل چجوریه؟؟...پیشاپیش از راهنمایی و لطفتون ممنونم..[/font][/size]
پاسخ
سلام دوستان. خوشحالم که با این سایت آشنا شدم.
من فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی هرمزگان هستم. معدلم 15.5 و دارای ضمینه های تحقیقاتی می باشم. همچنین تجربه کاری خوب بیش از سه سال در پروژه های بزرگ و خاص را دارم. و در حوضه فرهنگی مرتبط با رشته عمران و مدیریت پروژه فعالیت داشتم. و در حال حاضر برای امتحان تافل و جی آر ای آماده می شوم.

1-معدل چه قدر موثر هست؟
2-من در کنفرانس ها و مجلات داخلی شرکت کردم. آیا ضروریست که مقلات بین المللی ارائه دهم؟ آیا بدون ارائه مقلات بین المللی می توان استاد دانشگاه مقصد را قانع کرد؟
3-تجربه کاری مفید و مرتبط چقدر می تواند موثر باشد؟
4-نمره مناسب در امتحانهای زبان چند می باشد؟
5-اطلاعاتی در خصوص مدرک Professonal Degree می خواستم.
6-اگر از دوستان کسی در رشته عمران در آمریکا مشغول به تحصیل می باشد، لطفا اگر امکان دارد ایمیل خود را قرار دهد تا سوالات جزیی تری بپرسم.
7-در نهایت از دوستان با تجربه می پرسم که شانس قبول درخواست چقدر می باشد.

بسیار سپاس گذار و ممنونم.
شاد باشید.
پاسخ
سلام
من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم با معدل 12.5 .گرین کارت هم دارم . به نظر شما چه کار کنم خوبه .ادامه بدم واسه فوق یا اینکه برم از اول بخونم؟
ممنون از توجه شما
خانه دوست کجاست...
پاسخ
(2011-03-11 ساعت 10:21)soroush2031 نوشته:  سلام
من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم با معدل 12.5 .گرین کارت هم دارم . به نظر شما چه کار کنم خوبه .ادامه بدم واسه فوق یا اینکه برم از اول بخونم؟
ممنون از توجه شما

سلام دوست عزیز.وضعیت زبان انگلیسی‌ شما در چه حد هست؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام
من مهندس نفت از دانشگاه اهواز هستم
معدلم هم 18 شده.چون اكثر كتابامون انگليسي هستن انگليسيم خوبه اما تافل ندارم
ميشه منو براي گرفتن بورسيه تو امريكا كمك كنين
اصلا من ميتونم بورسيه بشم؟
پاسخ
سلام
من در لیسانس عمران _آبشناسی دارم و با معدل 16 فارغ التحصیل شدم . آیلتس 7.5 دارم و سال گذشته هم به آمریکا سفر کردم . خیلی دوست دارم در اونحا ادامه تحصیل در مقطع دکتری داشته باشم . برای این کار از کجا باید شروع کنم . اصلا این کار ممکن هست واسه من؟
پاسخ
(2011-03-21 ساعت 22:36)vahid.vp نوشته:  سلام
من در لیسانس عمران _آبشناسی دارم و با معدل 16 فارغ التحصیل شدم . آیلتس 7.5 دارم و سال گذشته هم به آمریکا سفر کردم . خیلی دوست دارم در اونحا ادامه تحصیل در مقطع دکتری داشته باشم . برای این کار از کجا باید شروع کنم . اصلا این کار ممکن هست واسه من؟

سلام دوست عزیز به جز آیلتس(البته اینو بگم تافل مربوط به امریکاست ولی‌ ایلتسم قبول می‌کنن
)،شما باید امتحان GRE رو هم قبول بشید و با داشتن این ۲نمره از دانشگاههای اینجا پذیرش بگیرید و اگه رزومه خاصی‌ هم دارید بفرستید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، msar
برای گرفتن بورس تحصیلی چه چیزهایی مهم هستند ؟ آیا بعد از اتمام تحصیل و پیدا کردت جاب می تونید ویزای تحصیلی رو به گرین کارت تبدیل کرد؟
(2011-03-22 ساعت 07:47)sib 24 نوشته:  
(2011-03-21 ساعت 22:36)vahid.vp نوشته:  سلام

سلام دوست عزیز به جز آیلتس(البته اینو بگم تافل مربوط به امریکاست ولی‌ ایلتسم قبول می‌کنن
)،شما باید امتحان GRE رو هم قبول بشید و با داشتن این ۲نمره از دانشگاههای اینجا پذیرش بگیرید و اگه رزومه خاصی‌ هم دارید بفرستید.

پاسخ
[quote='vahid.vp' pid='100470' dateline='1300779236']
برای گرفتن بورس تحصیلی چه چیزهایی مهم هستند ؟ آیا بعد از اتمام تحصیل و پیدا کردت جاب می تونید ویزای تحصیلی رو به گرین کارت تبدیل کرد؟

سلام.برای گرفتن بورس فقط باید دانشجو ممتاز باشی‌ و تا میتونی‌ درس بخونی‌ تا نمرات A بگیری, نهایت چندتأ B باشه.بله بعد از گرفتن کار میتونین ویزای تحصیلی تبدیل به گرین کارتش کنید
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان