مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bah90 - 2017-03-25

دوستاني كه ويزاي نامزدي اقدام كردند ميشه به سوال من جواب بدن لطفا؟
وقت مصاحبه رو خودتون تعيين كرديد يا سفارت بهتون گفت كه مثلا فلان تاريخ بيايد براي مصاحبه؟
من تو visa journey خوندم ديدم چند نقر گفته بودن:
Since May 1st 2015, the applicants schedule their own interviews.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 13:25)bah90 نوشته:  دوستاني كه ويزاي نامزدي اقدام كردند ميشه به سوال من جواب بدن لطفا؟
وقت مصاحبه رو خودتون تعيين كرديد يا سفارت بهتون گفت كه مثلا فلان تاريخ بيايد براي مصاحبه؟
من تو visa journey خوندم ديدم چند نقر گفته بودن:
Since May 1st 2015, the applicants schedule their own interviews.

نه خودمون وقت گرفتيم و اتفاقا كار خيلي سختي بود

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - azimi1989 - 2017-03-25

(2017-03-24 ساعت 10:30)sayhoon نوشته:  
(2017-03-24 ساعت 09:06)Mrs.sara نوشته:  بنده به شخصه تمایل دارم کلیه پیامهایی که اینجا گذاشتم ریموو بشه ، کلیه فعالیتهای پاک بشه .
حساب کاربری ام هم پاک بشه .
از مدیر محترم درخواست دارم این کار را برام انجام بده .
زیرا مهاجرسرا قدیم واقعن عالی بود اما برخی از اقایون آمدن اینجا با همه کل کل کنند و نیش بزنن .
خواهشمند هستم من را کلا ریموو کنیدو هرچی فعالیت داشتم پاک بشه .
سلام
شما میتونید پیامهاتون رو ویرایش کنید و متنش رو تغییر بدید، در مورد اینکه همه پیامهاتون پاک بشه به نظرم مستقیم باید به ادمین پیام بدید، چون ادمین همه گفتگوهارو دنبال نمیکنه.

(2017-03-25 ساعت 10:10)arminpaye نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 09:55)Alirezania نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 08:20)arminpaye نوشته:  Big Grin من كه نوشتم نوروز ميام شما خبري ازت نشد Big Grin جات خالي منم چقدر حال كردم اونجا چقدر از resort mandaly bay استفاده كردم Big Grin طبقه 38 هم اتاقمون بود خيلي حال كردم Big Grin خيلي هتل و دخترا و .... عالي بودن خود four sessions هم كازينو داشت  در كل واسه تفريح خيلي خوبه ولي اب و هواي سنديگو خيلي بهتره و اصلا قابل مقايسه نيست Smile

آقا یعنی الان اینکه شما پز بدی که رفتی به لاس وگاس و هتل خوب ( حالا احتمالا متل ۶هم بودی) و دخترای خوب و اینا جاش تو  این فرومه؟؟؟؟
من كه اول نوروز رو تبريك گفتم و گفتم لاس و گاس بودم كه گرين كارتم رسيد يعني بعد از حدودا يك ماه ونيم اين همه خبر خوب گفتم و اطلاع رساني كردم Big Grin نميدونستم باعث ناراحتي عده اي از دوستان خوب دنياي مجازي ميشه Big Grin  Wink در مورد متل 6 هم الان ديدم اونو تو وارد تري چون من هميشه ritz carlton يا four sessions يا st regis ميرم مثل تو به متل ها وارد نيستم:-) البته خوب طبيعيه شما و يامي بايد هم حسادت كنيد كسي كه پول نداره چشم ديدن ادماي پولدار رو نداره:-)البته واقعا يامي (گلام كارتون گاليور)كه هي ميگفت من ميدونم ما موفق نميشيم باعث شد كه من زود بيام امريكا بس كه ايران بودم هي ميگفت ويزايي كه داري ديگه اعتباري نداره و باعث شد زودتر بيام امريكا من هم به كوري چشم حسودام هم اومدم امريكا هم گرين كارتم رو گرفتم هم خيلي دارم امريكا حال ميكنم:-) البته واسه ادماي پولدار ايران و امريكا فرقي نميكنه چون پولدارن همه جا حال ميكنند:-)فقط اينجا چون امكانات خيلي بيشتره خيلي بيشتر حال ميكنم:-)

سلام دوست عزیز

بابت گرین کارت تبریک میگم ، بابت پولدار بودنت هم ایشالا خدا بیشتر از اینا بهت بده ، ولی دوست خوبم این سبک صحبت اصلا خوب نیست، خوب نیست آدم دارایی هاشو حالا هرچی که هست به رخ دیگران بکشه و فخر بفروشه ، به قول شاعر که میگه، گر دست فتاده ای گیری مردی.
وگرنه اینکه شما با استفاده از دارایی های پدر محترم(ایشالا خدا برات حفظشون کنه) به قول خودت بری خوش بگذرونی و حال کنی بعد هم بیای به بقیه فخر بفروشی که هنر نیست، به نظر من کسی که خودش تلاش میکنه و تمام مخارج زندگیشو تامین میکنه و برای پیشرفت زندگیش با هر سختی که شده مهاجرت میکنه خیلی با ارزش تره، یه ضرب المثل ترکی هست که میگه علیمنن توتموسان قیچیما دولاشما (یعنی اگه دستمو نمیگیری به پرو پام نپیچ)
در اصطلاح هم یعنی اگه کمکی نمیکنی حداقل نمک به زخمم نپاش.
برات آرزوی توفیق و خوشبختی میکنم.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Kami R - 2017-03-25

درود
تو دهنی شماره 3

طرح بیمه همگانی پرزیدنت ترامپ از دستور کار مجلس نمایندگان خارج شد

البته یه جورایی هم خوبه هم بد
خوبه واسه اینکه حواس مو قشنگ جمع میشه که حتی هم حزبیهاش هم اون جورا پشتش نیشتن(البته واقعا هم جمهوریخواه نیست، یه جورایی مستقله)
بده واسه اینکه هرچی گفته نتونسته انجام بده و این باعث میشه که جری تر بشه و حالا باید دید قسمت کدوم وعده اش هست که روش پافشاری کنه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - yami - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 10:10)arminpaye نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 09:55)Alirezania نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 08:20)arminpaye نوشته:  Big Grin من كه نوشتم نوروز ميام شما خبري ازت نشد Big Grin جات خالي منم چقدر حال كردم اونجا چقدر از resort mandaly bay استفاده كردم Big Grin طبقه 38 هم اتاقمون بود خيلي حال كردم Big Grin خيلي هتل و دخترا و .... عالي بودن خود four sessions هم كازينو داشت  در كل واسه تفريح خيلي خوبه ولي اب و هواي سنديگو خيلي بهتره و اصلا قابل مقايسه نيست Smile

آقا یعنی الان اینکه شما پز بدی که رفتی به لاس وگاس و هتل خوب ( حالا احتمالا متل ۶هم بودی) و دخترای خوب و اینا جاش تو  این فرومه؟؟؟؟
من كه اول نوروز رو تبريك گفتم و گفتم لاس و گاس بودم كه گرين كارتم رسيد يعني بعد از حدودا يك ماه ونيم اين همه خبر خوب گفتم و اطلاع رساني كردم Big Grin نميدونستم باعث ناراحتي عده اي از دوستان خوب دنياي مجازي ميشه Big Grin  Wink در مورد متل 6 هم الان ديدم اونو تو وارد تري چون من هميشه ritz carlton يا four sessions يا st regis ميرم مثل تو به متل ها وارد نيستم:-) البته خوب طبيعيه شما و يامي بايد هم حسادت كنيد كسي كه پول نداره چشم ديدن ادماي پولدار رو نداره:-)البته واقعا يامي (گلام كارتون گاليور)كه هي ميگفت من ميدونم ما موفق نميشيم باعث شد كه من زود بيام امريكا بس كه ايران بودم هي ميگفت ويزايي كه داري ديگه اعتباري نداره و باعث شد زودتر بيام امريكا من هم به كوري چشم حسودام هم اومدم امريكا هم گرين كارتم رو گرفتم هم خيلي دارم امريكا حال ميكنم:-) البته واسه ادماي پولدار ايران و امريكا فرقي نميكنه چون پولدارن همه جا حال ميكنند:-)فقط اينجا چون امكانات خيلي بيشتره خيلي بيشتر حال ميكنم:-)

عزیزم از قدیم گفتن آرزو و خیالبافی بر کودکان و نوجوانان عیب نیست ولی نه دیگه تا این حد.
ایکاش ان چیزهایی که میگویی، داشتی... چون نه تنها اکثر ما میدونیم داری تصورات ذهنی تو اینجا مینویسی بلکه از خیلی چیزهای دیگه هم بسیار دچار فقر هستی.
بسیار تابلو هست که بعد سالها تماشای زندگی "بچه های مایه دار تهران" دچار اسیب روحی شده ای و با تخیلات اینچنینی سعی میکنی خودت را ارام بکنی.
بالفرض حتی اگر واقعا آمریکا هم امریکا امده باشی که در ان هم شک دارم، مطمئنا متوجه شده ای که در امریکا به آمریکا بودنت همانقدر میتوانی تفاخر کنی که زمان در ایران بودنت به اقامت ایرانی!!
اگر واقعا آمریکا هستی سعی کن سریعا سیتیزن بشی و پول یک ماشین مناسب رو سیو بکنی و برگردی ایران چون حداقل با پاس آمریکا ممکنه تهران بتونی یه حرکتهایی بزنی و کمی ارضا بشی.
صرفا جهت اطلاع اینو داشته باش...
۱- کسی که به اندازه کسری از انچه تو در خیالاتت رویاپردازی میکنی پول داره، اصلا فرصت نمیکنه بیاد اینجا امارشو بده.
۲- در کشوری که از مجموع خیلی کشورهای دیگه بیشتر بیلیونر داره، اگه قرار باشه مثل تو بشینیم و امار و حسرت و خیالبافی پول دیگران رو بکنیم، چند ماهه ادم کارش به جاهای باریک میکشه. انجایی که شما با خیال یک شب اقامتش اینجا پست میذاری من سالهاست کار میکنم، گل من Smile
رو همین حساب میگم همچین جاهایی وصله تن شما نیست، باز هم، گل من Smile

باز هم خداوند ما را از شر ایرانیان شاخ و شاخهای ایرانی محافظت فرماید. آمین

پانوشت : در عجبم از دوستانی که تخیلات این گل آقا رو باور میکنن Big Grin Big Grin Big Grin

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - sayhoon - 2017-03-25

سلام
کارنتی های سفارت ترکیه مشخص شد
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263
از سه کیس هم اطلاعات بیشتری درخواست کردند.
فقط همین Sad Sad Sad Sad
حالا آدم نمیدونه خوشحال باشه یا ناراحت!
فایل رو آپلود کردم خودتون ببینید بهتره
خدا آخر عاقبت همه مون رو به خیر کنه

توضیح:البته در فایل اکسل من فقط کیس لاتاری آسیارو که تقریبا ایرانیهاهستند(وتعداد کمی سوری) فیلتر کردم فیلتر رو بردارید کیسهای ازدواج و ... رو هم نشون خواهد داد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mosa10dei - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 11:55)hosseinkht نوشته:  سلام
از دوستان مهاجرسرا، کسی هست که تو ویزا بولتن اخیر ‎(april 2017)‎ کارنت شده باشه؟

من کارنت شدم ولی هنوز نامه مصاحبه م نیومده. نامه شما امده؟ کسی از دوستان که اوریل کارنت شدن هست که نامه ش امده باشه؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
کیس من:
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: ‎March2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN2016‎ :NVC ‎Welcome letter‎ :‎
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-261‎ و پرداخت ۱۲۰ دلار:
تاریخ تکمیل فرم ‎DS-260‎ و پرداخت ۳۲۵ دلار: ‎AUG 2016‎
نامه کامپلیت: DEC 2016 ‎
تاریخ کارنت شدن: MAR 2017
تاریخ مصاحبه: هنوز اعلام نشده
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ... ؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــ

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - EB3 - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 18:56)sayhoon نوشته:  سلام
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263
فقط همین  Sad  Sad  Sad  Sad

توضیح:البته در فایل اکسل من فقط کیس لاتاری آسیارو که تقریبا ایرانیهاهستند(وتعداد کمی سوری) فـیـلـتــر کردم فـیـلـتــر رو بردارید کیسهای ازدواج و ... رو هم نشون خواهد داد

سلام دوست عزیز
بابت خبرتون ممنون
میشه لطف کنید لینک اصلی این فایل رو هم بگذارید
با تشکر

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-25

2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

توضیح:البته در فایل اکسل من فقط کیس لاتاری آسیارو که تقریبا ایرانیهاهستند(وتعداد کمی سوری) فـیـلـتــر کردم فـیـلـتــر رو بردارید کیسهای ازدواج و ... رو هم نشون خواهد داد

میشه بیشتر توضیح بدید عزیز ... متوجه نشدم ...

ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-25

2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

منظور شما چیه که کارنتی ها مشخص شدند؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-25

سلام دوستان
پس احتمالا كارنتي هاي ماه مي دعوت نشدن؟ منظورم كيس هاي بالاي ٥٣٠٠ هست

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 19:58)arezoo dream نوشته:  سلام دوستان
پس احتمالا كارنتي هاي ماه مي دعوت نشدن؟ منظورم كيس هاي بالاي ٥٣٠٠ هست

اصطلاح کارنت مربوط میشه به شماره هایی که هر ماه تو ویزا بولتن منتشر میشه و اصطلاحا یعنی اماده باشید تا نامه مصاحبه دریافت کنید.
منظور ایشون از کارنت یه چیز دیگست و اپدیت سفارت از وضع پرونده های زیر دستش هست.
وضعیت مصاحبه های این ماه تو نامه دوم که اخر این هفته ارسال میشه مشخص میشه نه این فایل.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - rainyday - 2017-03-25

2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

دوست عزیز دلیل ناراحت بودن در مورد این فایل چیه؟
میشه یه مقدار توضیح بدی نکته منفیش کجاست؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - EB3 - 2017-03-25

(2017-03-25 ساعت 20:35)rainyday نوشته:  
2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

دوست عزیز دلیل ناراحت بودن در مورد این فایل چیه؟
میشه یه مقدار توضیح بدی نکته منفیش کجاست؟

فکر نمیکنم این فایل ربطی به کارنت شدن داشته باشه
همونطور که دوستان هم گفتن کارنت شدن که از ویزا بولتن مشخص میشه.
جالب اینجاست این ۴ فایل نامبری که دوستمون نوشتن، من که نتونستم در فایل اصلی پیداشون کنم!!
ولی فایل جالبیه!!! کاش میدونستیم از کجا اومده!

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-25

2017AS2272
2017AS4972
2017AS5042
2017AS5263

دوست عزيز source اين فايل كجاست؟
امكانش هست براي ابوظبي و ارمنستان هم اين فايل رو استخراج كنيد؟
ممنون از شما