مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2015-04-11

سلام.
دیرور از NVC یک پاکت برای agent من فرستادن که مدارک رو با اون پست کنیم .
امروز میرم DHL که مدارک رو ( ترجمه ی شناسنامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت - شناسنامه پتیشنر - گواهی عدم سو پیشینه - عکس - کپی پاسپورت) رو برای agent پست کنم.
قیمتش رو بهتون اطلاع میدم Smile

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - افرازی - 2015-04-11

با سلام و تشکر - من جدیدا ایمیل از nvc دریافت کردم که نوبت من فرا رسیده و برای گرفتن وقت شش مرحله رو مشخص کردن مرحله اول رو تکمیل کردم و ارسال نمودم اما پس از دوهفته جوابی نیومده برای دادن چک توسط ساپورترم ایا ایمیل هایی که قرار برای من ارسال بشود یک نسخه نیز برای ساپورترم ارسال می شود چون ایشان مراحل من رو دارن تکمیل می کنند و مدارکی که نیاز هست برای ویزای خانوادگی از طریق برادر رو بفرمائید ممنون می شوم.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - montazerf4 - 2015-04-11

(2015-04-11 ساعت 14:04)افرازی نوشته:  با سلام و تشکر - من جدیدا ایمیل از nvc دریافت کردم که نوبت من فرا رسیده و برای گرفتن وقت شش مرحله رو مشخص کردن مرحله اول رو تکمیل کردم و ارسال نمودم اما پس از دوهفته جوابی نیومده برای دادن چک توسط ساپورترم ایا ایمیل هایی که قرار برای من ارسال بشود یک نسخه نیز برای ساپورترم ارسال می شود چون ایشان مراحل من رو دارن تکمیل می کنند و مدارکی که نیاز هست برای ویزای خانوادگی از طریق برادر رو بفرمائید ممنون می شوم.
سلام بله ايميلها براي هر دو نفر شما ارسال ميشه

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - montazerf4 - 2015-04-11

(2015-04-11 ساعت 14:48)montazerf4 نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 14:04)افرازی نوشته:  با سلام و تشکر - من جدیدا ایمیل از nvc دریافت کردم که نوبت من فرا رسیده و برای گرفتن وقت شش مرحله رو مشخص کردن مرحله اول رو تکمیل کردم و ارسال نمودم اما پس از دوهفته جوابی نیومده برای دادن چک توسط ساپورترم ایا ایمیل هایی که قرار برای من ارسال بشود یک نسخه نیز برای ساپورترم ارسال می شود چون ایشان مراحل من رو دارن تکمیل می کنند و مدارکی که نیاز هست برای ویزای خانوادگی از طریق برادر رو بفرمائید ممنون می شوم.
سلام بله ايميلها براي هر دو نفر شما ارسال ميشه

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - montazerf4 - 2015-04-12

از ما كپي برابر اصل و ترجمه رسمي شناسنامه هامون و سند ازدواجمون رو خواستن با دو قطعه عكس ، مدارك ساپورت مالي و يكسري فرم كه بايد پر ميكرديم توي نامه اي كه فرستادن به همه موارد اشاره كردن اون نامه رو با دقت بخونيد شايد من چيزي رو از قلم انداخته باشم

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - masmori - 2015-04-12

ببخشید امکانش است بفرمایید منظورتون از "نوبت من فرا رسیده "چیست؟ نوبت مصاحبه یا ...؟Shy

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - masmori - 2015-04-12

(2015-04-11 ساعت 09:50)babak.n نوشته:  سلام.
دیرور از NVC یک پاکت برای agent من فرستادن که مدارک رو با اون پست کنیم .
امروز میرم DHL که مدارک رو ( ترجمه ی شناسنامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت - شناسنامه پتیشنر - گواهی عدم سو پیشینه - عکس - کپی پاسپورت) رو برای agent پست کنم.
قیمتش رو بهتون اطلاع میدم Smile

با درود بر شما. جهت جلوگیری از اشتباه عرض کنم که در این پروسه و در نامه نگاری هایNVC فردی که برای شما درخواست میکنه اصطلاحا پتیشنرpetitioner خوانده میشه.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2015-04-12

درسته. منهم منظورم همون هست. !!!

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-04-14

دوستان!

امروز از NVC برای من و Petitioner هردو نامه اومده. از من خواستن که Choice of Agent رو کامل کنم. در حالی که من قبلا این کار رو انجام دادم و وضعیت پرونده Completed هست.

برای Petitioner هم نامه دادند و چند تا سوال درباره TAX Return سال 2013 دادند که چون از اونها بی اطلاعم، فعلا نظری نمیتونم بدم.

سوالم اینه که در مورد اول به نظر شما چکار کنم؟؟ آیا به همراه این کاور لتر که برام فرستادند، بارکد ثبت مشخصات Agent رو ارسال کنم به آدرس پستی NVC؟؟

ضمن اینکه الان نزدیک 2 ماهه که IV FEE در حالت not invoiced قرار داره و باز نشده...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Alisalimi - 2015-04-14

دوستان tax return ها رو كه لازم نيست ديگه اصلشو بگيرم. از طريق ايميل براي من ارسال شدن و هدس ميزنم از اول هم ايميل شده بوده براي پتيشنر بنده.
ممنون

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2015-04-14

(2015-04-14 ساعت 12:05)KingNothing نوشته:  دوستان!

