کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
سلام من پدرم الان 12 ساله لندنه منم تو ایران کسی رو ندارم میخواستم ببینم راهی هست که مجبورش کنم برام دعوتنامه بفرسته؟اونجا زن داره زنشم از ایران واسش پست کردن.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، fatima96 ، msar
نه نمیتونی مجبورش کنی برات دعوت نامه بفرسته. اما میتونی قانعش کنی که توانیایی هایی داری که در ایران تلف میشه. اونم بسته به علاقه و استعداد خودت داره. اما اگر من جای تو بودم روی خودم حساب میکردم تا به نتیجه برسم. یعنی مثلا اگر به رشته خاصی یا هنر خاصی علاقه مندی خودتو رو در اون زمینه تقویت کن. برای مهاجرت به انگلیس یک سری شرایط هست. مثلا اینکه در یکسال درآمد بالای ۱۲۰۰۰ پوند سن هم امتیاز بالایی داره که هر چه سن بالا بره امتیاز کم میشه تا ۳۳ سال امتیاز صفر میشه. اگر هم نویسنده باشید باز هم مهاجرت میتونید بگیرید اما باید با همان نویسندگی پول در بیارید. این مهاجرتها هم با ویزان ۵ ساله است که اگه ثابت کنید که به درد اونها میخورید بعد از ۵ سال داءمی میشه. به هر حال اگر مصممید که با دعوتنامه پدرتون برید فقط باید راضیش کنید. خیلی هم غصه نخورید با نرمی پیش برید تا جواب بده چون انگلیس ویزا را یکروزه میده.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، navid ahvazi ، New York ، storagemeter ، HAZARA ، msar
سلام
من حدود سه ماه پیش برای شرکت در کنفرانس درخواست ویزای انگلستان رو کردم و رد شد. سفارت مدرک کاری من رو نپذیرفت و به دلیل جعل مدرک تا ده سال نمی تونم به انگلیس برم. می خواستم بدونم این موضوع می تونه برای درخواست ویزاس شنگن هم مشکل ایجاد کنه و سایر کشورهای اروپا هم به من ویزا ندن.
پیشاپیش از راهنمایی تون متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
انگلستان جز منطقه شینگین نیست و جز اتحادیه اروپاست به این معنی که تقاضای ویزا از طرف شما در سایر کشورای اتحادیه اروپا میتونه تحت تاثیر این پروندتون باشه البته لزوما همه این کشورا مثل انگلیس شما رو 10 سال محدود نمی کنن اما هر کدوم به صلاحدید خودشون میتونن محدودیتهائی براتون در نظر بگیرن.بدون شک این پرونده در سوابقتون در اتحادیه اروپا ذخیره شده و متاسفانه با شرایط حال حاضر حتی برای ایرانیانی که هیچ مشکلی هم ندارن صدور ویزا بسختی صورت میگیره و علی رغم اینکه همه کشورای عضو شینگین باید تابع قوانین یکسان برای صدور ویزا باشن اما در ایران می بینین که اینطور نیست و هر سفارت شرایط خودش رو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: mesteki ، navid ahvazi ، msar
Exclamation 
1-آیا میشود از طریق سفارت انگلیس در ترکیه ویزا بگیریم؟
2-گرفتن ویزا انگلیس در ایران راحت تر است یا در ترکیه؟
3-غیر از کشور ترکیه کشور دیگری هم هست برای گرفتن ویزای انگلیس؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-09-05 ساعت 15:56)mesteki نوشته:  سلام
من حدود سه ماه پیش برای شرکت در کنفرانس درخواست ویزای انگلستان رو کردم و رد شد. سفارت مدرک کاری من رو نپذیرفت و به دلیل جعل مدرک تا ده سال نمی تونم به انگلیس برم. می خواستم بدونم این موضوع می تونه برای درخواست ویزاس شنگن هم مشکل ایجاد کنه و سایر کشورهای اروپا هم به من ویزا ندن.
پیشاپیش از راهنمایی تون متشکرم

دوست من
پیشنهاد من به شما استفاده از وکیل غیر ایرانی در اون کشور اروپایی است که میخوای بری. اگر هزینه کمی به وکیل بدی میتونه بهت بگه در لیست سیاه وزارت کشور اون کشور قرار داری یا نه چون تمام ویزاها در EU برای چک شدن امنیتی از وزارت کشور استعلام میشه.
موفق باشید
برای پایبندی به اخلاقیات نیازی به مذهب نیست.
اگر خداوند آرزویی در دلت انداخت بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است پس به راهت ادامه بده ....
پاسخ
تشکر کنندگان: mesteki ، saeed1980 ، 3938 ، mojo ، navid ahvazi ، kiasina ، راحله و علی ، moranli ، msar
دوستان سلام
من اخیرا از طریق یک شرکت مهاجرتی برای ویزای tire 1 انگلیس اقدام کردهام . شرکت فوق تا به حال مدرک تاییدیه ارزشیابی تحصیلی مرا از اداره NARIC انگلستان گرفته و عنوان می کند با توجه به اخذ مدرک IELTS که من تا 2 ماه دیگر خواهم گرفت به همراه سایر مدارک می توانم از سفارت ویزای 3 ساله skill worker بگیرم. لطفا در مورد مراحل اخذ این نوع ویزا و صحت گفته های این شرکت مرا راهنمایی کنید.[/size]
پاسخ
دوستان قبل از ایجاد تاپیک جدید سوال موردنظرتون رو در تاپیک های موجود در تالار جستجو کنید و سوال های مشابه رو در همون تاپیک ها مطرح کنید تا از ایجاد تاپیک تکراری و بر هم زدن نظم تالار جلوگیری شود
پاسخ
تشکر کنندگان: navid ahvazi ، msar
(2010-09-09 ساعت 02:28)ezdeham نوشته:  1-آیا میشود از طریق سفارت انگلیس در ترکیه ویزا بگیریم؟
2-گرفتن ویزا انگلیس در ایران راحت تر است یا در ترکیه؟
3-غیر از کشور ترکیه کشور دیگری هم هست برای گرفتن ویزای انگلیس؟

ابوظبی

از همه جا سریعتر
پاسخ
تشکر کنندگان: moranli ، msar
سلام
دوست عزيز بستگي به خودت داره از سفارت تهران اقدام كنيد حدود 1 الي 2 ماه طول مي كشد از دبي اقدام كنيد بين 1 روز تا 10 روزه كاري بعضي موقعه ها هم بيشتر ميشود و فرم را تو ابوظبي دستي پر كنيد نه اينترنتي و يك خط موبايل حتما بگيريد و شمارشو بديد تا بهتون اعلام كنند كي حاضر ميشود و يك سري اطلاعات ديگر براتون اس ميكنند و شماره رهگيريتون را گم نكنيد و از طريق اين شماره تا حدودي ميشه فهميد ايا ويزاتون رد شده يا خير من از تهران گرفتم خيلي بهتر بود ولي طول كشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: navid ahvazi ، آمنه سهرابی ، msar
سلام
من برای شرکت در چند دوره آموزشی باید به فواصل متفاوت به انگلیس بروم .
این دوره ها شامل 7 عدد است که هر کدام در طولانی ترین حالت 7 روز طول خواهد کشید و فاصله بین هر دوره بیش از دوماه است .

حال به نظر شما بهترین حالت ویزا برای من چیست و به چه طریقی قادر به اخذ آن هستم ؟

ممنون از لطف شما
پاسخ
سلام
بیشتر از یه سال این دوره طول می کشه.....اگه قبلا سفری به انگلیس داشتین احتمال اینکه بتونین ویزای 6 ماهه بگیرین هست.بعید می دونم ویزا یه ساله بتونین برای دوره های کوتاه مدت بگیرین.
با مرکز اموزشی که قراره دوره ها رو ببینین مشورت کنین احتمالا سفارت هم نامه ای ازتون میخواد چون شرایطتتون خیلی خاصه و باید ثابت کنین که چندین بار نیاز به رفت و امد دارین
پاسخ
تشکر کنندگان: bhrzk ، ParsTrader ، Karren ، msar
من شنیدم ویزاهای انگلستان همشون مولتی و 6 ماهه هستن!!!!!!!!!! یعنی اشتباه بهم گفتند؟ خودمم برای ویزای توریستی اقدام کردم البته با دعوتنامه و کلی خوشحال یودم که مولتی هست و میتونم چند بار خارج و وارد بشم .....شما در این زمینه اطلاعی دارید؟
دردنیاهیچ بن بستی نیست
یاراهی خواهم یافت
یاراهی خواهم ساختSmile
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت :
تاریخ روئت قبولی در سایت:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
کنسولگری:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ويزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
پاسخ
(2011-07-24 ساعت 15:36)MUGE نوشته:  من شنیدم ویزاهای انگلستان همشون مولتی و 6 ماهه هستن!!!!!!!!!! یعنی اشتباه بهم گفتند؟ خودمم برای ویزای توریستی اقدام کردم البته با دعوتنامه و کلی خوشحال یودم که مولتی هست و میتونم چند بار خارج و وارد بشم .....شما در این زمینه اطلاعی دارید؟

اگر اینجور باشه که خیلی خوبه اما اگر میخواد شرایط طبق صحبت های شیما خانم پیش بره من یکی بیچاره میشم Big Grin .

من نمی دونم آیا اتحادیه فوتبال انگلیس برای کسی گواهی آموزشی میده یا نه .من دو هفته ای میشه ایمیل زدم کسی پاسخی نداده هنوز .

به هرحال ممنون .
پاسخ
(2011-07-24 ساعت 16:24)bhrzk نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 15:36)MUGE نوشته:  من شنیدم ویزاهای انگلستان همشون مولتی و 6 ماهه هستن!!!!!!!!!! یعنی اشتباه بهم گفتند؟ خودمم برای ویزای توریستی اقدام کردم البته با دعوتنامه و کلی خوشحال یودم که مولتی هست و میتونم چند بار خارج و وارد بشم .....شما در این زمینه اطلاعی دارید؟

اگر اینجور باشه که خیلی خوبه اما اگر میخواد شرایط طبق صحبت های شیما خانم پیش بره من یکی بیچاره میشم Big Grin .

من نمی دونم آیا اتحادیه فوتبال انگلیس برای کسی گواهی آموزشی میده یا نه .من دو هفته ای میشه ایمیل زدم کسی پاسخی نداده هنوز .

به هرحال ممنون .

درسته ویزاها از 6 ماهه تا ده ساله صادر میشه .بسته به شرایط متقاضی .این لینک مربوط به همه ویزاهای انگلستانه
http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoapply/vafs/

اگه اشتباه نکنم برای دوره های ورزشی این فرم رو باید پر کنین
http://www.ukvisas.gov.uk/resources/en/d...3073/VAF1J

یا شایدم فرم مربوط به دانش اموزان برای اینکه برای دوره اموزشی میرین.این رو از سفارت بپرسین.به هر صورت برای تقاضای ویزا نیاز دارین مدرکی ارائه بدین تا دلیل سفرتون رو شرح بده بنابراین نیاز به گواهی خواهید داشت مگه اینکه دلیل دیگه ای بیارین برای سفر

این هم لینک سفارت انگلستان در تهران.شاید به کارتون بیاد
http://ukiniran.fco.gov.uk/fa/visas/
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، bhrzk ، storagemeter ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان