مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-04-03

(2017-04-03 ساعت 13:33)raman_np نوشته:  دوستان به نظر شما لازم هست که شناسنامه و کارت ملی جدید بگیریم ؟؟؟ من قبل سال رفتن سوال کردم گفتن حداقل 5 تا 6 ماه طول میکشه که شناسنامه بدن ولی کارت ملی 45 روز کاری طول میکشه !

شناسنامه ده روزه مياد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bhb32 - 2017-04-03

(2017-04-03 ساعت 13:33)raman_np نوشته:  دوستان به نظر شما لازم هست که شناسنامه و کارت ملی جدید بگیریم ؟؟؟ من قبل سال رفتن سوال کردم گفتن حداقل 5 تا 6 ماه طول میکشه که شناسنامه بدن ولی کارت ملی 45 روز کاری طول میکشه !

برعكس گفتن بهتون
شناسنامه زود ميدن اما كارت ملي 5 ماه
من خودم 2 ماه پيش رفتم كارت مليم رو عوض كردم كه يه وقت سفارت سر اين ماجراهاي ترامپ گير نده بگه بايد كارت ملي هم داشته باشي
بعد ببرم بگن اين كه تاريخش گذشته
اما شناسنامه كه تاريخ نداره . مهم نيست همون شناسنامه قديميم رو نگه مي دارم.

(2017-04-03 ساعت 13:36)raminsha نوشته:  چندروز طول ميكشه تا حواله برام واريز شه؟وايا صرافي هايي كه در تهران هستند اين كار رو انجام ميدن؟

دوست من واريز مي كنه حدود 1 هفته
تهران كه همه انجام مي دن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - واهيك آقاجاني - 2017-04-03

(2017-04-03 ساعت 13:55)bhb32 نوشته:  

سلام
از شما كارت ملي خواستن؟ چون تا اونجا كه يادمه تو مداركه درخواستي كارت ملي نمى خوان
موفق باشيد

(2017-04-03 ساعت 14:07)واهيك آقاجاني نوشته:  سلام
از شما كارت ملي خواستن؟ چون تا اونجا كه يادمه تو مداركه درخواستي كارت ملي نمى خوان
موفق باشيد
كارت ملي از كسي نمي خوان اما يه هو ديدي يه روز گفتن آقا مي خوايم
ما هم كه كارتامون همه منقضي شده
پس بهتره داشته باشيم
واسه بعد ها هم خوبه
بلاخره يه روز اينا كلا از رده خارج مي شه
اونوقت با توجه به ازحام مردم بايد يك سال منتظر باشي تا برسه دستت
شايد اون زمان واقعا بهش احتياج داشته باشي
پس بگيريم بهتره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alireza salehi - 2017-04-03

سلام داشتن مدرک تحصیلی الخصوص دیپلم تا چه حدی ضرورت داره؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-04-03

(2017-04-03 ساعت 12:23)arezoo dream نوشته:  واقعا ممنون آقاي مصطفي
شخصا از سرچ هاي جامع شما خيلي استفاده ميكنم
فقط يه سوال تكراري و صرفا براي خاطرجمعي
اگر استيناف چهارم در تاريخ ٨ مي به ضرر ما باشه فرمان سر جاش برميگرده و يا همچنان معلقه؟
دوم اينكه دادگاه ٨ مي براي شكايت كتبي هست؟ يعني بطور خلاصه منظورم اين هست كه حدودا چقدر بعد از اون تاريخ دادگاه نظر ميده؟(٩٠ روز بطور متوسط؟)
سپاس

براساس مواردی که خوندم حدسمم اینه که همچنان تعلیق سرجاش باقی بمونه چرا که یک دادگاه جداگانه دیگه که همون هاوایی باشه به طور جامعتر یعنی هم برای پناهجویان و هم برای مهاجران اونو تعلیق کرده. مرحله بعد جنگ دولت در استیناف 9 برای دادگاه هاوایی خواهد بود.

در مورد سوال دوم، دادگاه 8 ماه می باز هم شفاهی خواهد بود و نه کتبی (یاد امتحان کتبی خودمون تو مدرسه افتادم). اینجا میتونین به منبع و شرح ماجرا و اینجا هم میتونین به پرونده در سایت دادگاه استیناف ناحیه 4 دسترسی پیدا کنین. همچنین، از وقتی متن درخواست استیناف به دادگاه ارائه میشه، بین 4-6  هفته وارد پروسه میشه و نباید بیشتر از 90 روز طول بکشه (شفاهی و کتبی).

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - faegheh_niazmand - 2017-04-04

سلام من یه سوال دارم
اگه رای دادگاه به نفع ما نباشه برای کسایی که ویزا تو پاسشون هست ولی هنوز نرفتن چه مشکلی پیش میاد؟؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 01:19)faegheh_niazmand نوشته:  سلام من یه سوال دارم
اگه رای دادگاه به نفع ما نباشه برای کسایی که ویزا تو پاسشون هست ولی هنوز نرفتن چه مشکلی پیش میاد؟؟؟

هیچ مشکلی ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - مهر٢٠١٧ - 2017-04-04

دوستان عزيز فقط به خاطر اينكه يه مقداري از استرستون كم بشه توضيح ميدم كه من بعد از يه مدت طولاني كه از مصاحبه ام گذشت و تو شرايطي كه ۳۰ ديسمبر بهم قبولي رو اعلام كرده بودن و گفته بودن تا ٢ هفته كارتم مياد تا امروز خبري از گرين كارتم نبود ولي امروز بالاخره استتوس من به صدور كارت تغيير كرد و ايميل جديدي گرفتم. البته شرايط من يه كم با اونايي كه ايران تشريف دارن فرق ميكنه ولي همين كه انگار اون جلوگيري ها رو برداشتن شايد از استرستون كم كنه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-04-04

کمیته قضایی رای داد؛ گورساچ یک قدم دیگر به دیوان عالی نزدیک شد
۱۵ فروردین ۱۳۹۶
سناتور چارلز گراسلی رئیس کمیته قضایی سنا از رای این کمیته به گورساچ خبر داد.

سناتور چارلز گراسلی رئیس کمیته قضایی سنا از رای این کمیته به گورساچ خبر داد.
اشتراک

چاپ

مشاهده نظرات

با رای کمیته قضایی مجلس سنا به گزینه پیشنهادی ترامپ برای عضویت در دیوان عالی ایالات متحده آمریکا، «نیل گورساچ» تنها یک قدم تا کسب این سمت فاصله دارد.

به گزارش رویترز، دوشنبه عصر به وقت واشنگتن دی سی، کمیته قضایی سنا رای گیری کرد و گورساچ توانست ۱۱ رای موافق در مقابل ۹ رای منفی کسب کند. به این ترتیب، او اکنون باید منتظر رای گیری صحن علنی سنا باشد.

دیوان عالی بالاترین مرجع قضایی در آمریکا است و این سمت از آن جهت اهمیت دارد که گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری اگر رای سنا را کسب کند، تا آخر عمر عضو دیوان عالی خواهد ماند.

بعد از مرگ قاضی اسکالیا، اکنون چهار قاضی به جمهوریخواهان و چهار قاضی به دموکرات ها نزدیک هستند. اگر آقای گورساچ بتواند در سنا رای لازم را کسب کند، دولت ترامپ می تواند امیدوار باشد در چالش های قضایی، دست بالا را دارد.

با این حال برخی تحلیلگران کار گورساچ برای کسب رای لازم را سخت می دانند.

براساس قانون، نامزد دیوان عالی باید دست کم شصت را از سنای صد نفره کسب کند. در حال حاضر جمهوریخواهان تنها ۵۲ رای دارند. با اینکه برخی دموکرات ها از آقای گورساچ حمایت کرده اند اما مارک وارنر سناتور ویرجینیا اعلام کرد ۴۱ دموکرات به گورساچ رای منفی می دهند.

سال گذشته باراک اوباما«مریک گارلند» را نامزد این سمت کرد، اما جمهوری‌خواهان حتی جلسه بررسی صلاحیت او را برگزار نکردند تا دولت جدید قاضی را برگزیند.
منبع:VOAfarsi

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 12:52)bhb32 نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 12:47)farzadmohajer نوشته:  یه سوالی برام پیش اومده دوستان :

رفتم تاپیک ارمنستان ولی چیزی دستگیرم نشد .

من ۳۰ می مصاحبه دارم . یعنی ۹ خرداد .  اگه بخوام تمکن مالی بگیرم ، اشکال نداره که
پس فردا از بانک تمکن مالی بگیرم ؟؟؟
حتما باید ماه مصاحبه این کارو کنم ؟؟

وقتی میگن ماه مصاحبه این کارو کن ، منظورشون خرداد هست یا می ؟؟؟

خیلی خیلی سر این قضیه گیج شدم ...

شما ده روز مونده بري برو بانك

ممنون عزیز ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Moh.Bahrami1989 - 2017-04-04

دوستاي گل ببخشيد كه اينجا ميگم اما جاي ديكه مطرح كردم كسي اصلا جوابم نداد ولي قول ميدم اين اخرين پست غير مرتب من با موضوع تاپسك باشه ??
من دانشجو فوق بهشتي هستم و ليسانسم رو فردوسي مشهد بودم.
مدرك موقت ليسانسم رو كرفتم از فردوسي و مشكلي نيس.
براي اينكه خدايي نكرده روز مصاحبه اگه افيسر ازم ريز نمرات ليسانس رو خواست داشته باشم ميخوام ريز نمرات غير رسميم رو بگيرم از فردوسي.( خواهشا يك سري نگيد اصلا نيازي نيست و مدرك اضافه نبرم. بلخره كار از محكم كاري عيب نميكنه)

من به طور اتفاقي يه سر زدم به پورتال دانشجويي ليسانسم و يهو ديدم كه ريز نمرات من به فارسي اونجا هست، منتها بدون مهر دانشكاه.
سوالم اينه كه ريز نمرات غير رسمي همينه؟ من همين رو ميتونم بدم مترجم؟ يا ريز نمرات غير رسمي چيزي غير اينه كه لازمه و بايد برم خوده دانشگاه و مكافات بكشم واسه گرفتنش؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - rainyday - 2017-04-04

دوست گرامی ریز نمرات نمیخواد نگرانیتو بزار برای موضوعات دیگه وقتی چیزی نمیخوان دلیلی نداره اضافه ببری و شاید با این کارا یه سنت بدی رو ایجاد کنی که از بقیه هم بخوان وقتی تو فایل پی دی اف سفارت چیزی دربارش نگفته پس شما هم نبر

حالا اگرم بخواد که نمیخواد به عنوان نقص مدرک میتونی بعدا بفرستی
البته من فک کنم اگه تمام افراد این سایت بهت بگن نبر شما آخر می بری

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bhb32 - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 15:44)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستاي گل ببخشيد كه اينجا ميگم اما جاي ديكه مطرح كردم كسي اصلا جوابم نداد ولي قول ميدم اين اخرين پست غير مرتب من با موضوع تاپسك باشه ??
من دانشجو فوق بهشتي هستم و ليسانسم رو فردوسي مشهد بودم.
مدرك موقت ليسانسم رو كرفتم از فردوسي و مشكلي نيس.
براي اينكه خدايي نكرده روز مصاحبه اگه افيسر ازم ريز نمرات ليسانس رو خواست داشته باشم ميخوام ريز نمرات غير رسميم رو بگيرم از فردوسي.( خواهشا يك سري نگيد اصلا نيازي نيست و مدرك اضافه نبرم. بلخره كار از محكم كاري عيب نميكنه)

من به طور اتفاقي يه سر زدم به پورتال دانشجويي ليسانسم و يهو ديدم كه ريز نمرات من به فارسي اونجا هست، منتها بدون مهر دانشكاه.
سوالم اينه كه ريز نمرات غير رسمي همينه؟ من همين رو ميتونم بدم مترجم؟ يا ريز نمرات غير رسمي چيزي غير اينه كه لازمه و بايد برم خوده دانشگاه و مكافات بكشم واسه گرفتنش؟

دوست عزيز تا جايي كه من مي دونم و چندين ريز نمرات دادم ترجمه، مترجم ها براي اينكه ريز نمرات رو ترجمه كنن به يه سري مهر هاي خاص نياز دارن كه حتما بايد زير ريزنمرات باشه.
شما از دارالترجمه اين رو بپرس و مطمئن شو