امروز از NVC برای من و Petitioner هردو نامه اومده. از من خواستن که Choice of Agent رو کامل کنم. در حالی که من قبلا این کار رو انجام دادم و وضعیت پرونده Completed هست.

برای Petitioner هم نامه دادند و چند تا سوال درباره TAX Return سال 2013 دادند که چون از اونها بی اطلاعم، فعلا نظری نمیتونم بدم.

سوالم اینه که در مورد اول به نظر شما چکار کنم؟؟ آیا به همراه این کاور لتر که برام فرستادند، بارکد ثبت مشخصات Agent رو ارسال کنم به آدرس پستی NVC؟؟

ضمن اینکه الان نزدیک 2 ماهه که IV FEE در حالت not invoiced قرار داره و باز نشده...

king عزیز
درباره ی مسئله ی اول ، به نظرم بهترین تصمیم قبل از انجام هر کاری اینه که با NVC صحبت کنی
درباره ی سوال آخرت هم بگو بهشون . اما تا موقعی که توی سایت باز نشه کاری نمیشه کرد. برای دختر خاله ی من - با اینکه پروندشون سه ماه از من جلوتر بود - تازه هفته ی پیش باز شده. agent میگه که خیلی ایمیل زدم به NVC که باز شده ! چون به نظرم منطقی نیومد حرفش ، دیگه وارد جرئیات نشدم.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-04-15

(2015-04-14 ساعت 23:10)babak.n نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 12:05)KingNothing نوشته:  دوستان!

king عزیز
درباره ی مسئله ی اول ، به نظرم بهترین تصمیم قبل از انجام هر کاری اینه که با NVC صحبت کنی
درباره ی سوال آخرت هم بگو بهشون . اما تا موقعی که توی سایت باز نشه کاری نمیشه کرد. برای دختر خاله ی من - با اینکه پروندشون سه ماه از من جلوتر بود - تازه هفته ی پیش باز شده. agent میگه که خیلی ایمیل زدم به NVC که باز شده ! چون به نظرم منطقی نیومد حرفش ، دیگه وارد جرئیات نشدم.

بهشون امروز زنگ زدم. گفت چون ایجنت من سوم شخص هست طول میکشه که رکوردها بروز بشن... در مورد IV FEE و این فرم DS-261 هم به همین دلیل هنوز پرونده ها رو بررسی نکردند.

در مورد TAX Return پرسیدم چرا مدارک سال 2013 رو خواستند؟ گفت اینها مربوط به پدرم هست.... حالا جالب اینجاست که پدرم اسپانسر مالی ما نیست پس چرا لازم شده؟ خدا میدونه! بهرحال ما مدارک رو داریم و می فرستیم براشون...

ولی NVC هم کلافه میکنه آدم رو با اشغالی خطوطش... تقریبا 30-40 دقیقه پشت خط بودم...

مرسی بابک از راهنماییت...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ssprotest - 2015-04-18

سلام دوستان
من توی پر کردن فرم ds260 توی قسمت تحصیلات و کار اطلاعات رو ناقص وارد کردم. حالا برای مصاحبه فرم رو به صورت دستی اصلاح کنم ببرم قبول می کنن به نظرتون؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - amjad - 2015-04-19

(2015-04-18 ساعت 00:17)ssprotest نوشته:  سلام دوستان
من توی پر کردن فرم ds260 توی قسمت تحصیلات و کار اطلاعات رو ناقص وارد کردم. حالا برای مصاحبه فرم رو به صورت دستی اصلاح کنم ببرم قبول می کنن به نظرتون؟

اگر نقص جزئی هست ، روز مصاحبه و هنگام سوگند خوردن عنوان کنید و همونجا اصلاح میکنن و بعد امضاء کنید
اگر خیلی گاف دادی ممکن بخاطر اون چک بخوری(همون پروسه کذائی انجام مراحل اداری !!! ) نگران نباشید و تصمیم درست بگیرید
اینجا رو هم بگرد ببین جائی برای اصلاح انلاین پیش بینی کردن

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mrb - 2015-04-19

(2015-04-19 ساعت 05:29)amjad نوشته:  

اگر نقص جزئی هست ، روز مصاحبه و هنگام سوگند خوردن عنوان کنید و همونجا اصلاح میکنن و بعد امضاء کنید
اگر خیلی گاف دادی ممکن بخاطر اون چک بخوری(همون پروسه کذائی انجام مراحل اداری !!! ) نگران نباشید و تصمیم درست بگیرید

دوست عزیز
با سلام
من هم در فرم DS260 جند مورد بود که باید اضافه می کردم. در پاسخ به ایمیلی که برای nvc فرستادم تا فرم را آنلاک کنند نوشته بودند در زمان مصاحبه
آن را اعلام کنید . نگران نباشید ولی برای محض اطمینان ایمیلی به NVC بزنید و جواب آن را همراه خود ببرید .

(2015-04-19 ساعت 05:29)amjad نوشته:  

دوست عزیز
با سلام
من هم در فرم DS260 جند مورد بود که باید اضافه می کردم. در پاسخ به ایمیلی که برای nvc فرستادم تا فرم را آنلاک کنند نوشته بودند در زمان مصاحبه
آن را اعلام کنید . نگران نباشید ولی برای محض اطمینان ایمیلی به NVC بزنید و جواب آن را همراه خود ببرید .