آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تجربه من از خدمات پاریز تراول (Immigrangel)
ارائه ي خدمات براي سفر به آمريكا توسط ‎IMMIGRANGEL‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Nazem ، immigrangel ، a.r.a.s.h1 ، ensan ، ali234 ، nora ، 2013selectee ، laili ، اردوان ، gbtm ، rouzbehdarvishi ، armin1 ، roeentan ، farhadfsh ، m2013 ، ASALI ، bardia9 ، یه مهاجر ، asal1907 ، odiseh ، shabnam.84 ، matrix2010 ، s.pm ، ARI66 ، Danoosh ، shima1364 ، mansour*** ، Spiritual ، HAZARA ، شهلا 1346 ، soheilbadami ، RTM ، daria ، HB_USA ، ابی هانی ، Amir78 ، b_argi ، zohreh36 ، kasrafo ، enchantress_boy ، dreamer60 ، seravin ، f1f ، parastoo mohajer ، arman_g_n ، saeid-ss ، گل نهال ، iranian1 ، Emad_L ، ali.marami20@yahoo.com ، ata_ata ، maneia ، mdna ، navidahwaz ، lottory ، کیانا ، ابی22 ، اسمان ابی ، lilac ، Asy ، ehsan99 ، KASRAVAN ، farzad parsa ، محسنیا ، afshin06 ، Raio ، omino ، kiasina ، مانترا ، پرستو ، mirzamemar ، ronmony ، Sepasttian ، sh_aytak ، somayeh8159 ، سورنا کیانی ، only_flight ، parto ، bayat_r ، farhad1985 ، امیر حسن ، payam62 ، sce ، mortezajooon ، ferown ، POURIA RAHVARI ، feyzgostar ، آنی ، KIMIA2005 ، kamela ، afshinghwink ، 327 ، MONA FB ، mnpnus ، زری وحدتی ، parisaa ، میخک سفید ، پسرک مهاجر ، mino2013 ، USA1900 ، byousefi_p ، amp123 ، noobnoobi ، مهرداد آمریکایی ، POSTiGA ، shani89 ، raihaneh.az90 ، farshadsh ، mehdi110 ، mehpah ، محبت ، H Pier ، niloo-kh ، itsmasoud ، QTM ، m_yek ، n-az ، amohammadiazar ، nika ، hosein1204 ، ebi1988 ، .Armin. ، آلیس-1980 ، adonis2006 ، آرادایمان ، mhsenpc ، hamid.eng ، بازگشت ، sepandarA ، soruosh ، nasam ، حاجی واشنگتن ، dv2016 ، kuwait ، msar ، hamedrouhi ، omid2014 ، storagemeter ، عدلی ، siamak ، matin.sh ، caprice ، khmp ، pishtaz611 ، hosseinix
‎IMMIGRANGEL‎ بعنوان اولين تيم خدمت رسان ايراني با بهره گيري از باتجربه ترين افرادي كه خود نيز روزي شرايط شما را داشتند و در بدو ورود به آمريكا يا كسي را براي حمايت از خود نداشتند و يا دوستان و بستگانشان فرصت كافي براي انجام كارهاي اوليه خود را نداشتند آماده ي ارائه ي كليه خدمات زير مي باشد.

1- ارائه آدرس ثابت براي كساني كه آدرس در آمريكا ندارند

2- پيكاپ از فرودگاه ورودي و رساندن شما تا هتل ، متل ، منزل اقوام و آشنايان و ‎...‎

3- اجاره شيك ترين و مناسب ترين هتل ها ، متل ها ، آپارتمان ها يا خانه ها مطابق با هزينه ي مورد نظر شما

4- دريافت شماره سوشيال سكيوريتي از اداره ‎Social Security Administration‎ ظرف مدت 48 ساعت

5- افتتاح مناسب ترين و كم هزينه ترين حساب بانكي مطابق با شرايط شما در مطمئن ترين بانك هاي آمريكايي مانند ‎Chase Bank‎ ، ‎Bank Of America‎ ، ‎City Bank‎ ، ‎Well Fargo‎ و غيره

6- افتتاح حساب كرديت كارت يا ‎Secure Credit Card‎

7- خدمات صدور بليط و رزرو تورهاي مسافرتي مورد نظر شما

8- ارائه ي خدمات گردشگري و نشان دادن نقاط مختلف

9- خدمات ترجمه شفاهی خاص (همراهی در جلسات مختلف و مصاحبه ها - تماس با ادارات و موسسات) و يا ترجمه شفاهي عام

‎10-‎ خدمات ترجمه کتبی (نوشتن نامه های رسمی و غیره)

‎11-‎ دريافت كارت شناسايي ايالتي در سريعترين زمان ممكن

‎12-‎ راهنمايي و انجام كليه مراحل مربوط به دريافت گواهينامه ي آمريكايي در كوتاه ترين زمان

‎13-‎ ثبت نام دلبندان شما در بهترين و مطمئن ترين و ارزان ترين مدارس و كالج هاي آمريكايي

‎14-‎ ارائه راهنمايي هاي و اطلاعات لازم در مورد فرهنگ و خصوصيات شهر يا محل اقامت شما

‎15-‎ دريافت بيمه هاي خودرو ، سلامت ، مديكل ، مديكير ، عمر و غيره (در بعضي موارد رايگان و در بعضي موارد با ارزان ترين هزينه بيمه اي)

‎16-‎ اجاره خودرو با ارزان ترين قيمت ها

‎17-‎ راهنمايي و انجام كليه امور مربوط به خريد ، ‎Finance‎ يا ‎Lease‎ خودرو با بهترين شرايط

‎18 -‎ راهنمايي و انجام كليه مشاوره های حرفه ای تر در مراحلی که در مهاجرسرا کسی پاسخگو نیست.

لازم به توضيح است كليه فعاليت هاي ‎IMMIGRANGEL‎ توسط جمعي از مديران سابق و فعلي مهاجرسرا انجام مي پذيرد.

براي برقراري ارتباط و هماهنگي با ‎IMMIGRANGEL‎ مي توانيد با شماره تلفن هاي ‎7-88805186-021‎ و يا ‎1253557-0912‎ و یا برای برقراری مستقیم ارتباط با دفتر آمریکا با تلفن رایگان ‎85315315-021‎ تماس بگيريد تا كارشناسان باتجربه اين تيم شما را راهنمايي نمايند.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، a.r.a.s.h1 ، bayat_r ، nora ، laili ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، armin1 ، ASALI ، bardia9 ، shabnam.84 ، mansour*** ، HAZARA ، RTM ، daria ، HB_USA ، IN.USA@2013 ، کیانا ، dreamer60 ، victorygo ، parastoo mohajer ، Ali Fullerton ، گل نهال ، iranian1 ، alireza.nayyeri ، Emad_L ، ali.marami20@yahoo.com ، zohreh36 ، Nazem ، ata_ata ، maneia ، swisg ، Vofi ، Sepasttian ، wolfskin ، نازنین 932 ، lottory ، mehspeed ، اسمان ابی ، mahdis ، ابی22 ، kiasina ، lilac ، jazirehh ، takpar1371 ، nooshshahnar ، only_flight ، Asy ، hana_fd ، shiraz2013 ، negin_h ، Raio ، ziza ، MAHDI2012 ، omino ، ستاره سلمانزاده ، neved ، مانترا ، mhr.714 ، malekan ، proffit ، Saiban ، hjojem ، ronmony ، sh_aytak ، Ehsan1358 ، hanif ، elima1980 ، somayeh8159 ، hamedhamed ، shaso ، سورنا کیانی ، enchantress_boy ، farhad1985 ، babak_1363 ، payam62 ، sce ، niloofar khorshidsavar ، tajhizgaran ، majid7 ، mgolchin13 ، ipedram ، ferown ، amin arefi ، POURIA RAHVARI ، behzad2013 ، آنی ، KIMIA2005 ، 3rip ، زری وحدتی ، 327 ، arahata ، afshinghwink ، sisi0098 ، MONA FB ، پسرک مهاجر ، سمنانی ، الهه1363 ، nedali ، mino2013 ، USA1900 ، noobnoobi ، shani89 ، farshadsh ، yaszamansani ، mehdi110 ، mehrdad pharm ، محبت ، godot ، daad ، mohajer 01 ، betsa ، niloo-kh ، itsmasoud ، Lindsay Wagner ، n-az ، مهرنگار ، satin ، nasam ، nika ، kage.omid ، .Armin. ، آلیس-1980 ، سيبك ، adonis2006 ، mhsenpc ، aminghshiraz ، hamid.eng ، javad1990 ، soruosh ، khder ، qeshmi ، HERMES7 ، kpks ، bardia225 ، taherifar ، MOHAMMADKHANI ، r.bazargan ، pouria.narimisa ، dv2016 ، user10 ، goliii ، mehdi.aus ، we are one ، kuwait ، msar ، hamedrouhi ، maryam.azad ، zinaram2004 ، Partov ، saeid Mercedes ، storagemeter ، عدلی ، kamali2025 ، sami2004 ، قرباني ، caprice ، naderma ، alireza.1365 ، khmp ، pishtaz611 ، hosseinix
(2012-12-15 ساعت 07:41)immigrangel نوشته:  
از مديريت سايت پربار و پرمحتواي مهاجرسرا بابت اينكه تبليغ كمپاني ما را پذيرفتند و ما را تاييد نمودند صميمانه متشكريم و اميدواريم بتوانم سرويس شايسته اي به كاربران و اعضاي اين سايت ارائه دهيم.

در صورت وجود هرگونه سوالي مي توانيد از طريق

(2012-12-15 ساعت 06:19)MOHAJERSARA نوشته:  
براي برقراري ارتباط و هماهنگي با ‎IMMIGRANGEL‎ مي توانيد 7 روز هفته و 24 ساعته با شماره تلفن هاي ‎0060 430 (310) 001‎ و يا ‎7209 207 (949) 001‎ يا آدرس ايميل ‎info@immigrangel.com‎ تماس بگيريد تا كارشناسان باتجربه اين تيم شما را راهنمايي نمايند.

يا ارسال پست در همين تاپيك با ما ارتباط برقرار كنيد و مشاوره دريافت نماييد.

با سلام و تشكر از رحمات شما عزيزان ،ايا ميتوانيد راجع به بيمه رايگان پزشكي خصوصا براي بچه ها توضيح دهيد
کیس خواهر دومم
‎2014AS00006XXX‎
کیس خواهر اولم
‎2012AS00037XXX‎
جدول برندگان ‎2012
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
دوست عزیز در مورد بیمه رایگان باید خدمت شما عرض کنم که این موضوع حتی قبل از اصلاحات جدید دولت اوباما وجود داشته ولی در حال حاضر روز به روز در حال گسترش هست. این بیمه ها برای افراد کم درآمد طراحی شده و اگر در فرمهای مالیاتی درآمد بالایی ذکر کرده باشید فقط طبق شرایط خاص به بچه ها تعلق میگیره. اما اگر درآمد بالا نشان نداده باشید، میتونید با هزینه بسیار کم برای تمام اعضای خانواده بیمه دریافت کنید که البته باید هر سال تمدید بشه. در صورتی که اسپانسر دارید، توصیه میکنم که ابتدا برای بچه ها اقدام کنید و از نوع کاملا رایگان ‎Medicare‎ استفاده نکنید. بلکه با پرداخت هزینه بسیار جزئی در حدود بیست دلار در ماه، با خیال راحت بچه ها را بطور کامل زیر پوشش بیمه ببرید.
قوانین این نوع بیمه ها از یک ایالت به ایالت دیگه متفاوت هست و توضیح دادن هر کدام از آنها زمان زیادی لازم داره. به شما توصیه میکنم به سایتهای دولتی زیر مراجعه کنید (اغلب این سازمانها دارای مشاور و مترجم به زبان فارسی هم هستند):
‎http://www.healthcare.gov‎
http://www.healthyfamilies.ca.gov
‎http://www.medicare.gov/‎
http://www.medicaid.gov
‎http://www.insurekidsnow.gov/‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-12-15 ساعت 14:59)immigrangel نوشته:  
دوست عزیز در مورد بیمه رایگان باید خدمت شما عرض کنم که این موضوع حتی قبل از اصلاحات جدید دولت اوباما وجود داشته ولی در حال حاضر روز به روز در حال گسترش هست. این بیمه ها برای افراد کم درآمد طراحی شده و اگر در فرمهای مالیاتی درآمد بالایی ذکر کرده باشید فقط طبق شرایط خاص به بچه ها تعلق میگیره. اما اگر درآمد بالا نشان نداده باشید، میتونید با هزینه بسیار کم برای تمام اعضای خانواده بیمه دریافت کنید که البته باید هر سال تمدید بشه. در صورتی که اسپانسر دارید، توصیه میکنم که ابتدا برای بچه ها اقدام کنید و از نوع کاملا رایگان ‎Medicare‎ استفاده نکنید. بلکه با پرداخت هزینه بسیار جزئی در حدود بیست دلار در ماه، با خیال راحت بچه ها را بطور کامل زیر پوشش بیمه ببرید.
قوانین این نوع بیمه ها از یک ایالت به ایالت دیگه متفاوت هست و توضیح دادن هر کدام از آنها زمان زیادی لازم داره. به شما توصیه میکنم به سایتهای دولتی زیر مراجعه کنید (اغلب این سازمانها دارای مشاور و مترجم به زبان فارسی هم هستند):
‎http://www.healthcare.gov‎
http://www.healthyfamilies.ca.gov
‎http://www.medicare.gov/‎
http://www.medicaid.gov
‎http://www.insurekidsnow.gov/‎

با سلام وتشكر براي راهنمايي،
اين رايكان نباشد كه فرموديد در مورد كساني است كه اسپانسر دارند؟يا براي همه ميفرماييد.
چرا؟
کیس نامبر ‎2013AS65XX‎ ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: immigrangel ، rouzbehdarvishi ، mansour*** ، HAZARA ، swisg ، KIMIA2005 ، niloo-kh ، javad1990 ، msar ، maryam.azad
سلام
میشه لطف کنید بگید هزینه انجام این امور چه مقدار هست؟
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه ‎2013-‎ دریافت پاس سفید اوت ‎2013-‎ ورود مجدد سپتامبر ‎2015‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
لطف کنید هزینه هاتونو دقیق و کامل بزارید تا ما هم ببینیم توانایی پرداخت داریم یا نه.چون کسانی که لاتاری برنده شدند اکثرا وضعیت آنچنانی ندارند چون اگه داشتند که لاتاری ثبت نام نمیکردند.مستقین میرفتند اونطرف آب.
‎CN:2013as5## /‎ کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-12-15 ساعت 16:33)r91 نوشته:  
با سلام وتشكر براي راهنمايي،
اين رايكان نباشد كه فرموديد در مورد كساني است كه اسپانسر دارند؟يا براي همه ميفرماييد.
چرا؟

بله اگر اسپانسر داريد بيمه هاي رايگان رو نگيريد بهتره و اندكي هزينه پرداخت كنيد به نفعتونه.

(2012-12-15 ساعت 17:33)frz61 نوشته:  
سلام
میشه لطف کنید بگید هزینه انجام این امور چه مقدار هست؟

(2012-12-15 ساعت 21:06)mea694 نوشته:  
لطف کنید هزینه هاتونو دقیق و کامل بزارید تا ما هم ببینیم توانایی پرداخت داریم یا نه.چون کسانی که لاتاری برنده شدند اکثرا وضعیت آنچنانی ندارند چون اگه داشتند که لاتاری ثبت نام نمیکردند.مستقین میرفتند اونطرف آب.

در ‎Immigrangel‎ ما بصورت ساعتي شارژ مي كنيم و تلاشمون بر اينه كه كار شما رو در كمترين زمان ممكن به انجام برسونيم و گواهمون هم دوستاني هستند كه از سرويس ما استفاده كردند.

بر اساس تعداد ساعتي كه صرف كار شما مبلغ معقولي از شما دريافت ميشه كه براي اطلاع از اون مي تونيد با ما از طرق زير تماس بگيريد.

(2012-12-15 ساعت 06:19)MOHAJERSARA نوشته:  
براي برقراري ارتباط و هماهنگي با ‎IMMIGRANGEL‎ مي توانيد 7 روز هفته و 24 ساعته با شماره تلفن هاي ‎0060 430 (310) 001‎ و يا ‎7209 207 (949) 001‎ يا آدرس ايميل ‎info@immigrangel.com‎ تماس بگيريد تا كارشناسان باتجربه اين تيم شما را راهنمايي نمايند.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
با تشکر از شما و همهٔ اعضای تیم ، لطفا در صورت امکان

۱- بندی رو هم در مورد ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا و ارائه راهنمایی‌های لازم در لیستتون قرار دهید.

۲- هزینهٔ خدماتتون رو هم ذکر کنید
شماره کیس: ‎4XXXX‎
رویت قبولی:Aug ‎2011‎
ارسال فرمهای اول و دوم ‎:Oct 2011‎ و ‎May 2012‎
مصاحبه:June ‎2012‎
دریافت کلیرنس:July ‎2012‎
دریافت ویزا:Aug ‎2012‎
ورود به آمریکا:Nov ‎2012‎
دریافت گرین کارتBig Grinec 2012‎
ورود مجدد: ‎July 2014‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: immigrangel ، masih sh ، rouzbehdarvishi ، mansour*** ، HAZARA ، HB_USA ، sam11 ، KIMIA2005 ، shani89 ، niloo-kh ، goliii ، msar ، maryam.azad
(2012-12-15 ساعت 22:58)odiseh نوشته:  

۱- بندی رو هم در مورد ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا و ارائه راهنمایی‌های لازم در لیستتون قرار دهید.

در مورد مطلب اول بايد بگم ممنون از پيشنهادتون ، حتما از مديران مهاجرسرا درخواست مي كنم اين رو برامون اضافه كنند.

در مورد مطلب دوم هم در ارسال قبلي راجع بهش توضيح دادم. ‎Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-12-15 ساعت 23:23)immigrangel نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 22:58)odiseh ‎pid='251299 نوشته:  

در مورد مطلب اول بايد بگم ممنون از پيشنهادتون ، حتما از مديران مهاجرسرا درخواست مي كنم اين رو برامون اضافه كنند.

سلام اگه ممکنه هزینه ساعتی خدمات خود را اعلام کنید و ذکر کنید این مبلغ شامل کرایه خودرو نیز. میباشد یا خیر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: immigrangel ، mansour*** ، HAZARA ، HB_USA ، Emad_L ، sam11 ، KIMIA2005 ، niloo-kh ، آلیس-1980 ، msar ، maryam.azad
(2012-12-16 ساعت 00:32)hamid_r555 نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 23:23)immigrangel ‎pid='251307 نوشته:  
(2012-12-15 ساعت 22:58)odiseh ‎pid='251299 نوشته:  

سلام اگه ممکنه هزینه ساعتی خدمات خود را اعلام کنید و ذکر کنید این مبلغ شامل کرایه خودرو نیز. میباشد یا خیر

دوست عزيز ميتونيد با من تماس بگيريد تا خدمتتون اعلام كنم هزينه رو ، بله با خودروي خودمون اين كارها را انجام ميديم براتون. ‎Smile
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: HAZARA ، dreamer60 ، گل نهال ، Vofi ، omino ، KIMIA2005 ، niloo-kh ، godot ، آلیس-1980 ، goliii ، msar ، maryam.azad
دوستان سلام ‎...‎
بنده خیلی خوشحالم که بالاخره این تایپیک در مهاجرسرا راه افتاد . بارها و بارها دنیال همچین چیزی گشته بودم و پیداش نکردم. من جزو کسانی بودم که هیچ کس رو تو آمریکا نداشتم که حتی یه آدرس خشک و خالی ازش بگیرم. چند ماه پیش که وقت مصاحبم بود مکاتبه ای داشتم با یکی از مدیران خوب مهاجرسرا و ایشان لطف کردند و آدرسی برام جور کردند.. تا اینکه پای ما رسید به خاک آمریکا (لوس آنجلس ‎)..‎ مشکل ما این بود که نه کسی و جایی رو خوب می شناختیم و نه زبان در حد قابل قبولی بلد بودیم.. تا دو سه روز تونستیم چند تا کار کوچولو رو انجام بدیم ولی چند بار هم دور خودمون چرخیدیم..! از چند تا ایرانی مقیم اونجا هم سوالاتی کردیم و اونها هم لطف کردند و خیلی راهنمایی کردند.. ولی بعد فهمیدیم جواباشون کلی بود و اونقدر نتونست کار مارو حل کنه .. تا اینکه دوباره با این مدیر محترم صحبت کردیم و قرار شد یکی از دوستان ، ما رو در این زمینه راهنمایی کنه .. که ایشان هم در زمینه بازکردن حساب بانکی متناسب با شرایط ما ، پیدا کردن هتل ارزانتر ، گرفتن آیدی کارت ، دادن آدرس گرین و سوشیال و آیدی و بانک و دیدن چند جا کاملا به ما کمک کردند. فعلا هم من موقتا برگشتم ایران و منتظرم تا مدارکم رو ایشان برام پست کنن.
البته هدف من از نوشتن تو این تایپیک تعریف و تشکر نبود .. بلکه فکر میکنم فلسفه این کار با شرایط ایرانیانی مشابه ما ،فلسفه درست و لازمی است..ما این کارا رو شاید خودمون هم می تونستیم انجام بدیم ولی با هزینه بالاتر و دربدری بیشتر ...چون این بچه هایی که این کار رو انجام میدن ، خودشون این شرایط رو گذروندن و یه تمام ریزه کاریهای ورود و جا افتادن در آمریکا کاملا واقفند.. البته در مدت این کار مقداری هم هزینه میکنند هم وقتشون رو میذارن ، هم ماشینشون رو و هم از ارتباطاتشون استفاده می کنن که انصاف حکم میکنه بگم اگه ما همون کارا رو خودمون انجام می دادیم شاید 3 برابر برامون هزینه داشت. به نظرم این هزینه اولیه کوچیک لازم و بهینه بود برای ما .
این چند نظری هم که خوندم دیدم بچه ها خیلی حساس بودن روی هزینه ...فکر میکنم اگه توسط مدیرای این تایپیک از اول ، زمان حدودی که انجام کارها می بره رو با توجه به هزینه هرساعت به بچه ها اطلاع بدن ، فکر می کنم اعتمادسازی دو طرفه خوبی ایجاد بشه.
زیاده عرضی نیست ..فقط خواستم نظرم رو بگم و امیدوارم هدف این تایپیک در اول و آخر ، کمک به هموطن و گرفتن دست اونها باشه ...موفق باشید.
شماره کیس ‎:****2012AS0006‎
تاریخ کارنت شدن کیس و دریافت نامه دوم: ‎april 2012‎
تاریخ مصاحبه: ‎18june 2012‎ آبی کلیرنس : اول آگوست
تاریخ ورود به آمریکا ‎: 4‎ دسامبر
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
(2012-12-16 ساعت 05:28)dorrood نوشته:  
دوستان سلام ‎...‎
بنده خیلی خوشحالم که بالاخره این تایپیک در مهاجرسرا راه افتاد . بارها و بارها دنیال همچین چیزی گشته بودم و پیداش نکردم. من جزو کسانی بودم که هیچ کس رو تو آمریکا نداشتم که حتی یه آدرس خشک و خالی ازش بگیرم. چند ماه پیش که وقت مصاحبم بود مکاتبه ای داشتم با یکی از مدیران خوب مهاجرسرا و ایشان لطف کردند و آدرسی برام جور کردند.. تا اینکه پای ما رسید به خاک آمریکا (لوس آنجلس ‎)..‎ مشکل ما این بود که نه کسی و جایی رو خوب می شناختیم و نه زبان در حد قابل قبولی بلد بودیم.. تا دو سه روز تونستیم چند تا کار کوچولو رو انجام بدیم ولی چند بار هم دور خودمون چرخیدیم..! از چند تا ایرانی مقیم اونجا هم سوالاتی کردیم و اونها هم لطف کردند و خیلی راهنمایی کردند.. ولی بعد فهمیدیم جواباشون کلی بود و اونقدر نتونست کار مارو حل کنه .. تا اینکه دوباره با این مدیر محترم صحبت کردیم و قرار شد یکی از دوستان ، ما رو در این زمینه راهنمایی کنه .. که ایشان هم در زمینه بازکردن حساب بانکی متناسب با شرایط ما ، پیدا کردن هتل ارزانتر ، گرفتن آیدی کارت ، دادن آدرس گرین و سوشیال و آیدی و بانک و دیدن چند جا کاملا به ما کمک کردند. فعلا هم من موقتا برگشتم ایران و منتظرم تا مدارکم رو ایشان برام پست کنن.
البته هدف من از نوشتن تو این تایپیک تعریف و تشکر نبود .. بلکه فکر میکنم فلسفه این کار با شرایط ایرانیانی مشابه ما ،فلسفه درست و لازمی است..ما این کارا رو شاید خودمون هم می تونستیم انجام بدیم ولی با هزینه بالاتر و دربدری بیشتر ...چون این بچه هایی که این کار رو انجام میدن ، خودشون این شرایط رو گذروندن و یه تمام ریزه کاریهای ورود و جا افتادن در آمریکا کاملا واقفند.. البته در مدت این کار مقداری هم هزینه میکنند هم وقتشون رو میذارن ، هم ماشینشون رو و هم از ارتباطاتشون استفاده می کنن که انصاف حکم میکنه بگم اگه ما همون کارا رو خودمون انجام می دادیم شاید 3 برابر برامون هزینه داشت. به نظرم این هزینه اولیه کوچیک لازم و بهینه بود برای ما .
این چند نظری هم که خوندم دیدم بچه ها خیلی حساس بودن روی هزینه ...فکر میکنم اگه توسط مدیرای این تایپیک از اول ، زمان حدودی که انجام کارها می بره رو با توجه به هزینه هرساعت به بچه ها اطلاع بدن ، فکر می کنم اعتمادسازی دو طرفه خوبی ایجاد بشه.
زیاده عرضی نیست ..فقط خواستم نظرم رو بگم و امیدوارم هدف این تایپیک در اول و آخر ، کمک به هموطن و گرفتن دست اونها باشه ...موفق باشید.

درود عزيز

ممنونم از لطفي كه داري و كاملا حرفهايي كه زدي فلسفه ي كاري ماست و اميدواريم بتونيم همه رو از خودمون راضي نگه داريم.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
دوستانی که سوال در مورد هزینه دارن لطف کنن از طریق پیام خصوصی با ‎immigrangel‎ سوالاشون رو مطرح کنن .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ‎ads@mohajersara.com‎ تماس بگیرید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان