مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - saba rad - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 02:46)fb2016 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 02:41)saba rad نوشته:  دوستانببخشید اینجا میپرسم استتوس ready تو سایت ceac چه معنی  میده اینترویو رفتم ای پی بودم امروزready شده

فكر ميكنم شما كلير شدين ??

واقعا ؟! خدا کنه امروز یه ایمیل از انکارا اومدکه با ایمیل باهات تماس میگیریم داریم اقدامات لازم انجام میدیم بعد ساعت هشت شب دیدم توceace ready شدم ولی سفارت بسته تادوشنبه ایمیلی دیگه برام نیومد نمیدونم الان یعنی دوشنبه میگنپاسپورتم بفرستم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin.za - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 02:49)saba rad نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 02:41)saba rad نوشته:  دوستانببخشید اینجا میپرسم استتوس ready تو سایت ceac چه معنی  میده اینترویو رفتم ای پی بودم امروزready شده

واقعا ؟! خدا کنه امروز یه ایمیل از انکارا اومدکه با ایمیل باهات تماس میگیریم داریم اقدامات لازم انجام میدیم بعد ساعت هشت شب دیدم توceace ready شدم ولی سفارت بسته تادوشنبه ایمیلی دیگه برام نیومد  نمیدونم الان یعنی دوشنبه میگنپاسپورتم بفرستم

شما ایمیل تونو فردا حتما دارین نگران نباشین تا ساعت ۱۳میل می زنن تبریک دوباره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 02:49)saba rad نوشته:  

واقعا ؟! خدا کنه امروز یه ایمیل از انکارا اومدکه با ایمیل باهات تماس میگیریم داریم اقدامات لازم انجام میدیم بعد ساعت هشت شب دیدم توceace ready شدم ولی سفارت بسته تادوشنبه ایمیلی دیگه برام نیومد  نمیدونم الان یعنی دوشنبه میگنپاسپورتم بفرستم

من كه اينطور فكر ميكنم
???

(2017-03-25 ساعت 02:41)Alirezania نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 01:42)shahin.za نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 01:02)onasiss نوشته:  سلام دوست عزيز
من هر كاري كردم نتونستم لينك رو باز كنم اگر امكان داره خيلي مختصر و مفيد بفرماييد از مقاله چي دستگيرتون شد ????????

تو این مقاله گفته طبق دستور رکس تایلرسون به همه سفارتهای آمریکا ازشون خواسته در مورد دادن هر گونه ویزا به شهروندان ۶ کشور عمدتا مسلمان بعضی سکیوریتی چک هارو در نظر بگیرن و سخت گیری کنن که این بر میگرده به قول انتخاباتی ترامپ در مورد امنیت آمریکا،این سخت گیری شامل اروپا و افریقا و استرلیا و کره جنوبی و ... نمی شه و فقط ۶ کشور مد نظر هستن حتی در مورد اراق هم باید سخت گیری بشه
اما گفته این سخت گیری شفاف نیست چجوری باید بشه ولی اقداماتی مثل بررسی شبکه های اجتماعی و سفرهای فرد مورد نظر طی ۱۵ سال گذشته و ...
انجام میشه
و گفته این باعث بالا رفتن پروسه در سفارت ها میشه که باعث می شه وقت مصاحبه هارو در مواردی دوباره به افراد بدن تا مدارک کافی در صورتیکه ارسال نکرده به سفارت یا ارایه نکرده بدن
این نگرانی هم به خاطر اسلام گرایان افراطی گرفته شده
اما وکلا نظرشون اینکه این حالت که با توجه به ملیت و دین افراد گرفته شده نگران کنندست و باعث می شه ماهها و سالها این بررسی در مورد افراد صورت بگیره و طولانی بشه
این تصمیم روز ۶ مارس به سفارتها ابلاغ شده همون روزب که فرمان دوم مهاجرت ترامپ داده شد
اگر ایرادی در ترجمه خلاصه بوده باشه از دوستان عذرخواهی می کنم

اراق و خوب اومدی برادر ????
عذرخواعی می کنم فارسی تایپ کردن سخته موبایل فقط خواستم سریعا ترجمه کنم بازم ازبابت غلطهای املایی عذر خواهی می کنم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-25

دوستان فرمان قاضي ويرجينيا جاي نگراني نداره چون جز ايالت هايي نبوده كه دادستانش شكايت كنه
اينجا هم مثل ويسكانسين چند تا مسلمان شكايت كردن كه بر خلاف ويسكانسين كه به فرد شاكي سوري اجازه داد خانوادشو بياره ، به نفع افراد ايالت ويرجينيا حكم نداد و گفت اين دستور جز اختيارات رياست جمهوريه
اين تاثيري در تعليق فرمان نداره و همچنان معلق ميمونه اما وكلاي دولت ميتونن به عنوان دستاويزي توي دادگاهها از اين موضوع استفاده كنن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-25

دوستان من یک پیشنهادی دارم که :

لطفا فقط خبر های Breaking News ، در رابطه با این حکم مهاجرتی ترامپ رو اینجا بزارید .

این خبر های حاشیه ای فقط ذهن بقیه دوستان رو مغشوش و درگیر میکنه که خود به خود ، باعث
ایجاد استرس و نا امیدی میشه ... که همش هم الکیه چون آخرش همه ویزا رو گرفتیم بدون شک .

به طور مثال خبر هایی رو بزارید که در صدر خبر ها باشه . خبر های انفجاری . مثلا :
- ترامپ حکم مهاجرتی را امضا کرد .
- دادگاه هاوایی حکم ترامپ را لغو کرد .
یا ...

از این خبر های حاشیه ای مثل :
تاریخ و روز دادگاه استیناف و تجدید نظر و مخالفت قاضی و نگرانی سناتور فلان و ... لطفا انتشار ندید .
چیزی جز استرس و وقت تلف کنی نداره ...

فقط خبر های داغ داغ و نامبر وان ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alirezania - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 02:58)shahin.za نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 02:41)Alirezania نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 01:42)shahin.za نوشته:  تو این مقاله گفته طبق دستور رکس تایلرسون به همه سفارتهای آمریکا ازشون خواسته در مورد دادن هر گونه ویزا به شهروندان ۶ کشور عمدتا مسلمان بعضی سکیوریتی چک هارو در نظر بگیرن و سخت گیری کنن که این بر میگرده به قول انتخاباتی ترامپ در مورد امنیت آمریکا،این سخت گیری شامل اروپا و افریقا و استرلیا و کره جنوبی و ... نمی شه و فقط ۶ کشور مد نظر هستن حتی در مورد اراق هم باید سخت گیری بشه
اما گفته این سخت گیری شفاف نیست چجوری باید بشه ولی اقداماتی مثل بررسی شبکه های اجتماعی و سفرهای فرد مورد نظر طی ۱۵ سال گذشته و ...
انجام میشه
و گفته این باعث بالا رفتن پروسه در سفارت ها میشه که باعث می شه وقت مصاحبه هارو در مواردی دوباره به افراد بدن تا مدارک کافی در صورتیکه ارسال نکرده به سفارت یا ارایه نکرده بدن
این نگرانی هم به خاطر اسلام گرایان افراطی گرفته شده
اما وکلا نظرشون اینکه این حالت که با توجه به ملیت و دین افراد گرفته شده نگران کنندست و باعث می شه ماهها و سالها این بررسی در مورد افراد صورت بگیره و طولانی بشه
این تصمیم روز ۶ مارس به سفارتها ابلاغ شده همون روزب که فرمان دوم مهاجرت ترامپ داده شد
اگر ایرادی در ترجمه خلاصه بوده باشه از دوستان عذرخواهی می کنم

اراق و خوب اومدی برادر ????
عذرخواعی می کنم فارسی تایپ کردن سخته موبایل فقط خواستم سریعا ترجمه کنم بازم ازبابت غلطهای املایی عذر خواهی می کنم

منم فقط برای اینکه بخندیم گفتم قصد توهین یا جسارت نداشتم تو این دوران یکمی باعث شادی ما شدی دوست خوب ??

فکر نمی کنم چیز خاصی باشه دوستانی هم که گفتن شما کلییر شدین فکر نمی کنم اصلا چیزی بدونن. لینک زیررو نگاه کن
https://blogs.usembassy.gov/malaysia/check-the-status-of-your-visa-online-ceac-status-check/
معمولا ready برای زمان اینترویو هستش شاید هم مال اعضای خانواده باشه. بعد از ap فقط زمانی که ویزای شما صادر بشه میشهissued. برای همین زیاد به حرف دوستان گوش ندین.
البته امیدوار هستم که هر چه زود تر براتون ایمیل کلییری بیاد
شما or شدی؟ و اینکه از روش ۲ خطی استفاده کن ببین ۲ خطی شدی؟
.و اینکه کیس شما چیه؟ لاتاری؟ اگر امضاتون درست کنی خیلی خوب میشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arminpaye - 2017-03-25

سلام دوستان خوب سال نو رو به همه تبريك ميگم امسال كه براي من خيلي خوب شروع شد جاتون خالي تحويل سال لاس و گاس هتل four sessions بودم كه وكيلم زنگ زد و گفت گرين كارتم به دستش رسيده و پرسيد كجايي كه گفتم لاس و گاس هستم و دارم حال ميكنم :-) جالبه درست روز نوروز گرين كارت من رسيد لاس و گاس هم عالي بود خيلي بهم خوش گذشت؛-)ولي براي تفريح خوبه واسه زندگي هيج جا سنديگو نميشه اب و هواش خود بهشته.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - yami - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 08:08)arminpaye نوشته:  سلام دوستان خوب سال نو رو به همه تبريك ميگم امسال كه براي من خيلي خوب شروع شد جاتون خالي تحويل سال لاس و گاس هتل four sessions بودم كه وكيلم زنگ زد و گفت گرين كارتم به دستش رسيده و پرسيد كجايي كه گفتم لاس و گاس هستم و دارم حال ميكنم :-) جالبه درست روز نوروز گرين كارت من رسيد لاس و گاس هم عالي بود خيلي بهم خوش گذشت؛-)ولي براي تفريح خوبه واسه زندگي هيج جا سنديگو نميشه اب و هواش خود بهشته.

نه دیگه نشد دیگه!
قرار بود خبر بدی بیاییم پول خرج کردنت رو که اینجا در حلق خلق الناس میکنی مستند سازی کنیم.
وگرنه پشت کامپیوتری بخواهیم حساب کنیم همه بچه های مهاجرسرا هم نوروز رو در کشتی نورویجین در جزایر کاراییب بودن و بقول اقوی همساده از قضا گرین کارتشونم گفتن قراره جوری بفرستن که با یکی از مناسبتهای ایرانی-اسلامی تحویل داده بشه.

(2017-03-25 ساعت 08:10)yami نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 08:08)arminpaye نوشته:  سلام دوستان خوب سال نو رو به همه تبريك ميگم امسال كه براي من خيلي خوب شروع شد جاتون خالي تحويل سال لاس و گاس هتل four sessions بودم كه وكيلم زنگ زد و گفت گرين كارتم به دستش رسيده و پرسيد كجايي كه گفتم لاس و گاس هستم و دارم حال ميكنم :-) جالبه درست روز نوروز گرين كارت من رسيد لاس و گاس هم عالي بود خيلي بهم خوش گذشت؛-)ولي براي تفريح خوبه واسه زندگي هيج جا سنديگو نميشه اب و هواش خود بهشته.

نه دیگه نشد دیگه!
قرار بود خبر بدی بیاییم پول خرج کردنت رو که اینجا در حلق خلق الناس میکنی مستند سازی کنیم.

Big Grin من كه نوشتم نوروز ميام شما خبري ازت نشد Big Grin جات خالي منم چقدر حال كردم اونجا چقدر از resort mandaly bay استفاده كردم Big Grin طبقه 38 هم اتاقمون بود خيلي حال كردم Big Grin خيلي هتل و دخترا و .... عالي بودن خود four sessions هم كازينو داشت در كل واسه تفريح خيلي خوبه ولي اب و هواي سنديگو خيلي بهتره و اصلا قابل مقايسه نيست Smile

نه دیگه نشد دیگه!
وگرنه پشت کامپیوتری بخواهیم حساب کنیم همه بچه های مهاجرسرا هم نوروز رو در کشتی نورویجین در جزایر کاراییب بودن و بقول اقوی همساده از قضا گرین کارتشونم گفتن قراره جوری بفرستن که با یکی از مناسبتهای ایرانی-اسلامی تحویل داده بشه.

در رابطه با تحويل گرين كارتم در نوروز اين هم از شانس خوب منه ميبيني چقدر من خوش شانسم Big Grin Big Grin نوروز بايد همچين خبر خوبي بهم بدن واقعا چقدر كارم درسته Cool Big Grin

(2017-03-25 ساعت 08:20)arminpaye نوشته:  

نه دیگه نشد دیگه!

Big Grin من كه نوشتم نوروز ميام شما خبري ازت نشد Big Grin جات خالي منم چقدر حال كردم اونجا چقدر از resort mandaly bay استفاده كردم Big Grin طبقه 38 هم اتاقمون بود خيلي حال كردم Big Grin خيلي هتل و دخترا و .... عالي بودن خود four sessions هم كازينو داشت  در كل واسه تفريح خيلي خوبه ولي اب و هواي سنديگو خيلي بهتره و اصلا قابل مقايسه نيست Smile

آقا یعنی الان اینکه شما پز بدی که رفتی به لاس وگاس و هتل خوب ( حالا احتمالا متل ۶هم بودی) و دخترای خوب و اینا جاش تو این فرومه؟؟؟؟

(2017-03-25 ساعت 05:51)Alirezania نوشته:  

فکر نمی کنم چیز خاصی باشه دوستانی هم که گفتن شما کلییر شدین فکر نمی کنم اصلا چیزی بدونن. لینک زیررو نگاه کن
https://blogs.usembassy.gov/malaysia/check-the-status-of-your-visa-online-ceac-status-check/
معمولا ready برای زمان اینترویو هستش شاید هم مال اعضای خانواده باشه. بعد از ap فقط زمانی که ویزای شما صادر بشه میشهissued. برای همین زیاد به حرف دوستان گوش ندین.
البته امیدوار هستم که هر چه زود تر براتون ایمیل کلییری بیاد
شما or شدی؟ و اینکه از روش ۲ خطی استفاده کن ببین ۲ خطی شدی؟
.و اینکه کیس شما چیه؟ لاتاری؟ اگر امضاتون درست کنی خیلی خوب میشه

خیر دوست عزیز ایشون کیسشون نامزدی هست و مصاحبه رفتن قبلا و تو کلیرنس بودن الان ready شدن،تاپیک ceas رو مطالعه کنید متوجه می شین
https://www.mohajersara.org/forum/showthread.php?pid=687182#pid687182

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hosseinkht - 2017-03-25

سلام
از دوستان مهاجرسرا، کسی هست که تو ویزا بولتن اخیر ‎(april 2017)‎ کارنت شده باشه؟