آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

لیدر تراول
ارائه خدمات سفر به ترکیه توسط آژانس مسافرتی راهوری تراول
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
با سلام

به زودی اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تهران تراول به شدت تائید می‌شه. من زیاد از کار کردن با هم وطنام تجربه خوبی‌ ندارم. آنکارا هم که رفتم خودم قبلش آنلاین هتل گرفتم. اونجا با تهران تراول که مال همین آقای لیدر بود آشنا شدم. ایشون ما رو با شبی‌ حدود بیست و پنج دلار کم‌تر از اون چیزی که میدادیم از یه هتل چهار ستاره منتقل کردن به یه هتل پنج ستاره خیلی‌ تمیز و شیکتر.
اونجا هم کارمندای ایشون همیشه واسه کمک به ایرانی‌‌ها حاضر بودن چه از لحاظ کارهای مصاحبه و معاینه پزشکی‌ چه برای گردوندن تو شهر و مراکز دیدنی‌.
وقتی‌ هم که نامزدم برای گرفتن ویزاش باید برمیگشت آنکارا همین تهران تراول به قیمت خیلی‌ خوب هم براش بلیط هواپیما گرفت، هم رفتن فرودگاه دنبالش و هم هتل براش گرفتن.

وظیفه خودم دونستم که این چند خط ریویو رو بنویسم.
استفاده از سرویس‌های ایشون سفر به آنکارا رو برای ما هم از نظر روحی‌ و هم از نظر مالی‌ راحتتر کرد.

آقای لیدر به آقا مصطفی سلام برسونید اگه هنوز براتون کار می‌‌کنه. ‎Big Grin
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
من هم به نوبه خودم از آقای راهوری بابت زحمت هایی که برای ما کشیدند تشکر میکنم
راستی آقای راهوری عزیز آقا مصطفی چطورند سلام برسونید
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: POURIA RAHVARI ، afshinghwink ، zohre02 ، KIMIA2005 ، kiasina ، soli asali ، msar
ما هم در ‎2010‎ از بعضی خدمات شرکت ( پدر و پسر هر دو ‎Smile )‎ استفاده کردیم و راضی بودیم. آقای لیدر انشالا موفق باشید و خدمت پدر گرامی سلام برسانید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان