آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

ثبت نام در لاتاری توسط وبسایت مهاجریار
وبسایت ‎www.mohajeryar.com‎ توسط جمعی از مدیران مهاجرسرا جهت ثبت نام لاتاری برای کسانی که قصد دارند ثبت نامشان بصورت دقیق و مطمئن انجام شود راه اندازی شده است.

در صورتی که در رابطه با فعالیت این وبسایت هرگونه سوالی دارید می توانید در این تاپیک مطرح نمایید و توسط کاربر ‎mohajeryar‎ جواب بگیرید.

برای دیدن وبسایت می توایند اینجا را کلیک کنید.

پاسخگویی 24 ساعته
‎001-310-430-0060‎
001-949-207-7209
‎info@mohajeryar.com
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام
تبریک میگم
آرزوی موفقیت دارم
واقعاً نیاز بود که این کار توسط افرادی انجام بشه که تجربه و تخصص موضوع رو دارن
مهرداد
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام ببخشید چه تضمینی هست که شما واقعا اینکار ثبت نام رو انجام میدهید؟؟؟؟؟آیا راهی برای استداد مبلغ می باشد یانه؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mohajeryar ، asemane ، soli asali ، msar
زمان ثبت نام لاتاری امسال کی شروع میشود و چه زمانی به پایان میرسد؟
با تشکر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mohajeryar ، battosai ، soli asali ، msar
(2012-10-08 ساعت 14:37)baran00 نوشته:  
سلام ببخشید چه تضمینی هست که شما واقعا اینکار ثبت نام رو انجام میدهید؟؟؟؟؟آیا راهی برای استداد مبلغ می باشد یانه؟

دوست عزیز ما بعد از ثبت نام کانفرمیشن نامبر رو در پنل کاربریتون توی سایت مهاجریار می گذاریم و اعتبارمون هم 5 سال فعالیت مدیریتی در مهاجرسراست.

(2012-10-08 ساعت 16:46)majid.khoddami نوشته:  
زمان ثبت نام لاتاری امسال کی شروع میشود و چه زمانی به پایان میرسد؟
با تشکر

از دو اکتبر شروع شده و تا 3 نوامبر ادامه داره.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، ASALI ، laili ، الهه سابق ، battosai ، Tomas ، ziza ، ساسان ، Danoosh ، soli asali ، msar ، storagemeter
والا چی بگم !
مبارکه!
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July ‎2009‎
تاریخ ارسال فرمهای سری اول ‎: 18/08/2009‎
تاریخ کارنت شدن کیس ‎: JUNE 2010‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2010 /Aug 4‎
تاریخ مصاحبه: ‎2010 /july 14‎
تاریخ دریافت کلیرنس: ‎36days ) - 19 Aug )‎
کنسولگری: ‎Ankara

ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Nazem ، laili ، battosai ، Tomas ، ساسان ، soli asali ، msar
(2012-10-08 ساعت 14:37)baran00 نوشته:  

دوست عزیز اگه یه دوری توی سایت بزنید و ببینید هم مدیران هم سایر کاربران چجوری انرژی میذارن و به سوالات هم جواب میدن و همه خدماتی که ارائه میشه رایگان هم هست، متوجه میشدید که چه تضمینی برای پرداخت وجه خواهید داشت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه ‎2012/‎ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در ‎NVC:‎ سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، laili ، betterlife ، battosai ، mdna ، pr.kia ، Tomas ، mohammad.maleki ، miladtorfi ، pishahang2014 ، soli asali ، msar ، storagemeter
من هم تاسیس چنین مرکزی رو تبریک میگم و به همه کسایی که تجربه لازم رو ندارن توصیه میکنم حتماً کار رو به دست کاردان بسپارن ، ایمیل این دوستان واسه ثبت نام به دست من هم رسید ، ولی خوب من ثبت نام کرده بودم .
امیدوارم تو کارتون موفق باشین.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، betterlife ، battosai ، الهه سابق ، Tomas ، pishahang2014 ، soli asali ، msar
دوست من الان آمزیکاست و حدود 12 سالی هست که اونجا زندگی می کنن ولی غیر قانونین ، اونم می تونه شرکت کنه؟
‎ps:‎ این قانون جدید برای مهاجران غیر قانونی، شاملش شده و داره کارهاشو می کنه.
همیییییییییشه امید هسسست ‎Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Tomas ، help me ، soli asali ، msar
با سلام
من به جای عینک از لنز طبی رنگی استفاده می کنم.آیا میتونم با لنز طبی رنگی عکس بگیرم یا باید عکسم رو بدون لنز بگیرم ؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Tomas ، soli asali ، msar
نه دیگه، رنگ چشمتون باید مال خودتون باشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه ‎2012/‎ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در ‎NVC:‎ سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Nazem ، pr.kia ، Tomas ، soli asali ، msar
با سلام ثبت نام برای لاتاری جدید از چه تاریخی میباشد؟ممنون از پاسخگویی شما
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
دوستان 2 سوال از خدمتتون داشتم :
من تازه تو سایت عضو شدم و میخوام تو لاتاری شرکت کنم اما سوالم : اگه بزنه برنده لاتاری بشم ولی به هر دلیلی (اولیش پوله دیگه) نتونم کارهای بعد اون رو انجام بدم چی میشه؟
دیگه بهم گرین کارت نمیدن یا این فرصت برام محفوظ میمونه؟
و یه سوال دیگه هم داشتم : من دیپلمم دیپلمه فنی و میدونید که پیش دانشگاهی نداره آیا مشکل خاصی هست؟ اگه هست چطور میتونم پیش دانشگاهی رو بگذرونم؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-04 ساعت 10:10)amirplay نوشته:  
من تازه تو سایت عضو شدم و میخوام تو لاتاری شرکت کنم اما سوالم : اگه بزنه برنده لاتاری بشم ولی به هر دلیلی (اولیش پوله دیگه) نتونم کارهای بعد اون رو انجام بدم چی میشه؟
و یه سوال دیگه هم داشتم : من دیپلمم دیپلمه فنی و میدونید که پیش دانشگاهی نداره آیا مشکل خاصی هست؟ اگه هست چطور میتونم پیش دانشگاهی رو بگذرونم؟

سلام.

1. اولا هزینه زیادی نداره قطعا از پس برمیاین .
2.گرین کارت باید برین تو آمریکا بگیرین نه اینجا.
3.شما فقط میتونی مصاحبه رو عقب بندازی اون با کلی دلیله قانع کننده .
4.یا پیش دانشگاهی یا دو سال تجربه کاری.
ضمنا اگر صددرصد قصد مهاجرت دارید شرکت کنید .چون مهاجرت امر ساده ای نیست و بعضی ها وابستگی دارند اولش جومیگیرشو میرن ثبت نام میکنند بعدش جا میزنند میدونستین.25درصد از اونای که قبول میشن برای مصاحبه نمیرن وحق اونهای که قصد رفتن دارن میگیرن.پ س اگر صددر صد مطمنا هستین اقدام کنید باتشکر..
‎ به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: pishahang2014 ، soli asali ، msar ، pishtaz611
(2013-04-05 ساعت 21:50)abbas41 نوشته:  
(2013-04-04 ساعت 10:10)amirplay ‎pid='300784 نوشته:  

سلام.

1. اولا هزینه زیادی نداره قطعا از پس برمیاین .
2.گرین کارت باید برین تو آمریکا بگیرین نه اینجا.
3.شما فقط میتونی مصاحبه رو عقب بندازی اون با کلی دلیله قانع کننده .
4.یا پیش دانشگاهی یا دو سال تجربه کاری.
ضمنا اگر صددرصد قصد مهاجرت دارید شرکت کنید .چون مهاجرت امر ساده ای نیست و بعضی ها وابستگی دارند اولش جومیگیرشو میرن ثبت نام میکنند بعدش جا میزنند میدونستین.25درصد از اونای که قبول میشن برای مصاحبه نمیرن وحق اونهای که قصد رفتن دارن میگیرن.پ س اگر صددر صد مطمنا هستین اقدام کنید باتشکر..

با تشکر از پاسخ شما
دوست من : راستش فکر میکردم هزینه خیلی بالایی داره ولی جواب شما یه جورایی واسم قوت قلب شد مرسی
من تصمیمم برای مهاجرت قطعیه
الان کارمند یه ‎isp‎ هستم البته 1 سال شده پس باید منتظر 2 سال سابقم باشم
سوالی که ازتون دارم اینکه نمیشه این 1 سال پیش دانشگاهی رو گذروند یا کاری کرد که 12 سال بشه که مشکل حل بشه یعنی کسانی که دیپلم فنی دارن هیچ کاری نمیتونن بکنن؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: soli asali ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان