مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-10-22

(2014-10-20 ساعت 10:44)isel نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 22:58)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 10:26)isel نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 19:03)isel نوشته:  بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا کسی جواب منو نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
همون 1 ماهی که خودشون گفتن درست هست يعنی 1 ماه بعد از تاريخ مصاحبه
گفته 1 ماه قبل از این که می خواهی بروی آمریکا پاست رو بفرست تا ویزا رو بزنن یعنی تاریخش دست خودمون هست ولی من از چند جا که پیکاپ ویزا می کنند پرسیدم میگند شما باید همراه پاسپورت یه برگه که افیسر بتون داده رو یا ایمیلی که اعلام کرده که ویزا آماده است رو به ما بدید تا ما ببریم با پاسپورتتون سفارت بدون هیچ مدرک یا ایمیل تایید یا برگه ای که نمشه اگر ما بردیم و ویزا ندادند مسئولیتش با خودتون هست شما هزینه متحمل میشید اما ممکنه ویزا رو ندهند.من نمی دونم باید چیکار کنم خودم به سفارت ایمیل بزنم یا اینکه کسی بوده مثل شرایط من به همه اینها که یکضرب ویزا میگیرند برگه نمی دهند ممنون می شم منو راهنمایی و کمک کنید دوستان

در مورد بیکاب ویزا توضیح بدید چه کسی اینکار را میکنه و چقدر هزینه اش میشه ؟ ما که خودمون باسبورتها را بریدم یک نامه داشتیم ک با اون وارد سفارت شدیم . ایمل بزنید و درخواست کنید چون فراموش کردید اون نامه را بگیرید یا بهتون بدن براتون ایمل کنند .

شما باتون به امریکا برسه میتونید بمونید ولی با وکیل و خرج داره .
بیزن اصیل 3102713600
دکتر ناصریان 3103377900
سیروس مشکی 3108881122 و 8183423031 این اقا هر چهارشنبه ساعت بنچ تو تلویزیون بارس برنامه های مهاجرتی خوبی داره خودم چند بار تلفنی زنگ زدم و جوابم را داده فکر کنم قابل اعتمادهم باشه .

ممکنه وکیلی که مورد اعتماد باشه و متعهد به کارش و کارشم خوب باشه معرفی کنید؟( بصورت پیغام خصوص بفرستید)
[/quote]

بیزن اصیل 3102713600
دکتر ناصریان 3103377900
سیروس مشکی 3108881122 و 8183423031

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - atessafg - 2014-10-22

دوستان سلام

من واقعا به راهنمایی احتیاج دارم
من به تازگی با همسرم که در آمریکا اقامت داره ولی سیتیزن نیست ازدواج کردم. خودم اقامت کانادارو دارم. هنوز برای پروسه اقامت من در آمریکا کاری نکردیم. حالا سوال من اینه که آیا میشه از طریق ویزای توریستی به آمریکا رفت بدون اینکه ایشون اقدامی برای پروسه مهاجرت من بکنه ، و بعد اونجا دوباره بصورت قانونی در خاک آمریکا من با ارائه پاسپورت ایرانی و کارت اقامت کانادا ازدواج کنیم و با اون مدارک برای ویزای دائم من در خاک آمریکا اقدام کنیم ؟
آیا در زمان این اقدام از ما ترجمه شناسنامه های ایرانیمون رو میخوان ؟ چون اگر بخوان ، میفهمند که زودتر از اون تاریخ ازدواج در ایران انجام شده .. و این خیلی برای پروسه ما منفی خواهد بود.
و سوال بعدیم اینه که تا چه حد امکان داره ویزای توریستی به من بدن، بعد از اینکه همسر من پروسه مهاجرت منو شروع کنه ؟
آیا ممکنه از کانادا با کارت اقات من ویزای توریستی رو بهتر بدن یا از ابوظبی بهتره ؟
و سوال آخر اینکه برای اقدام به گرفتن ویزای توریستی از ابوظبی یا کانادا جز مدارک شناسایی ، ترجمه شناسنامه من رو هم میخواهند یا خیر ؟
زیاد شد خیلی ولی واقعا ممنون میشم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roxana7 - 2014-10-22

سلام بچه ها
من براي ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم.
لطفا مراحل و فرم هاي مورد نياز را راهنمايي كنيد؟
مرسي

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-10-22

(2014-10-22 ساعت 11:18)atessafg نوشته:  دوستان سلام

من به تازگی با همسرم که در آمریکا اقامت داره ولی سیتیزن نیست ازدواج کردم. خودم اقامت کانادارو دارم. هنوز برای پروسه اقامت من در آمریکا کاری نکردیم. حالا سوال من اینه که آیا میشه از طریق ویزای توریستی به آمریکا رفت بدون اینکه ایشون اقدامی برای پروسه مهاجرت من بکنه ، و بعد اونجا دوباره بصورت قانونی در خاک آمریکا من با ارائه پاسپورت ایرانی و کارت اقامت کانادا ازدواج کنیم و با اون مدارک برای ویزای دائم من در خاک آمریکا اقدام کنیم ؟
آیا در زمان این اقدام از ما ترجمه شناسنامه های ایرانیمون رو میخوان ؟ چون اگر بخوان ، میفهمند که زودتر از اون تاریخ ازدواج در ایران انجام شده .. و این خیلی برای پروسه ما منفی خواهد بود.
و سوال بعدیم اینه که تا چه حد امکان داره ویزای توریستی به من بدن، بعد از اینکه همسر من پروسه مهاجرت منو شروع کنه ؟
آیا ممکنه از کانادا با کارت اقات من ویزای توریستی رو بهتر بدن یا از ابوظبی بهتره ؟
و سوال آخر اینکه برای اقدام به گرفتن ویزای توریستی از ابوظبی یا کانادا جز مدارک شناسایی ، ترجمه شناسنامه من رو هم میخواهند یا خیر ؟
از کانادا برو تقاضای ویزای توریستی بکن . بگو ژانویه میخوای لای وگاس باشی Wink
وقتی رفتی آمریکا با هم ازدواج کنین به همین راحتی . اونجا که رسیدی با یک وکیل مشورت کن . بهترین و کوتاه ترین راه

دوستان سلام

(2014-10-22 ساعت 11:27)Roxana7 نوشته:  سلام بچه ها
من براي ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم.
لطفا مراحل و فرم هاي مورد نياز را راهنمايي كنيد؟
مرسي
اولین قدم اینه که فرم DS 160 رو با توجه به سفارتی که می خواهی بری کامل کنی و از صفحه تاییدیش پرینت بگیری
بعد هم وقت بگیری

(2014-10-22 ساعت 11:40)vahid.vp نوشته:  

وقتی رفتی آمریکا با هم ازدواج کنین به همین راحتی . اونجا که رسیدی با یک وکیل مشورت کن . بهترین و کوتاه ترین راه
دوست عزیز

واقعا ممنونم ، ولی آیا واقعا شدنیه ؟ یعنی در کانادا ترجمه شناسنامه منو نیمخوان ؟ راحتتر ویزای توریستی آمریکا رو میدن ؟
و اینکه در لاس وگاس میشه براحتی ازدواج قانونی کرد ؟ و مراحل رو پیش برد ؟ باورم نمیشه شدنی باشه ...

(2014-10-22 ساعت 11:43)atessafg نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 11:40)vahid.vp نوشته:  

دوست عزیز

واقعا ممنونم ، ولی آیا واقعا شدنیه ؟ یعنی در کانادا ترجمه شناسنامه منو نیمخوان ؟ راحتتر ویزای توریستی آمریکا رو میدن ؟
و اینکه در لاس وگاس میشه براحتی ازدواج قانونی کرد ؟ و مراحل رو پیش برد ؟ باورم نمیشه شدنی باشه ...
مدارک مورد نیاز سفارت رو چک کن و با یک وکیل بگید همسرتون مشورت کنه

دوستان

یک سوال .. دوستانی که مصاحبه توریستی رفتند، آیا در کل ارائه شناسنامه الزامی هست و ترجمه اش ؟ اگر بله، در کدام مرحله ؟

با تشکر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - poram - 2014-10-23

سلام دوستان
من تقريبا يك ساله كه در أمريكا ازدواج كردم ، اما هنوز كرين كارتم نيومده. أيا همسرم كه سيتيزن هستش ميتونه برأي بدر و مادر من درخواست ويزاي توريستي بده؟ جقدر امكان موفقيت هست؟ أيا ارزش امتحان كردن رو داره يا احتمالش كمه كه بهشون ويزا بدن؟ حداقل يك كدومشون بتونن بيان.ايا اينكه من هنوز كرين كارت ندارم تأثير منفي داره؟ دوري بسيار مشكله...
ممنونم إز جوابتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-10-23

(2014-10-23 ساعت 06:55)poram نوشته:  سلام دوستان
من تقريبا يك ساله كه در أمريكا ازدواج كردم ، اما هنوز كرين كارتم نيومده. أيا همسرم كه سيتيزن هستش ميتونه برأي بدر و مادر من درخواست ويزاي توريستي بده؟ جقدر امكان موفقيت هست؟ أيا ارزش امتحان كردن رو داره يا احتمالش كمه كه بهشون ويزا بدن؟ حداقل يك كدومشون بتونن بيان.ايا اينكه من هنوز كرين كارت ندارم تأثير منفي داره؟ دوري بسيار مشكله...
ممنونم إز جوابتون
بله که میتونن واسشون دعوت نامه بفرستین . ولی دریافت ویزای توریستی شرایط خاص خودشو داره که اگر والدین شما اونا رو داشته باشند هیچ مشکلی نیست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2014-10-25

(2014-10-20 ساعت 21:51)ahmadabadi نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 20:15)ahmadabadi نوشته:  با سلام
من اگر ویزای توریستی بگیرم و بعد برم آمریکا با خانواده اونجا می تونم دیگه برنگردم چون می گن آمریکا قانونی داره که نمی تونن دیپورت کنن و اقدام به گرفتن گرین کارت کنم (به وسیله وکیل) با توجه به اینکه نفر سوممون بچه زیر 7 سال هست
دوستان جواب ماروهم بدید آگه می دونید
دوستان جواب ما رو هم بدید اگه می دونید

این بد تزین تصمیم ممکن برای مهاجرت به امریکا است از تمام مزایای قوانین مهاجرت محروم میشد و به هر دلیلی کارتون به پلیس (حتی برای رانندگی) بیافته دستگیر میشید . متاسفانه سطح زندگیتون هم بهتر از کارگرهای افغانی که در ایزان هستند نخواهد بود.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-10-26

(2014-10-25 ساعت 04:55)rezavfx نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 21:51)ahmadabadi نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 20:15)ahmadabadi نوشته:  با سلام
من اگر ویزای توریستی بگیرم و بعد برم آمریکا با خانواده اونجا می تونم دیگه برنگردم چون می گن آمریکا قانونی داره که نمی تونن دیپورت کنن و اقدام به گرفتن گرین کارت کنم (به وسیله وکیل) با توجه به اینکه نفر سوممون بچه زیر 7 سال هست
دوستان جواب ماروهم بدید آگه می دونید
دوستان جواب ما رو هم بدید اگه می دونید

این بد تزین تصمیم ممکن برای مهاجرت به آمریکا است از تمام مزایای قوانین مهاجرت محروم میشد و به هر دلیلی کارتون به پلیس (حتی برای رانندگی) بیافته دستگیر میشید . متاسفانه سطح زندگیتون هم بهتر از کارگرهای افغانی که در ایزان هستند نخواهد بود.

دوست عزیزم،با اینکه من به قوانین مهاجرسرا واقف هستم، و اینکه نظر شما قابل احترام است، اما ناچارم پاسخ شما را اینجا بدهم! همچین چیزی نیست و شما به همین راحتی که گفتید دستگیر نمیشید، شما هیچ فرقی با یک آمریکایی نخواهید داشت وقتی که مدرک داشته باشید برای رانندگی و غیره ... و خوشبختانه یا متاسفانه شما مثل افغانی های عزیز در ایران مورد تبعیض نژادی قرار نخواهید گرفت. در مورد زندگی هم باید بگم باز هم اینطور نیست و شما وقتی اجازه کار داشته باشید و زبان قابل قبولی هم برای گرفتن کار را بلد باشید، با توجه به اینکه اداره مهاجرت برای شما کار پیدا میکند، وضعیت زندگی شما بد نخواهد بود و به هیچ وجه قابل مقایسه با دوستان افغانی داخل ایران نیست.