کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، KORYO
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام گواهی فوت پدر حتما لازمه که ترجمه شه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، milad.abadani
(2016-05-07 ساعت 23:23)kaka22_milan نوشته:  سلام گواهی فوت پدر حتما لازمه که ترجمه شه ؟

با سلام بله دوست عزیز حتماً باید ترجمه بشه.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، Elody
با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز اگر علاقه مند بودین من یه فایلی آماده کردم به عنوان سفرنامه من هست از تمامی اطلاعات بچه ها استفاده شده اگر دوست داشته باشین میتونید از داخل امضا من بردارین و دانلود کنید و استفاده کنیدامیدوارم که موفق باشید.

تمامی اطلاعات مورد نیازتون اونجا وجود داره
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
پاسخ
درود به همه دوستان گرامی و دست اندرکاران سایت. من متوجه نشدم که مدارک ترجمه شده رو آیا باید به سفارت پست کنم یا با خودم ببرم؟؟؟؟ اگر ممکنه منو راهنمایی کنید و بفرمائید چیو باید از طریق پست ارسال کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، milad.abadani
(2016-05-09 ساعت 07:50)mazdak770 نوشته:  درود به همه دوستان گرامی و دست اندرکاران سایت. من متوجه نشدم که مدارک ترجمه شده رو آیا باید به سفارت پست کنم یا با خودم ببرم؟؟؟؟ اگر ممکنه منو راهنمایی کنید و بفرمائید چیو باید از طریق پست ارسال کرد؟

اگر مصاحبه شما در آنکارا انجام بشه باید مدارک رو پست کنید ولی اگر مصاحبتون در ابوظبی یا ایروان انجام بشه باید مدارک رو همراه با خودتون ببرید و نیاز به پست کردن نیست .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: mazdak770 ، Paniz888 ، optimist ، cupcake ، alonak ، Pedraaam ، smh1614 ، sherwean001 ، milad.abadani
(2016-05-09 ساعت 10:43)siamak نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 07:50)mazdak770 نوشته:  درود به همه دوستان گرامی و دست اندرکاران سایت. من متوجه نشدم که مدارک ترجمه شده رو آیا باید به سفارت پست کنم یا با خودم ببرم؟؟؟؟ اگر ممکنه منو راهنمایی کنید و بفرمائید چیو باید از طریق پست ارسال کرد؟

اگر مصاحبه شما در آنکارا انجام بشه باید مدارک رو پست کنید ولی اگر مصاحبتون در ابوظبی یا ایروان انجام بشه باید مدارک رو همراه با خودتون ببرید و نیاز به پست کردن نیست .

واقعا ممنونم از لطف شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Elody ، smh1614 ، milad.abadani
(2016-05-09 ساعت 10:43)siamak نوشته:  

سلام.پس چرا بر خلاف سال های پیش امسال توی دستورالعمل سفارت ترکیه چنین چیزی ذکر نشده که باید پست کنید؟؟؟ At (دستورالعملی که مرتبط با فوریه 2016 هست)
کیس نامبر: 2017AS5XXX
تاریخ رویت قبولی:2016 MAY 03
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ شروع فرم: MAY 5
تاریخ اولین ارسال فرم: MAY 10
درخواست آنلاک: MAY 12
تعداد انلاک : 2 مرتبه
تاریخ آخرین ارسال فرم:2 JUNE
کارنت: 09 MARCH
نامه دوم: 28 MARCH
مصاحبه: 11 MAY  ابوظبی
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب  Cool  Big Grin
شرایط کیس: معاف ,لیسانس,شغل ازاد
مقصد: سیاتل
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-05-07 ساعت 23:23)kaka22_milan نوشته:  سلام گواهی فوت پدر حتما لازمه که ترجمه شه ؟

ببخشين گواهي فوت پدر براي چي لازم هست ؟؟؟
واسه اين ميپرسم كه منم اين پروسه رو طي كردم ولي گواهي فوت پدرم هيچ كجا لازمم نشد
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، milad.abadani
سلام. دارالترجمه میگه برای دیپلم باید از طریق دادگستری(اداره امور مترجمان رسمی) اقدام کنم. شما هم با همچین مسئله ای برخورد کردید. بعد برای ترجمه سند ازدواج آیا باید تمبر باطل کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-05-10 ساعت 12:21)Big apple نوشته:  سلام. دارالترجمه میگه برای دیپلم باید از طریق دادگستری(اداره امور مترجمان رسمی) اقدام کنم. شما هم با همچین مسئله ای برخورد کردید. بعد برای ترجمه سند ازدواج آیا باید تمبر باطل کنیم

سلام
خیر خود مترجم میتونه ترجمه کنه و نیازی به دادگستری نیست
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: Big apple ، alonak ، فام مج ، milad.abadani
دوستان هیچ کدام از مدارک رو که ترجمه میکنیم مهر دادگستری و امور خارجه لازم نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، milad.abadani
(2016-05-11 ساعت 10:16)nilo78 نوشته:  دوستان هیچ کدام از مدارک رو که ترجمه میکنیم مهر دادگستری و امور خارجه لازم نداره؟

خیر دوست عزیز هیچکدام از مدارک ترجمه شده نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نداره و صرفا مهر مترجم کفایت میکنه .

#تجربه#
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، cupcake ، babak12 ، nilo78 ، Pedraaam ، a_cute65 ، smh1614 ، فام مج ، Ebrahimikia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان