کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: ایالت یا شهر مورد علاقه شما؟
california
33.76%
53 33.76%
nevada
2.55%
4 2.55%
pennsylvania
4.46%
7 4.46%
michigan
4.46%
7 4.46%
kansas
1.27%
2 1.27%
virginia
1.91%
3 1.91%
colorado
0.64%
1 0.64%
carolina
3.82%
6 3.82%
maine
0.64%
1 0.64%
newyork
17.20%
27 17.20%
indiana
0.64%
1 0.64%
texas
15.92%
25 15.92%
louisiana
1.27%
2 1.27%
arizona
1.91%
3 1.91%
other
9.55%
15 9.55%
مجموع 157 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انواع نقشه های ایالات متحده آمریکا
Wink --> این هم یک نقشه از کشور آمریکا برای تمامی دوستان با ذکر نامهای ایالتها و شهرهای آن،
شما کدام شهر را دوست دارید با ذکر علت؟
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: parastoo2011 ، rezagh ، taherifar ، alirezanz ، ali.b ، mehraj
سلام
پنسیلوانیا و کالیفرنیا چون فامیلام اونجاهستند
ویکسری شهرهای دیگه که مراکز علمی دانشگاهی هستند
ولی درکل همه جای امریکا را نسبتا دوست دارم !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، taherifar ، alirezanz ، milspider
سلام من هم کالیفرنیا رو دوست دارم چون هم دوستام و فامیلام اونجا هستند و ........
I LOVE LA Big Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، soruosh ، taherifar ، alirezanz ، milspider
سلام
من خودم با توجه به کنکاشی که تو این چند وقت درباره ی ایالات آمریکا انجام دادم از ایالت پنسیلوانیا خیلی خوشم اومده و به خصوص شهر زیبا و توریستیش فیلادفیا و دلیلش هم توریستی بودنشه و اینکه دومین شهر ساحلی شرق آمریکاست پس در نتیجه بازار کار خوبی هم داره. واینکه خیلی سبز وخوش آب وهواست وایالتی است که از لحاظ فرهنگی یکی از ایالات سطح بالاست .
ولی من چون باید برم پیش یکی از دوستام ایشاا... اول میرم شهر بوفالو در ایالت نیویورک.
التماس دعا
پاسخ
سلام راستش دلیلی که باعث شد این نقشه آمریکارم بزارم فقط نخندید اول بار دیدم یکی نوشته من آمریکارو دوست دارم مخصوصا CA منم گوفتم اخه خدا CA کجای آمریکاست
اینم نقشه مخففهای نام ایالتها
-->
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، tadaee ، rezagh ، taherifar ، ho_tasha ، alirezanz ، milspider
اینم نقشه کامل کشور آمریکا که 8 مگ می باشد و جزئیات شهرها را نشان میدهد
http://www.p30download.com/archives/util..._1993_map/
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، farzad24 ، ziza ، soruosh ، taherifar ، alirezanz ، milspider
چرا کسی بحث رو تخصصی تر نمیکنه!
بابا با ننویسین یا مینویسین کامل باشه...
من اگه یروزی پام به اونجا باز شه کالیفرنیا و orang county رو انتخاب میکنم چون از یک طرف یکی از دوستای دور ما اونجاست که تا حدی میتونه منو کمک کنه - دوم اینکه ایرانی ها خوب با اون مکان خو میگیرن - سوم قیمت ها بگی نیگی بهتر از جاهای دیگست - چهار شرکت های خونه سازی اونجا محدود به ساخت مدلهای کمی هستن و این شهر رو یکسره و زیبا کرده... - هیچ خبری از دیوار و حصار های جدا کننده فضای حیاط خونه ها نیست(مثل جاهای گرونی مثل بورلی هیلز یا جاهای دیگه!) - اجاره خونه خیلی خوب ازش تعریف میکنن! - من یه شهرستانی هستم و این شهر معمولاً به محیط زندگی من نزدیک تره - ایرانی های زیادی داره و حتی کلوب و مراکز خرید ایرانیها هست - امنیتش خوبه - توریست پذیره - آب و هوای خوبی داره - قشر مهاجر زیادی درش زندگی میکنن و شهر مهاجر پذیریه - قانونمداری خوب توش اجرا میشه ... - امکانات قابل قبولی داره و به دریا نزدیکه و 1 ساعت تا لس آنجلس راه هست + دیگه براتون چی بگم!!!! راستی وضعیت پیدا شدن کارم توش بد نیست ولی به شهرهای بزرگی مثل لس آنجلس نمیرسه!!! ولی خوب از اون ور زندگی آرام تری در انتظارته...

بچه ها این توصیف من از آرنج کانتی ... فقط نخواستم در مورد جاهاش صحبت کنم هر کی اطلاعات بیشتری میخواد بگه من بهش بگم...
پاسخ
تشکر کنندگان: Afies ، taherifar ، alirezanz
با سلام و خسته نباشید .

بنظر من تو تاپیکهای مختلف سایت بحثهای تخصصی که چه عرض کنم فوق تخصصی میشه چون دوستان از تجربیات فعلی خود که در حال رخ دادن هست استفاده می نمایند .
باز اگر فکر می کنید سوالی و یا مطلبی مبهم است، لطفا مطرح نموده یا اگر آن موضوع یک تاپیک می باشد با ادمین محترم درمیان گذاشته تا تاپیک ایجاد شود قطعا بی جواب نمی مانید .

باز اگر سوالی بود در خدمتم .

موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz
فقط New York. چون هم پایتخت هنری جهانِ و هم سازمان فوق بشر (یکم بخندیم) بین الملل انجاست که باعث تلفیق و هارمونی بین زبان و فرهنگ های مختلف افرادی است است که از سراسر دنیا به این شهر آمدن، شده است. در ضمن شنیدم که میگن زندگی تو این شهر لوکس گرانتر از شهر های دیگه هستش!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، OverLord ، Behinaz ، prammainfatte ، taherifar ، alirezanz
منم کالیفرنیا و شهر سن دیگو.
چون یه دوست فوق العاده خوب اونجا دارم که خودش سیتیزن هست و بیست ساله اونجا هستش و اگه هم خدا بخواد و برنده بشم اسپانسرم میشه و اینکه وقتی برم اونجا حداقل میدونم یه جایی هست که تا چند وقت پیشش بمونم تا اوضاع زندگی دستم بیاد و هم اینکه هر مشکلی داشتم کمکم میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، taherifar ، alirezanz
برو ببین چه باحاله
مخصوصا سرود ملی
http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavar...eck&Rand=0
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz
JUST NY DUDE.. Big Grin

مگه باقلوا تر از نیویورکم داریم؟؟؟؟؟ Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: