کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: در چه سنی باید مهاجرت کنیم ؟!
کودکی
18.53%
58 18.53%
نوجوانی
16.93%
53 16.93%
جوانی
55.27%
173 55.27%
35 به بالا
5.75%
18 5.75%
نظری ندارم ، فقط دوست دارم در یک نظرسنجی شرکت کنم !
3.51%
11 3.51%
مجموع 313 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در چه سنی باید مهاجرت کنیم ؟!
بهترین سن 25-45 هست می دانیدچرا چون اولا فرهنگ و سنت و غیرت ایرانی رو کامل گرفته و اگه بره آمریکا تو اخلاق و فرهنگش تغییری محسوس مشاهده نمی کنید ولی کسی که سن پائین بره بعد از یه مدت اصلا فرهنگ ایرانی رو درک نمی کنه و اگه بخواد بیاد ایران نمی تونه پس به نظر من بهترین سن زمانی که اگه شما 50 سال هم تو آمریکا بودی تغییری تو فرهنگت از لحاظ مثبت میگم ایجاد نشه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
بهتریه سن 22 تا 27 سالگی هست به نظرم چون تکلیف خودش با خودش معلومه و خدمت سربازی هم رفته و آبدیده شده و آماده هر کاری هم هست و مهمتر از همه شور و شوق کار و انرژی رو داره واسه انجام مهاجرت
منم 25 سالگی میخوام لاتاری شرکت کنم انشالا برنده بشم و برم
پاسخ
تشکر کنندگان:
نوزادی...یا حتی قبل از تولد
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo
به نظر من اگه با خانواده بخوای بری قبل دیپلم خوبه چون اگه لیسانس و.... باشی کلی از وقتتو تلف میکنی واسه اینکه مدارکتو (تحصیلی) معتبر کنی جایی که میری. ولی اگه بخوای به صورت تکی بری هروقت که به بلوغ فکری برسی البته هرچی دیرتر به بلوغ فکری برسی کارت اونور سخت تره چون هرچی مدارک و کارای بیشتری اینجا انجام بدی از سابقه اونور کم میشه. پس چه بهتر که سوابق و دانش های مربوطه رو نسبت به زبان و شرایط اونجا یاد بگیریم.
مثلا همین گواهینامه رانندگی یا لیسانس اینور بگیری اونورم باید تست هاشو بدی پس چه بهتر که دوباره کاری نشه Tongue
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
من الان 33 سالمه و دکترا پذیرش گرفتم. به نظرتون الان برای مهاجرت دیر نیست؟
تا درسم تموم بشه سنم میشه 37. آیا وقت مناسبی برای شروع دوباره هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان