مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - warmin - 2015-03-07

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم داییم حدود 10 سال پیش اقدام کرده برای خواهر برادراش حالا یه پاکت نامه اومده که در رابطه با فرم 261 نوشته نوشته که بعد از یک سال باطل میشه اگر اقدام نکنید تا اپریل 2015 وقت هست حالا باید چیکار کنم میگم نکنه داییم بیخیال شده هیچ اقدامی نکرده دیگه تا باطل بشه چون هیچ خبری نشده ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم داییم حدود 10 سال پیش اقدام کرده برای خواهر برادراش حالا یه پاکت نامه اومده که در رابطه با فرم 261 نوشته نوشته که بعد از یک سال باطل میشه اگر اقدام نکنید تا اپریل 2015 وقت هست حالا باید چیکار کنم میگم نکنه داییم بیخیال شده هیچ اقدامی نکرده دیگه تا باطل بشه چون هیچ خبری نشده ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ariairani - 2015-03-08

سلام خدمت دوستان گرامی
من گروه F1 هستم دوسال پیش یه کیس نامبر دادن بهم که با FRN شروع میشد بعد از یکسال خودشون دوباره یه ایمل زدن گفتم کیس نامبرتون اینه ANK.....
جالب اینه که ایملایی که FRN بودو پیدا نمیکنم.. اصلا نمیدونم چی شده.. به هرحال....
اینجور که میخونم ابوظبی سفارتش منظم تره.. یا به ارمنستان به نظرتون عوض کنم سفارتو؟
الان که هنوز CURRENT نشدم با کجا باید مکاتبه کنم؟
اصلا صحیح هست این کار؟
ممنون میشم جواب بدین

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-08

(2015-03-08 ساعت 15:08)ariairani نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامی
من گروه F1 هستم دوسال پیش یه کیس نامبر دادن بهم که با FRN شروع میشد بعد از یکسال خودشون دوباره یه ایمل زدن گفتم کیس نامبرتون اینه ANK.....
جالب اینه که ایملایی که FRN بودو پیدا نمیکنم.. اصلا نمیدونم چی شده.. به هرحال....
اینجور که میخونم ابوظبی سفارتش منظم تره.. یا به ارمنستان به نظرتون عوض کنم سفارتو؟
اصلا صحیح هست این کار؟
ممنون میشم جواب بدین

چقدر تا كارنت شدن فاصله داريد؟

سلام ممنون
الان F1 واسه August 2007 کارنت شده
من September 2008
با این وضع ویزابولتن زیاد مونده..

سلام ممنون
الان F1 واسه August 2007 کارنت شده
من September 2008
با این وضع ویزابولتن زیاد مونده..

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-09

(2015-03-08 ساعت 15:18)KingNothing نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 15:08)ariairani نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامی
اصلا صحیح هست این کار؟
ممنون میشم جواب بدین

چقدر تا كارنت شدن فاصله داريد؟

الان اگه عوض کنید خیلی در پرونده شما ایجاد تاخیر نمیکنه. کلا این سفارت ها که کیس های ایرانی ها رو بررسی میکنند همشون شلوغ هستند و همشون هم ماجراهایی مثل کلیرنس و .... رو دارند. من اگه جای شما بودم، ابوظبی میموندم چون اونجا آشنا دارم و اگر یکضرب ویزا میگرفتم، در امارات میموندم. محیطش هم ایرانی تره... ولی خب کی میدونه یکسال دیگه چی میشه؟

همیشه تو فروم ایرانی ها بحث هست که فلان سفارت الان این ماه همه رو قبول کرد یا آسون میگیره و ... من به شخصه به این حرفها اعتقادی ندارم... پروندتون نقص نداشته باشه... کار دولتی نداشته باشید.... سربازی معاف شده باشید... اسمتون فارسی باشه تا عربی... شاید اینها کمک کنه سریعتر کلیر بشید ولی قانون کلی نیست... کیس به کیس نگاه میکنند. همیشه همینطور بوده...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - free pigeon - 2015-03-09

(2015-03-05 ساعت 00:17)Ninashdd نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزيز من براى آخر فروردين 94 مصاحبه دارم يك خانواده 3نفره

در آنكارا ميخواستم اگر هتل خوبى كه ميشناسيد و رفتيد به مامعرفى كنيد و اگر آژانس مسافرتى

خوب هم سراغ داريد بگيد كلا يك سرى اطلاعات ميخواستم ممنون راستى پسر 5 ساله دارم

و كل واكسنهايش را در كارت واكسنش زده اونجا ديگه چى ميزنم به اين بچه

دوست عزیز شما اگر سفرنامه دوستان را بخونید با جزییات اطلاعات رو بدست میارید

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ariairani - 2015-03-11

سلام خیلی لطف کردین پاسخ دادین..
من نه شغل دولتی نه سربازی رفتم اسمم هم آریا فربود هستش. مدارکم هم کامله
منظورم از طولانی شدن به خاطر سفارت.. فاصله CUURENT شدن تا مصاحبه و باقی موارد بود.. الاد کیس من ANK هستش.. میگن اصلا حساب کتاب نداره اونجا.. لطفا راهنمیایی کننین ممنون..راستی با کجا باید مکاتبه کنم برای تغییر سفارت.. ممنون

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahram es - 2015-03-12

با سلام

من ٤ روز پيش فرم انتخاب agent يا همان ds 261 را تكميل كردم و الان كنار اسم agent با رنگ آبى نوشته شده كامپيليت ميخواستم بدونم كه چند روز بايد صبر كنم تا بتونم Pay Now را پرداخت كنم ؟ از زمانيكه براى من فرم ds 261 آمده ٣ هفته گذشته اما ٤ روز پيش فرم را تكميل كردم

با سپاس

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-12

(2015-03-12 ساعت 12:48)shahram es نوشته:  با سلام

من ٤ روز پيش فرم انتخاب agent يا همان ds 261 را تكميل كردم و الان كنار اسم agent با رنگ آبى نوشته شده كامپيليت ميخواستم بدونم كه چند روز بايد صبر كنم تا بتونم Pay Now را پرداخت كنم ؟ از زمانيكه براى من فرم ds 261 آمده ٣ هفته گذشته اما ٤ روز پيش فرم را تكميل كردم

با سپاس

دوستان عزیز خصوصا شهرام و بابک...

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

بابک جان عجله کن که آمریکا منتظره...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahram es - 2015-03-12

(2015-03-12 ساعت 13:08)KingNothing نوشته:  

با سپاس

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

با سلام و سپاس

مدارک الحاقی که فرمودید منظورتان چه مدارکی است ؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-13

(2015-03-12 ساعت 14:52)shahram es نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 13:08)KingNothing نوشته:  

با سپاس

با سلام و سپاس

مدارک الحاقی که فرمودید منظورتان چه مدارکی است ؟

در چک لیست نامه NVC اومده. در راهنمای اونها آنلاین هم در مورد هرکدام توضیح داده...

Adoption Documentation
Birth Certificates
Court and Prison Records
Marriage Certificates
Marriage Termination Documentation
Military Records
Petitioner Documents
Photocopy of Valid Passport Biographic Data Page
Photographs
Police Certificates