مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2015-03-14

[/quote]

دوستان عزیز خصوصا شهرام و بابک...

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

بابک جان عجله کن که آمریکا منتظره...
[/quote]

من 27 feb پرداخت کردم 120 $ رو، 10 march هم تامه ی IV اومد که 325 $ بود .
الان باید صبر کنم که ثبت بشه تا بشه فرم رو پرکرد
ممنون از راهنماییت king عزیز. فقط یک نکنه اینه که همه ی مدارک باید در یک پاکت باشه اما نباید بیشتر ار 203 گرم باشه . اینو دقت کنین Smile

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-14

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

[/quote]

من 27 feb پرداخت کردم 120 $ رو، 10 march هم تامه ی IV اومد که 325 $ بود .
الان باید صبر کنم که ثبت بشه تا بشه فرم رو پرکرد
ممنون از راهنماییت king عزیز. فقط یک نکنه اینه که همه ی مدارک باید در یک پاکت باشه اما نباید بیشتر ار 203 گرم باشه . اینو دقت کنین Smile
[/quote]

خیلی سریع اومده... حتما دلیلش اینه که کارنت شدی... یواش یواش دنبال مقدمات مدیکال باش... ایشالا MAY مصاحبه ات هست... شایدم قبل از اون...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - aslant - 2015-03-14

جناب king به نظر شما من هم مدارک رو بفرستم؟وضعیت شما تو چه قسمتی هست؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-14

(2015-03-14 ساعت 23:16)aslant نوشته:  جناب king به نظر شما من هم مدارک رو بفرستم؟وضعیت شما تو چه قسمتی هست؟

من عموم اسپانسر مالی بود ولی مجبور شده بره ایران. برای همین زنگ زدیم بپرسیم میشه الان بفرستیم... چون نمی خواستیم طوری بشه که نامه بدن و نتونیم بفرستیم...

به نظر من صبر کن چون هنوز از من یک ماه عقب تری و یکمی زود بهت نامه زدن. هنوز تا کارنت شدن 3 ماه فاصله داری... توی این ماه بهت نامه میدن. اگر با خودشون همزمان بری جلو بهتره. اما اگر دو دل هستی بهشون تماس بگیر با تلفن...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - aslant - 2015-03-14

جناب king من اصل ترجمه شناسنامه رو بفرستم یا از ترجمه کپی کنم بفرستم.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-15

(2015-03-14 ساعت 23:58)aslant نوشته:  جناب king من اصل ترجمه شناسنامه رو بفرستم یا از ترجمه کپی کنم بفرستم.

شناسنامه رو ترجمه رسمی کن (تایید دادگستری) و بفرست... هرچی کپی بدی باید روز مصاحبه اصلش رو ببری با خودت...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2015-03-15

Aslant عزیز
به نظر مدارک رو ( حداقل قبل ار تماس گرفتن ) نفرست . دیدی که هرگونه تغییری باعث میشه اینا یکم تاخیر ایجاد کنن !
نظرم شما که 8سال صبر کردی، آخرش برای سه- چهار ماه بالا پایین عجله ای نکن کاراتو . میدونم که این آخرش سخت تر میگذره Wink.
اینکه چی رو باید اصل بفرستی و چی رو ترجمه شده ی تایید شده، همه چیز رو به ریز تو سایت NVC نوشته.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahram es - 2015-03-25

(2015-03-12 ساعت 13:08)KingNothing نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 12:48)shahram es نوشته:  با سلام

من ٤ روز پيش فرم انتخاب agent يا همان ds 261 را تكميل كردم و الان كنار اسم agent با رنگ آبى نوشته شده كامپيليت ميخواستم بدونم كه چند روز بايد صبر كنم تا بتونم Pay Now را پرداخت كنم ؟ از زمانيكه براى من فرم ds 261 آمده ٣ هفته گذشته اما ٤ روز پيش فرم را تكميل كردم

با سپاس

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای
رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

با سلام

ضمن تبریک خدمت دوستان عزیز بحاطر سال نو
سوالی داشتم من مدارکم را با پست معمولی از ایران به NVC ارسال کنم یا پست از طریق DHL یا TNT ؟

با سپاس

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-03-26

(2015-03-25 ساعت 14:54)shahram es نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 13:08)KingNothing نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 12:48)shahram es نوشته:  با سلام

من ٤ روز پيش فرم انتخاب agent يا همان ds 261 را تكميل كردم و الان كنار اسم agent با رنگ آبى نوشته شده كامپيليت ميخواستم بدونم كه چند روز بايد صبر كنم تا بتونم Pay Now را پرداخت كنم ؟ از زمانيكه براى من فرم ds 261 آمده ٣ هفته گذشته اما ٤ روز پيش فرم را تكميل كردم

با سپاس

من دیروز به NVC زنگ زدم در همین مورد. جواب دادند که میانگین مدت انتظار برای
رسیدن اینویس، در حال حاضر 42 روز است. ضمنا گفتند اگر مدارک ساپورت مالی و مدارک الحاقی ما کامل باشه میتونیم از الان اونها رو به NVC ارسال کنیم. تاکید کردند که حتما تمام مدارک در یک پاکت ارسال شوند.

با سلام

ضمن تبریک خدمت دوستان عزیز بحاطر سال نو
سوالی داشتم من مدارکم را با پست معمولی از ایران به NVC ارسال کنم یا پست از طریق DHL یا TNT ؟

با سپاس

به نظر من صد درصد با یک پست مطمئن مثل DHL یا TNT - این مربوط به قدیم بود که لاتاری گرین کارت رو باید با پست عادی می فرستادند... حتما با یک پست مطمئن ارسال کنید...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - saman98 - 2015-03-26

دوستان ما اف ٤ هستيم و زمان مصاحبه براي ما اومده حدودا يك ماه و نيم ديگه چه مداركي بايد ببريم چه كار كميم يه راهنمايي ميفرماييد ؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Alisalimi - 2015-03-27

سامان جان شما همون نامه مصاحبه رو باید کامل بخونید و هر مدرکی که نوشته را همراه داشته باشید. برای هر کس کسری هاش فرق می کنه. مال ما هم دیروز اومده و 45 روز دیگه زمان مصاحبه هست تقریبا.
آیا می دانید چند روز باید اونجا باشیم؟ معاینه پزشکی + دریافت آن + مصاحبه و دریافت جواب !
فکر می کنم 12 روزی باشه نه؟!

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - مررداد - 2015-03-28

سلام دوستان
می خواستم هر کسی که می تونه لطف کنه و من رو راهنمایی کنه
من خواهرم سیتیزن امریکاست و می خواهم که برای من و بچه دوساله و همسرم تقاضای گرین کارت کند

میشه بگوید چه مدارکی لازم هست؟ می دونم که یک فرم را باید پر کنه ولی توی این فرم چه مدارکی می خواهد؟؟این فرم چه مشخصاتی می خوااهد و ما چی باید برای خواهرم بفرستیم؟؟
ممنون می شم که راهنمایی کنید

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Alisalimi - 2015-03-28

شما بايد اطلاعات مربوط به كتگوري f4 را اجرا بفرماييد.

http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/types/family/family-preference.html

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - masmori - 2015-03-28

(2015-03-28 ساعت 17:21)مررداد نوشته:  سلام دوستان
من خواهرم سیتیزن آمریکاست و می خواهم که برای من و بچه دوساله و همسرم تقاضای گرین کارت کند

میشه بگوید چه مدارکی لازم هست؟ می دونم که یک فرم را باید پر کنه ولی توی این فرم چه مدارکی می خواهد؟؟این فرم چه مشخصاتی می خوااهد و ما چی باید برای خواهرم بفرستیم؟؟

سلام همان طور که دوستمان اشاره کرد اول ایشان یک سری فرم را از سایت بالا پر کرده و برای شما درخواست می کنند که مشخصات شناسنامه ای ست. بعد از این مرحله باید صبر کنید تاوقتی که درخواست ترجمه مدارک کنند.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - مررداد - 2015-03-28

(2015-03-28 ساعت 19:02)masmori نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 17:21)مررداد نوشته:  سلام دوستان
من خواهرم سیتیزن آمریکاست و می خواهم که برای من و بچه دوساله و همسرم تقاضای گرین کارت کند

سلام همان طور که دوستمان اشاره کرد اول ایشان یک سری فرم را از سایت بالا پر کرده و برای شما درخواست می کنند که مشخصات شناسنامه ای ست. بعد از این مرحله باید صبر کنید تاوقتی که درخواست ترجمه مدارک کنند.

ممنون از راهنماییتان
ولی متاسفانه من انگلیسیم ضعیف هست و نمی تونم سر در بیارم
اینطور که شما می گویید فقط مشخصات شناسنامه ای من و بچه و همسرم را لازم است برایش بفرستم؟؟
پول چقدر لازم است و کی باید پرداخت بشه؟ چقدر هم لازم است؟