آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

اعتبار پاسپورت برای سفر زمینی یه ترکیه
Sad 
سلام
من برای هفته ی دیگه برای سفر زمینی به ترکیه (ارزروم و بعد هم استانبول) برنامه ریزی کرده بودم که الان متوجه شدم که پاسپورتم تا 15 اسفند معتبره. کسی می دونه که دم مرز بازرگان برایشان مهمه که پاسپورت کمتر از 3 ماه معتبره؟ من سفرم کلا 10 روزه و قبل از تمام شدن اعتبار پاسپورتم حتما بر می گردم.

ممنون میشم اگر کسی قانونشونو می دونه یا تجربه ای مشابه داره راهنمایی ام کنه.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
منم الان این مشکل رو دارم، پاسپورتم دو ماه وقت داره و مدت اقامتم در ترکیه 3 روز خواهد بود ‎Sad‎ ممکنه کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟

(2012-02-03 ساعت 21:27)camelliauk نوشته:  
سلام
من برای هفته ی دیگه برای سفر زمینی به ترکیه (ارزروم و بعد هم استانبول) برنامه ریزی کرده بودم که الان متوجه شدم که پاسپورتم تا 15 اسفند معتبره. کسی می دونه که دم مرز بازرگان برایشان مهمه که پاسپورت کمتر از 3 ماه معتبره؟ من سفرم کلا 10 روزه و قبل از تمام شدن اعتبار پاسپورتم حتما بر می گردم.

ممنون میشم اگر کسی قانونشونو می دونه یا تجربه ای مشابه داره راهنمایی ام کنه.

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-05-23 ساعت 11:21)j0die.f0ster نوشته:  
منم الان این مشکل رو دارم، پاسپورتم دو ماه وقت داره و مدت اقامتم در ترکیه 3 روز خواهد بود ‎Sad‎ ممکنه کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟
(2012-02-03 ساعت 21:27)camelliauk نوشته:  

بهترین کار این هست که با سفارت ایران در آنکارا یا سفارت ترکیه در تهران تماس بگیرین
چراکه به کشور ترکیه مربوط میشه و نسبت به کشورهای مختلف قانون ها فرق میکنن
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، HAZARA ، msar
دوستان کسی اطلاع داره بعد از سه ماه حضور در ترکیه،چطور میشه ویزا رو تمدید کرد؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
قبل از سه ماه یعنی روز 89 یه بار میای ایران و دوباره میری ترکیه همین
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
من هم الان اين مشكل رو دارم و پاسپورتم فقط دو ماه اعتبار داره و ٥ روز ميخوام برم تركيه
خواهش ميكنم دوستان بگن كه مشكلي واسشون پيش نيومده و به سلامتي تونستن برن؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تازگیا اعتبار پاسپورت ایرانیارو سه ماه کردن و بعد از سه ماه باید برگردیم و سه ماه در ایران بمونیم یعنی نمیشه تو مرز تمدید کردو دوباره برگشت کسی اطلاعی ازین موضوع نداره؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mehrshad-m ، msar
بهترین کار این هست که با سفارت ایران در آنکارا یا سفارت ترکیه در تهران تماس بگیرین
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله همین طور هست
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان