کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فكر كنم ارسال نامه ها داخل امريكا شروع شده
درود
اقا من که ادرس نامه رو در امریکا دادم تا چه مدت باید صبر کنم و بعدش نامید بشم؟ اخه فکر کنم نامه در امریکا زود تر از ایران برسه. تا 20may صبر کنم خوبه؟
تشکر کنندگان:
hamid_p نوشته: درود
اقا من که ادرس نامه رو در امریکا دادم تا چه مدت باید صبر کنم و بعدش نامید بشم؟ اخه فکر کنم نامه در امریکا زود تر از ایران برسه. تا 20may صبر کنم خوبه؟

بستگی به این داره که کی نامه فرستاده بشه. زیاد عجله نکن تا دو ماه دیگه همه چی معلوم می شه.
تشکر کنندگان: hamid_p
...آنچه بر تو مقددر است روي خواهد داد
آرام باش ، آسوده باش و لذت ببر
اين است كه هم سهل است سهم دشوار ...

اميدوار اين متن كمي دوستان رو آروم كنه ...
من كه دارم از انتظار مييييمييييرم ...
اصلاحيه Smile
...آنچه بر تو مقددر است روي خواهد داد
آرام باش ، آسوده باش و لذت ببر
اين است كه هم سهل است هم دشوار ...

اميدوار اين متن كمي دوستان رو آروم كنه ...
من كه دارم از انتظار مييييمييييرم ...
تشکر کنندگان:
درود
اسپانسر حتما باید اشنای درجه یک باشه یا غریبه هم میشه اسپانسر ادم بشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
Toungue 
با توجه به اطلاعاتي كه من از مهاجرسرا بدست آوردمWink اسپانسر هر كسي مي تونه باشه فقط بايد فرمها را تكميل كنه و بفرسته ...
اگر كسي اطلاعات كاملتري داره راهنمايي كنه ...
صدرا جان هر وقت به كمكت احتياج داريم نيستي Sad
انرژي مثبت مي خوايم رئييييسسسسBig Grin

قايقي ساخته ام ....
mahh نوشته: با توجه به اطلاعاتي كه من از مهاجرسرا بدست آوردمWink اسپانسر هر كسي مي تونه باشه فقط بايد فرمها را تكميل كنه و بفرسته ...
اگر كسي اطلاعات كاملتري داره راهنمايي كنه ...
صدرا جان هر وقت به كمكت احتياج داريم نيستي Sad
انرژي مثبت مي خوايم رئييييسسسسBig Grin

قايقي ساخته ام ....

بله اسپانسر فقط باید یک شخص سیتیزن باشه و فرقی نمی کنه چه نسبتی با شما داشته باشه . ماه جان انرژی مثبت دیگه در مغازش رو با توجه به اوضاع پیش اومده بستیم . ولی من تا اونجایی که از دستم بر بیاد تو پاسخ دادن به دوستان در مورد سوالاتشون در خدمتمWink
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
اسپانسر میتونه هیچ نسبتی با شما نداشته باشه در ضمن حتما هم نباید سیتیزن باشه میتونه فقط گرین کارد داشته باشه فقط مهم اینکه میزان درامد کافی برای ساپورت کردن شما داشته باشه و مالیاتش رو هم داده باشه
دوست عزیز لطفا سوالتون رو در تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید و اگر در قسمت جستجو در بالای صفحه (اسپانسر و یا مدارک اسپانسر ) رو تایپ کنید میتونید اطلاعات زیادی رو در این زمینه بدست بیارید. موفق باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
بچه باز دارید از بحث تاپیک خارج می شید ، لطفا سوالات خود را در تاپیک مناسب مطرح کنید .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
Ali-J نوشته: بچه باز دارید از بحث تاپیک خارج می شید ، لطفا سوالات خود را در تاپیک مناسب مطرح کنید .

درود
والا من اول در قسمت بحث و تبادل نظر رفتم سوال کنم که دیدم بازم تاپیک بسته شده. تو این صفحه هم چیزی به نام اسپانسر ندیدم ( البته search هم نکردم Big Grin ) . ولی بنظر من تاپک هارو قفل نکنید بهتره و اگه پست بدی دیدید او رو پاک کنید.Wink
ممنون از پاسخهای دوستان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان