کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
دوستان کسی جواب سوال من رو نداد؟من مدرک فوق دیپلم با دیپلم 11 ساله دارم،باید معادل سازی کنم فوق دیپلمم رو؟
تشکر کنندگان: faaezeh
(2015-10-10 ساعت 01:26)aram_hpanahi نوشته:  دوستان کسی جواب سوال من رو نداد؟من مدرک فوق دیپلم با دیپلم 11 ساله دارم،باید معادل سازی کنم فوق دیپلمم رو؟

من در پاسخ های قبلی دوستان خونده بودم که بله باید معادل سازی کنید
اینجا کاملا توضیح داده که باید کجا برین و چیکار کنین
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%AA...9%88--7165
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید،میخواستم بدونم که ایا کسی با شرکت پاریز کار کرده؟)ثبت نام و ...
تشکر کنندگان: faaezeh ، farshid sobhani
(2015-10-10 ساعت 04:26)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید،میخواستم بدونم که ایا کسی با شرکت پاریز کار کرده؟)ثبت نام و ...
من خودم باهاشون کار نکردم ..ولی فکر کنم خیلی ها باهاشون کار کرده باشن.شما از مدیر بپرسین حتما راهنماییتون میکنن
(2015-10-10 ساعت 04:26)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید،میخواستم بدونم که ایا کسی با شرکت پاریز کار کرده؟)ثبت نام و ...

سلام دوست عزیز

اگر فکر میکنید تسلط کافی ندارید برای پر کردن فرم و غیره پیشنهاد میکنم ازشون مشاوره بگیرید .
خیلی خوب راهنماییتون میکنن
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-10-10 ساعت 00:05)faaezeh نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 14:34)amirrezat نوشته:  سلام لیسانس تمام شده اما هنوز مدرک نگرفتم. کدوم گزینه بزنم؟

فکر کنم شما باید گزینه ی University degree رو بزنید ..چون وقت زیاد دارید و میتونید زودتر تصفیه حساب کنید و مدرک موقت رو بگیرید ..برای آزاد سازی مدرک اصلی فکر کنم باید رفت اداره ی کار شهر یا شهرستان خودتون

دوست گرامی فکر کنم منظورتون تسویه حساب هست
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 14:50)faaezeh نوشته:  
من خودم باهاشون کار نکردم ..ولی فکر کنم خیلی ها باهاشون کار کرده باشن.شما از مدیر بپرسین حتما راهنماییتون میکنن

خیلی ممنونم،ولی هیچ آدرس پستی از من نگرفتن و گفتن که آدرس پستی خودشون رو دادن کمی برام جای سوال بود
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 16:05)Siamak.k نوشته:  

سلام دوست عزیز

اگر فکر میکنید تسلط کافی ندارید برای پر کردن فرم و غیره پیشنهاد میکنم ازشون مشاوره بگیرید .
خیلی خوب راهنماییتون میکنن

ممنونم آقای سیامک،مشاوره که چه عرض کنم کلا برای ثبت نام به اونجا مراجعه کردیم و کپی مدارک رو گرفتن و خودشون ثبت نام کردن
تشکر کنندگان: Siamak
فقط من ی سوال دیگه دارم،مگر تو سال 2016 جواب قرعه کشی نمیاد؟پس چرا لاتاری 2017 میشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 17:08)panizrm نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 00:05)faaezeh نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 14:34)amirrezat نوشته:  سلام لیسانس تمام شده اما هنوز مدرک نگرفتم. کدوم گزینه بزنم؟

فکر کنم شما باید گزینه ی University degree رو بزنید ..چون وقت زیاد دارید و میتونید زودتر تصفیه حساب کنید و مدرک موقت رو بگیرید ..برای آزاد سازی مدرک اصلی فکر کنم باید رفت اداره ی کار شهر یا شهرستان خودتون

دوست گرامی فکر کنم منظورتون تسویه حساب هست

بله اشتباه فاحشی بود ..گاهی پیش میادBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 17:32)aram_hpanahi نوشته:  فقط من ی سوال دیگه دارم،مگر تو سال ۲۰۱۶ جواب قرعه کشی نمیاد؟پس چرا لاتاری 2017 میشه؟
چون ان شالله ویزا و زمان رفتن به آمریکاتون سال 2017 هستش
من فنی حرفه ای هستم و البته دریک شاخه نظری تحصیل کرده ام و ریز نمرات قبولی را دارم.
حالا باید تو فرم چی بزنم؟؟؟
ممنونم.Smile
تشکر کنندگان:
دوستان شب همگی بخیر باشه،من داشتم سفر نامه ها رو میخوندم ی چیزی ذهنم رو درگیر کرد،(تمکن مالی) منظور چیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 22:27)aram_hpanahi نوشته:  دوستان شب همگی بخیر باشه،من داشتم سفر نامه ها رو میخوندم ی چیزی ذهنم رو درگیر کرد،(تمکن مالی) منظور چیه؟

سلام دوست عزیز

شما در صورت برنده شدن و دعوت به مصاحبه باید یکسری مدارک رو به سفارت ارائه بدید که تمکن مالی یکی از این مدارک هست.

این پست رو مطالعه بفرمایید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
خیلی ممنون آقا سیامک،خود تمکن مالی چیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان