کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
من با تماسی که گرفتم بلیط ایرفلوت یک طرفه 900000 هزار تومان با یک چمدان 23 کیلو مجاز
ترکیش یک میلیون و دو چمدان 23 کیلو مجاز .
دوست عزیز در هنگام بررسی قیمت بلیط بوسیله اینترنت حتما" با tax توجه کنید چون در اکثر سایت ها مالیات را جداگانه حساب می کنند . شما از آژانس ها می توانید تخفیف بگیرید که حتما" از فروشنده تخفیف را مطالبه کنید .
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، emankh101 ، DLT ، maaref ، mavarfan
به مقصد کدوم شهر ...؟؟؟

اگه Los Angeles باشه، Turkish تازه پروازهاش رو به اون شهر شروع کرده. و موقتا برای جلب مشتری این قیمت می ده.

کلا ارزش داره کمی بیشتر پول بدید و توی مسکو معطل نشید (به نظر من تا 200 تومان و نه بیشتر).

ضمنا روی Aeroflot هم نگران بارتون نباشید. چمدان دومتون رو فقط با 60 یورو اضافه بار برای کل بسته (یا معادل ریالیش) ازتون قبول می کنن. معمولا بلیت سایر خطوط اینقدر گرونتره که می صرفه اضافه بار بدید. پروازهاش هم کلا هواپیماهای Airbus نو هستند و به نسبت قیمت خدمات قابل قبولی دارند.

(2011-02-16 ساعت 00:36)amir53 نوشته:  من با تماسی که گرفتم بلیط ایرفلوت یک طرفه 900000 هزار تومان با یک چمدان 23 کیلو مجاز
ترکیش یک میلیون و دو چمدان 23 کیلو مجاز .
دوست عزیز در هنگام بررسی قیمت بلیط بوسیله اینترنت حتما" با tax توجه کنید چون در اکثر سایت ها مالیات را جداگانه حساب می کنند . شما از آژانس ها می توانید تخفیف بگیرید که حتما" از فروشنده تخفیف را مطالبه کنید .

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، emankh101 ، soheilbadami ، frozen mind ، DLT ، payam62
سلام دوستان
من هم با پرواز ایرفلوت به لس آنجلس رفتم و برگشتم .چند نکته به ذهنم میرسه که براتون میگم:
1- ایرفلوت ارزان ترین ایرلاین موجود برای سفر به آمریکا یا حتی مقصدهای دیگر است.
2- به نظرم هماهنگی خوبی در بین ایرفلوت وجود نداره برای مثال دفتر ایرفلوت در تهران قیمت یک چمدان اضافه رو 50 یورو میگفت، تو فرودگاه امام 100 دلار و تو فرودگاه لس آنجلس 50 دلار
3- فرودگاه مسکو فرودگاه بزرگی هستش. خوشبختانه با پاسپورت ایرانی مشکلی در این فرودگاه نخواهید داشت(ویزا ترانزیت،کنترل امنیتی و ...) .ولی خدمات در فرودگاه مسکو بسیار پایین است.(من نتونستم یه مسئول اطلاعات پیدا کنم)
4- بلیط های ارزان قیمت ایرفلوت انعطاف پذیری خیلی کمی دارند از جمله : تغییر تاریخ 100 یورو هزینه دارد، صندلی خود را قبل از پرواز نمیتونید انتخاب کنید، تنها یک بار 23 کیلویی و بار داخل کابین یک عدد 7 کیلو به همراه یک لپ تاپ،...)
5- پرواز تهران - مسکو خیلی معمولی است. مانیتور وجود ندارد. صندلی معمولی. ولی خالی بودن پرواز باعث میشه شما بتونین به راحتی ردیف خالی داشته باشین
6- فرودگاه مسکو کمی سرد است ولی درمقایسه با هوای بیرون (برای من -18 بود) خوب است.
7- سطح مسافران چون اکثرا روس و تاجیک و اوکراینی هستند خوب است .
8- به آقایان مجرد دیدن فرودگاه مسکو و مسافرانش !! را توصیه میکنم Big Grin
9- برای پرواز ایرفلوت به زمان ترانزیت زیاد آن دقت کنید
10- غذای ایرفلوت بد نیست و قابل خوردن است !
11- فیلم های پرواز خیلی کم و معمولی است و اصلا جوابگوی 12 ساعت پرواز تا لس آنجلس نیست.
در کل ایرفلوت ایرلاینی است با قیمت کم ،با خدمات معمولی که برای افراد مجرد یا با حوصله توصیه میشود.
موفق باشید.
پاسخ
در چه شرایطی و چه مقدار از پول بلیت هواپیما را می توانید پس بگیرید؟ (+جدول)
[عکس: Untitled.jpg]

منبع
پاسخ
(2011-02-15 ساعت 22:19)optoelec نوشته:  دوستان، من از سایت cheapoair یه پرواز مناسب سفرم پیدا کردم از ایرلاین ایرفلوت. ولی وقتی با دفتر هواپیمایی طاهاگشت که ظاهرا نماینده رسمی ایرفلوت در ایرانه تماس گرفتم، قیمت بلیط رو خیلی بیشتر از اونیکه هم رو سایت اصلی ایرفلوت و هم رو cheapoair بود بمن گفتن. بنابراین تصمیم گرفتم با ویزا کارت بین المللی که دانشگاه تهران میتونه صادر کنه، اینترنتی بلیط رو بخرم. کسی میدونه ریسکش چقدره؟ هم از نظر رزرو شدن قطعی بلیط و هم قابل قبول بودن ویزا کارت دانشگاه؟

در مورد معتبر بودن ویزاکارت صادر شده اطلاعی ندارم.
اما اگر هنوز برای خرید اقدام نکرده اید، بنده هم از همین ایرلاین بلیتم رو گرفته ام، آژانسی که قیمت سایت رو میده، بهتون پیشنهاد می کنم. به دانشگاه تهران هم نزیدک هست و میتونید از اونجا بلیتتون رو با قیمت سایت تهیه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، Linspire ، mavarfan ، Farshid22 ، payam62
تمام پستها را خوندم خدایی دوستان با یک پرواز عاشق هواپیما و ایرلاین میشن بعضی از دوستان ندونسته حرفهایی میزنن یا بیخودی یک ایرلاینی را عالی میکنن و تعریفها شروع میشه . فقط ارسال تخصصی خوب و مفید درباره ایرلاینها 3 نفر ارسال کردن جناب ایمان و بابک و در بعضی بخشهای سایت dlt .
هر شخصی دوست داره با هر ایرلاینی بره ولی اگه ما یک ایرلاینی را به نام خوب بودن نام میبریم دلیلش کارنامه اون شرکت هست .

بعضی از شرکتهای هوایی پرواز به آمریکا بجز 2 یا 3 شهر به جایی دیگه ندارن . بطور مثال بعضی ها ایرفلوت را نام میبرن شرکتی که در هیچ جای اروپا جایگاهی نداره هیچ اروپایی ایرفلوت را قبول نداره من که روزی برای ک ال ام فعال بودم یک آماری گرفته بودن دیدن شرکتهای اروپای غربی مانند لوفتهانزا / ایربرلین / ک ال ام / ایرفرانس / ایبریا / برتیش ایرویز / ویرجین / بی ام آی / سویس ایر / اتریشیا / فاین ایر / بیشترین حجم مسافر را دارن با سرویس دهی خوب تا ایرلاینهای شرقی و همینطور جنوب اروپا مانند آلیتالیا نظر شخصی من نیست این اماری هست که گرفته بودن .

یک خبر هم بدم که الیتالیا میخواد ایرباس 320 بفروشه و ایران ایر پیشنهاد خرید 15 فروندش را به ایتالیایی ها داده . الان وضع مالی آیتالیایی ها خوب نیست .

ایرلاین خوب انتخاب کنید خود من که قراره برم لس آنجلس از بین 4 ایرلاین یکی را انتخاب میکنم 1 - ک ال ام 2 - امارات 3 - ترکیش 4 - لوفتهانزا .
علت : ک ال ام 2 بار پرواز داشتم ایرلاین خوبی هست و میشناسمشون . امارات پذیرایش عالیه و خوبه مناسب برای من . ترکیش پروازش جدیده و خوب .
لوفتهانزا مانند ک ال ام منظم خوب هست پروازهای عالی داره . من راحتی و ارامش برام خیلی مهمه میخوام 16 ساعت پرواز کنم پس همه چیز را باید در نظر بگیرم . درست فکر کنید بفکر ارزونی نباشید بفکر عالی بودن پرواز باشید . پذیرایی / برخورد مهماندار / هواپیما / راحتی / در نظر بگیرید .

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، mavarfan ، Lamborghini ، Linspire ، Farshid22 ، payam62
برای خیلی از دوستان... قیمت فاکتور مهمی در انتخاب بلیت هست. اگه شرکتی رو می شناسید که از نظر قیمت روی دست Aeroflot باشه... بفرمایید. علاوه بر این Aeroflot در مسیر مسکو به لس انجلس، پروازش از شرکتهایی که اسم بردید چیزی کم نداشت.

دست کم 150 ساعت با طیاره امارات پرواز کردم و به جز رفتار تحقیر آمیز، سودجویانه، و غذای نامناسب چیزی از امارات ندیدم. من امارات رو به هیچ عنوان توصیه نمی کنم مگر این که حداقل 300 هزار تومان از مناسبترین جایگزین ارزانتر باشه. سرویس امارات برای Economy Class افتضاح است.

K.L.M برای کسی که زیاد دغدغه مالی نداشته باشه، انتخاب خوبیه. به نسبت پولی که می گیره، سرویس مناسبی می ده.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، ParsTrader ، anab ، User ، Linspire ، zohreh36 ، najibi ، Farshid22 ، payam62
هر شخصی میتونه با هر ایرلاینی بره اولین نفری هستی در تاریخ هوانوردی از امارات ایراد میگیری شما بهتره با سنگاپور ایرلاین بری آمریکا ایرباس 380 یکی از بهترین ایرلاینهای دنیاست 6 مدل غذا داره مهمانداراش اکثرا سویسی یا اکراینی هستن . ارزونتر از ایر فلوت در اروپا به سوی آمریکا ندیدم شما که دنبال ارزون هستی همون ایرفلوت برای شما خوبه .

امارات / قطر ایرویز / الاتحاد در آسیایی ها برای ما بهترین هستن . در ضمن چند مهماندار امارات هم ایرانی هستن همینطور 3 خلبان و مهندس پرواز ایرانی داره که در تایپ 777 و 340 فعالیت میکنن .

من که عمری تو این کارم تا حال ندیدم چنین چیزی شاید در یک پرواز ضعیف باشن ولی کم لطفی نکنید . درست و تخصصی راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، Farshid22
با سلام
لطفا اگر امكان دارد در مورد تهيه ويزا كارت و نحوه خريد بليط با آن راهنمايي فرمائيد.
خيلي ممنون.

پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
جناب Mr amir
شما شغل خود را معرفی نکردید ؟
مهماندار هستید؟ خلبان هستید ؟ تکنسین هواپیما ؟ یا اینکه مرتب با هواپیما به مسافرت می روید چون هر کدام با دید خود به این مطلب نگاه می کنند به طور مثال اشکان به خاطر کارش مرتب با هواپیما مسافرت رفته و از دید یک مشتری حرفه ایی این حرف را میزند من خودم چند پرواز داشته ام اما متوجه نشدم شما چرا این اسیایی ها را برای ما بهترین دانسته اید ؟به هر حال خیلی دوست دارم از تجربیات شما اشنا شوم و بدانم با هرکدام از این شرکتها چقدر مسافرت رفته اید اینطوری از دیدگاه هم بهتر با خبر می شویم
با تشکر
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، mavarfan ، User ، Linspire ، Ashkan78 ، zohreh36 ، Farshid22 ، payam62
(2011-03-16 ساعت 14:14)واهيك آقاجاني نوشته:  با سلام
لطفا اگر امكان دارد در مورد تهيه ويزا كارت و نحوه خريد بليط با آن راهنمايي فرمائيد.
خيلي ممنون.

واهيك عزيز، لطفا سوال خودتون رو در تاپيك پرداخت آنلاين هزينه ها مطرح كنيد.
متشكرم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
اگه من میگم برای ما ایرانی ها چون پرواز مستقیم هست من پرواز مستقیم را برای شما دوستان معرفی میکنم . همه میدونن که ایرفرانس / برتیش ایرویز / ویرجین / سنگاپور ایرلاین / دلتا / فاین ایر و ........ جز بهترین های دنیا هستن ولی از تهران پرواز ندارن .

من عضو هوانوردی هستم نامم تو سازمان هست و چند سال هست که با ک ال ام همکاری میکنم خوب پروازهای زیادی داشتم . رجیستر هواپیماهای ایرانی را به من بگید تاریخ سال و کجا پرواز کرده به شما عزیزان میگم . همنطور بیشتر ایرلاینهارو میشناسم چون باید بدونم اونها چکار میکنن .

دوست دارم همه راحت پرواز کنن راحت باشن بعضی ها پذیرایی براشون مهمه دوستی پیغام داد که براش غذاهای حلال و حرام مهمه خوب منم 2 شرکت عربی و ترکیش را معرفی کردم . یکی براش مهم نیست و فقط میخواد راحت برسه خوب دستش بازه میتونه با لوفتهانزا یا شرکتهای دیگه بره .

دختر خانمی پیغام داد و تنها میخواست بره خوب من امارات را پیشنهاد دادم که زود و راحت به آمریکا برسه . هرکی یک انتخاب داره من مجبورم اگه سوالی ازم میشه خودم را جای اون شخص بگذارم و براش یک ایرلاین انتخاب کنم . بعضی ها ارزونی میخوان خوب ایرفلوت هست قیمت ترکیش هم الان بد نیست چند ماه دیگه گرون میشه بی ام آی هم بد نیست فقط کمی دوره . به فکر همه احترام میگذارم و امیدوارم همه دوستان اول ویزا بگیرن بعد با یک ایرلاین خوب به آمریکا برن .

شاد موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، gadfly ، Lamborghini ، frozen mind ، mavarfan ، Iman-gta ، Linspire ، silia ، Farshid22 ، الی الی ، payam62 ، Neda86
فوری / فوری

پرواز شرکت هواپیمایی گلف ایر از تهران / اصفهان / شیراز / مشهد تا اطلاع ثانوی کنسل شد . دلیل این کار مسائل س. ی. ا. س. ی هست .

پرواز دیروز تهران منامه بجای منامه به ریاض رفته و تمامی پروازها از فرودگاه ریاض عربستان انجام میشه یکی از دوستان من که عازم سریلانکا هست برای ایام عید پزوارش تا این لحظه کنسل شده . دوستانی که میخواهن آمریکا برن هواسشون باشه یا پرواز کنسل میشه یا از ریاض انجام میشه .
با تاخیر .

مسافران زیادی امروز در جلوی دفتر هواپیمایی گلف ایر جمع شدن و همه یا از پرواز جا ماندن یا نمیدونن پروازشون و سفرشون چیمیشه برای ایام عید هم این شرکت بلیط های زیادی فروخته میتوان به کشورهایی مانند ( آمریکا . مالدیو . سریلانکا . بالی . ژاپن . هنگ کنگ ) اشاره کرد . این برای دومین بار هست که این شرکت پروازهای خود را قطع میکند . سفیر ایران هم به تهران برگشت .

با تشکر از دوستانم در هوانوردی .
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، Lamborghini ، frozen mind ، mavarfan ، Iman-gta
mr amir عزیز بخاطر پیشگیری از بروز تشنج پستهاتون رو عدم تایید کردم. لطفا از ارسال پستهای مشابه خودداری فرمایید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، frozen mind ، ParsTrader ، WIKIMAN ، Farshid22 ، payam62
دوست خوبم...

Emirates در رده بندی Skytrax جزو شرکت های 4 ستاره حساب می شه در حالی که حتی هواپیمایی مالزی رو 5 ستاره می دونن. حالا شما حساب کن روی بلیت امارات داری یه پول اضافی بابت Brandی می دی که اون طور که به دروغ تبلیغ کردن، بهترین و حتی جزو بهترین ها هم نیست.

در مورد Qatar Airways باهات موافقم، اما از نظر من Emirates فقط Bussiness Class خوبی داره و در کابین Economy دز حد Airlineهای معمولی پایین هست.

شما یک بار Cathay Pacific رو تجربه کن (به قیمت 3 تکه شدن پروازت و یه پرواز کوتاه تهران به دبی). بعد متوجه می شی که ارزش پول و راحتی تعبیر بهتری به جز Emirates هم داره.

ضمنا من با Aerofloat پرواز کردم. پرواز بدی به نسبت پولی که دادم نبود... علی الخصوص از مسکو به لس انجلس. ایرادش توقف زیاد در مسکو بود (حالا مثلا جای 4 ساعت شد 8 ساعت). یکی به من بگه کجای دنیا در ازای 4 ساعت علاف شدن حداقل 400 دلار گیرت میاد؟

جالب این که با در نظر گرفتن توقف 8 ساعته، کل زمان مسافرت نسبت به Emirates که دارای زمان توقف کوتاه تری بود، کمی کوتاه تر بود.

اون Captainهای ایرانی Emirates هم یکیشون از دوستای خیلی نزدیک من هست (آقای صامت) و کاملا هم صحبتی با ایشون به من ایده داده که اون شرکت در چه وضعیتیه.

بیایید هیچ پدیده ای رو به طور غیر واقعی بزرگ نکنیم.

حرف آخر این که، نه دنبال بلیت ارزون بودن کار بدیه، نه دنبال پرواز راحت بودن. بدترین حالت اینه که پول زیادی بابت پروازی بدی که اون چور که تبلیغ می شه، راحت نیست.

(2011-03-16 ساعت 12:08)mr.amir نوشته:  هر شخصی میتونه با هر ایرلاینی بره اولین نفری هستی در تاریخ هوانوردی از امارات ایراد میگیری شما بهتره با سنگاپور ایرلاین بری آمریکا ایرباس 380 یکی از بهترین ایرلاینهای دنیاست 6 مدل غذا داره مهمانداراش اکثرا سویسی یا اکراینی هستن . ارزونتر از ایر فلوت در اروپا به سوی آمریکا ندیدم شما که دنبال ارزون هستی همون ایرفلوت برای شما خوبه .

امارات / قطر ایرویز / الاتحاد در آسیایی ها برای ما بهترین هستن . در ضمن چند مهماندار امارات هم ایرانی هستن همینطور 3 خلبان و مهندس پرواز ایرانی داره که در تایپ 777 و 340 فعالیت میکنن .

من که عمری تو این کارم تا حال ندیدم چنین چیزی شاید در یک پرواز ضعیف باشن ولی کم لطفی نکنید . درست و تخصصی راهنمایی کنید .

پاسخ
تشکر کنندگان: User ، hamed_gh ، ParsTrader ، Lamborghini ، soheilbadami ، WIKIMAN ، mavarfan ، free_free ، mml ، najibi ، Farshid22 ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان