مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 00:00)bhb32 نوشته:  ? ترامپ استعفا می‌دهد!

?دیانه فینشتاین عضو کمیته قضایی سنا با بیان اینکه اطلاعاتی در اختیار دارد که فعلا قادر به گفتن آنها نیست، مدعی شد ترامپ به زودی از مقام خود کناره‌گیری می‌کند.

آقا مصطفي بيا برادر بريم تو تحليل اين خبر
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-will-resign-soon-dianne-feinstein-senator-senate-judiciary-committee-a7639341.html?amp

فکر کنم خبرشو ایندیپندنت برداشت چون ویدئوش Play نمیشه..

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Mrs.sara - 2017-03-23

(2017-03-21 ساعت 04:13)rahbar نوشته:  خداییش قدر عید که شاید آخرینش تو ایران باشه را بدونید و از زندگی کم دغدغه ایران لذت ببرید. آمریکا یا از بیکاری و تنهایی و بی برنامگی خل چل میشید یا زمانیکه کار دارید بسکه کارفرما رستون را میکشه میخاید سربه کوه و بیابون بذارید... از زیرپای فیل باید یک دلاری بردارید فکر کردید مثل ایرانه نصف فروردین را شما کارمند جماعتا برید ارمنستان و تایلند و... نه تنها حقوق کامل میگیرید بلکه عیدی وپاداش که مبادا اونجاها بهتون بد بگذره!Smile ... والا من اینجا ندیدم و نشنیدم اضافه برحقوق یه دوزاری کف دست کسی بذارند بلکه هزار و یک قلم فقط کسراز حقوق دارید. تازه همون حقوقیم که با خون دل دستتون میاد اگر مدیرابله یا همکارای حسود آمریکائیتون بذارن از گلوتون پایین بره. خلاصه بیشترتون فقط تصورات توهمی از اینجادارید همانطور که ما داشتیم و الان حالمون خوب جا اومده Smile فقط از این اذیت کردنهای این زردک دلم براتون میسوزه... ماها که بی دردسر امدیم اینطور تخلیه انرژی شدیم به شماها از الان چه استرس الکی وارد کردن. ... سال نوتونم مبارک.
نمیدونم شما چه مدلی زندگی میکنید ، اما خداوند برکت بده به امریکا ، به محض ورودم برخوردی عالی و خوب دیدم در فرودگاه و پنج دقیقه ای کارهام انجام شد و دو روز بعد ورودم به امریکا مشغول به کار آشپزی خودم شدم . خوبم ازم استقبال کردند امریکایی ها .
مردم خیلی صادقتر و مهربونتر از ایرانن . من واقعن راضی هستم . برای کسی که تن پرور و مفت خور باشه ایران عالیه ، اما برای ماهایی که یاد گرفتیم چهار روز کار کنیم و سه روز استراحت ، امریکا عالیه .
قیمت خوراکی و لوازم مسکن عالیه . همسرم خونه ساخته برای همین کرایه خونه نمیدیم . اونقده هم جاهای دیدنی داره که کسی حوصله اش سر نره . اینجا هر کسی سرش به زندگی خودش گرمه . امنیت و رفاه و امکانات عالیه . سیستم بانکی عالیه . عمرن قابل مقایسه با ایران نیست .
در محیط کار ، درست رفتار کنی و درست کار کنید عمرن به مشکل برنمیخورید .
پیشنهاد من اینه مثل من از ایرانی ها واقعا دوری کنید .
ما اینجا با هیچ خانواده ایرانیی در ارتباط نیستیم برای همین زندگی آرامی داریم ، زیرا ایرانی ها عادت دارن دماغشون در زندگی دیگران فرو کنن یا آیه یاس بخونن و ته دلتون خالی کنن .
از چک حقوقتون مثل ایران ، بیمه و ... کسر میشه و بس ، مگر اینکه با کارت اعتباری خرید کرده باشید و بدهی بانکی داشته باشید که مثل ایران از حقوقتون کسر میشه و طبیعیه .
فقط به حرفهای ایرانهای اینور گوش ندید زیرا چشم دیدن موفقیت دیگران رو ندارن و عادت به نالیدن دارن .
امیدوارم هرجای دنیا هستید دلتون آرام باشه .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Abisarab - 2017-03-23

سلام سال نو مبارک. برای یک خانواده پنج نفره تمکن مالی به چه مبلغی نیاز خست؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - amirhoseinc - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 01:08)Mrs.sara نوشته:  [quote='rahbar' pid='747479' dateline='1490053384']
خداییش قدر عید که شاید

ببخشيد شما دو هفته پيش امديد و همسرتون خونه ساختن؟ يعني قبلا امريكا بودن ؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - amirhoseinc - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 00:37)Ali--usa نوشته:  دوستان متن پيام تبريك ترامپ به مناسبت عيد نوروز رو كه خوندم حس كردم خيلي نظرش به ايراني ها عوض شده
اصلاً حال و روز اين آدم معلوم نيست!
تا ديروز محور شرارت بوديم
ولي شكر خدا اوضاع داره هروز به نفع ما بهتر ميشه
لينك خبر

اين همون ادميه كه تو انتخابات حمله ميكرد به اوباما. بعدش برد گفت با هم دوستيم حالا ميگه منو شنود كرده و ادمه مريضيه. چي توقع دارين ازش

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - ملیس - 2017-03-23

(2017-03-22 ساعت 19:56)vanima نوشته:  دوستاي عزيز سفارت ارمنستان براي ماه اپريل وقتاش و باز كرد گفتم اگه كسي ميخواد وقت بگيره

خیلی ممنون از این خبر. اگر بدونید چقدر منتظر بودم.
اگر ممکنه لطفا لینک صفحه وقت های سفارت را بگذارید...نتونستم پیدا کنم

وقت من برای فوریه بود که کنسل شد. هرکاری میکنم نمی تونم از سایت USVISA تاریخ مصاحبه را تغییر بدم. لطفا در این مورد کمکک کنید.

بی نهایت ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-23

با سلا
الان توي abc news مي خوندم كه وكلاي ترامپ از دادگاه خواستن سريعتر برگزار بشه(دادگاه استيناف چهارم)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mohajer20176 - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 12:06)arezoo dream نوشته:  با سلا
الان توي abc news مي خوندم كه وكلاي ترامپ از دادگاه خواستن سريعتر برگزار بشه(دادگاه استيناف چهارم)

خوب فردا برگذار میشه دیگه. از فردا سریع تر نمیشه که!!

واقعا؟؟؟!!! قراره فردا برگزار بشه؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 12:41)arezoo dream نوشته:  واقعا؟؟؟!!! قراره فردا برگزار بشه؟

اقاي mostafa2017 تو پست #747486 گفتن بيست و ششم آپريل دادگاهه

خوب الان كه ماه مارچه!!! آپريل ماه آيندس

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 13:29)arezoo dream نوشته:  خوب الان كه ماه مارچه!!! آپريل ماه آيندس

خب ديگه يعني فردا نيست

من خودم تاريخ خاصي براي دادگاه استيناف چهارم پيدا نكردم
ولي مسلما فردا نيست

https://www.google.com/amp/abcnews.go.com/amp/US/wireStory/trump-lawyers-court-move-quickly-travel-ban-appeal-46308760
اينم لينك خبري كه گفتم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-23

(2017-03-23 ساعت 05:44)ملیس نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 19:56)vanima نوشته:  دوستاي عزيز سفارت ارمنستان براي ماه اپريل وقتاش و باز كرد گفتم اگه كسي ميخواد وقت بگيره

خیلی ممنون از این خبر. اگر بدونید چقدر منتظر بودم.
اگر ممکنه لطفا لینک صفحه وقت های سفارت را بگذارید...نتونستم پیدا کنم

وقت من برای فوریه بود که کنسل شد. هرکاری میکنم نمی تونم از سایت USVISA تاریخ مصاحبه را تغییر بدم. لطفا در این مورد کمکک کنید.

بی نهایت ممنون

عزيزم من رفتم تو سايت usvisa بعدش اونجا كه نوشته ورود به سيستم اسم كاربري و اينارو دادم رفتم تو بعد اونجا كه زده وقت سفارت زدم تقويمش باز شد ديدم چند روز تو اپريل باز شده .... اخه لينك مستقيم نداره عزيزم ... شايد اشتباه ميزني اطلاعاتتون و Sad