مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hamid.mar5000@icloud.com - 2017-04-04

کسی میدونه جقدر زمان میبره اسپانسر مدارک رو تو امریکا اماده کنه؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - lr_rleri - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 18:58)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  کسی میدونه جقدر زمان میبره اسپانسر مدارک رو تو آمریکا اماده کنه؟
اگه اسپانسرت سریع عمل کنه تهیه مدارک بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول نمیکشه ولی برای ما اسپانسر مدارک رو با پست برای سفارت فرستاده بود که پست مدارک نزدیک ۲۰ روز طول کشیده بود
ضمنا سفارت از ما فتوکپی پاسپورت اسپانسر رو هم خواستن که توی مدارک مورد نیاز نبوده و ما نداشتیم ولی ایرادی هم نگرفتن و به عنوان نقص مدارک به حساب نیامد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - lr_rleri - 2017-04-04

ت
(2017-04-03 ساعت 13:37)V_B نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:33)raman_np نوشته:  دوستان به نظر شما لازم هست که شناسنامه و کارت ملی جدید بگیریم ؟؟؟ من قبل سال رفتن سوال کردم گفتن حداقل 5 تا 6 ماه طول میکشه که شناسنامه بدن ولی کارت ملی 45 روز کاری طول میکشه !
من با شناسنامه و کارت ملی قدیمی رفتم مصاحبه همه چی هم درست بود.
نکته اینکه اصلا کارت ملی و ترجمه اش رو ازم نخواست.

ما هم با شناسنامه قدیمی رفتیم و کارت ملی رو هم داده بودیم برای تعویض که نزدیک ۶ ماه طول کشید تا کارت ملی جدید به دستمون برسه و دقیقا روزی که ما به طرف ایروان حرکت کردیم برای ما sms اومد که کارت ملیمون آمادس
ما کارت ملی قدیمی و ترجمه اش رو داشتیم که اونم از ما نخواستن و فقط شناسنامه ها و ترجمه شون رو از ما گرفتند

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - HamidHu - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 20:03)lr_rleri نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 18:58)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  کسی میدونه جقدر زمان میبره اسپانسر مدارک رو تو آمریکا اماده کنه؟
اگه اسپانسرت سریع عمل کنه تهیه مدارک بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول نمیکشه ولی برای ما اسپانسر مدارک رو با پست برای سفارت فرستاده بود که پست مدارک نزدیک ۲۰ روز طول کشیده بود
ضمنا سفارت از ما فتوکپی پاسپورت اسپانسر رو هم خواستن که توی مدارک مورد نیاز نبوده و ما نداشتیم ولی ایرادی هم نگرفتن و به عنوان نقص مدارک به حساب نیامد

بسيار ممنونم بابت جوابتون. لطف كرديد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - مهر٢٠١٧ - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 17:08)bhb32 نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 15:44)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستاي گل ببخشيد كه اينجا ميگم اما جاي ديكه مطرح كردم كسي اصلا جوابم نداد ولي قول ميدم اين اخرين پست غير مرتب من با موضوع تاپسك باشه ??
من دانشجو فوق بهشتي هستم و ليسانسم رو فردوسي مشهد بودم.
مدرك موقت ليسانسم رو كرفتم از فردوسي و مشكلي نيس.
براي اينكه خدايي نكرده روز مصاحبه اگه افيسر ازم ريز نمرات ليسانس رو خواست داشته باشم ميخوام ريز نمرات غير رسميم رو بگيرم از فردوسي.( خواهشا يك سري نگيد اصلا نيازي نيست و مدرك اضافه نبرم. بلخره كار از محكم كاري عيب نميكنه)

من به طور اتفاقي يه سر زدم به پورتال دانشجويي ليسانسم و يهو ديدم كه ريز نمرات من به فارسي اونجا هست، منتها بدون مهر دانشكاه.
سوالم اينه كه ريز نمرات غير رسمي همينه؟ من همين رو ميتونم بدم مترجم؟ يا ريز نمرات غير رسمي چيزي غير اينه كه لازمه و بايد برم خوده دانشگاه و مكافات بكشم واسه گرفتنش؟

دوست عزيز تا جايي كه من مي دونم و چندين ريز نمرات دادم ترجمه، مترجم ها براي اينكه ريز نمرات رو ترجمه كنن به يه سري مهر هاي خاص نياز دارن كه حتما بايد زير ريزنمرات باشه.
شما از دارالترجمه اين رو بپرس و مطمئن شو

دوست عزيز براي سفارت كه نه ولي براي زندگي و احتمالا تبديل مدركتون تو امريكا حتما ريز نمرات ميخوايد كه اونو بايد از خود دانشكاه درخواست بديد با مهر و ... بعد ترجمه كنيد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - مهر٢٠١٧ - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 20:25)HamidHu نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 20:03)lr_rleri نوشته:  

دو روزه هم ميشه. فقط بايد فرم رو پر كنه و يه پرينت از آخرين تكسش بذاره كه تو خونه مي گيره ، اگه بخواد فيش حقوقي هم بذاره يه روزه ميدن بهش كه لازم نيست.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hamid.mar5000@icloud.com - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 21:35)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 20:25)HamidHu نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 20:03)lr_rleri نوشته:  اگه اسپانسرت سریع عمل کنه تهیه مدارک بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول نمیکشه ولی برای ما اسپانسر مدارک رو با پست برای سفارت فرستاده بود که پست مدارک نزدیک ۲۰ روز طول کشیده بود

دو روزه هم ميشه. فقط بايد فرم رو پر كنه و يه پرينت از آخرين تكسش بذاره كه تو خونه مي گيره ، اگه بخواد فيش حقوقي هم بذاره يه روزه ميدن بهش كه لازم نيست.

خیلی خوب بهتر. ممنونم ازتون

(2017-04-04 ساعت 23:01)farzadmohajer نوشته:  راستی یه سوال : البته مربوط به این تاپیک نیست و پاکش میکنم امشب

ارمنستان نیاز به ویزا داره ؟؟ ؟؟

na niaz nadare. to liste in website Armenia peida koni zade visa nemikhad.

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_requirements_for_Iranian_citizens

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - zamini1975 - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 23:13)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 23:01)farzadmohajer نوشته:  راستی یه سوال : البته مربوط به این تاپیک نیست و پاکش میکنم امشب

na niaz nadare.  to liste in website Armenia peida koni zade visa nemikhad.

من چند سال پیش رفتم ویزا میخواست ، از یه آژانس بپرس .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - V_B - 2017-04-04

(2017-04-04 ساعت 23:46)zamini1975 نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 23:13)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  

na niaz nadare.  to liste in website Armenia peida koni zade visa nemikhad.

من چند سال پیش رفتم ویزا میخواست ، از یه آژانس بپرس .

من شب ژانویه اونجا بودم. ویزا نداره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - bhb32 - 2017-04-04

?با گذرنامهٔ ایرانی می‌ توانند بدون نیاز به اخذ ویزا یا با دریافت ویزا در مرز ورودی، به طور موقت و کوتاه مدت وارد ۳۷ کشور شوند از جمله:

?ترکیه
?گرجستان
?ارمنستان
?مالزی
?ونزوئلا
?اکوادور
?کامبوج
?موزامبیک
?سومالی
?تانزانیا
?لبنان
?تاجیکستان
?ماداگاسکار و ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - ملیس - 2017-04-05

(2017-04-03 ساعت 13:36)raminsha نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:19)bhb32 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:06)raminsha نوشته:  سلام من امريكا هستم ميخواستم بپرسم راه حواله ارزي از ايران به چه صورت ميباشد؟

صرافي
تا 10000 دلار يه كارمزد داره حدود 50 تا 60 دلار
از 10000 به بالا حدود 40 دلار
يه اختلافي هم بابت دلار Cash  و حواله ميديد
مثلا اگر دلار 3500 تومن هست قيمت حواله هر دلار 3560 تومن مي شه
باز صرافي به صرافي فرق داره
يه حساب بانكي هم تو امريكا داري كه كد سوئيفت داره
اون رو بايد به صرافي بدي

چندروز طول ميكشه تا حواله برام واريز شه؟وايا صرافي هايي كه در تهران هستند اين كار رو انجام ميدن؟

با سلام
یه سوال؟ مگه میشه به امریکا پول حواله کرد؟
3 سال قبل ما خواستیم از طریق صرافی پول حواله کنیم بهمون پیشنهاد داد با سفارت سوییس تماس بگیریم...انها هم اخطار دادند که به مشگل میخوریم و صاحب حساب بانکی در امریکا حسابش بسته میشه.....کلی حرف های دیگه

ممنون میشم اگر اطلاعات جدیدی دارید که قوانین مشگلی ایجاد نمی کنه را مطرح کنید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - ملیس - 2017-04-05

با سلام

ایا کسی از ارمنستان ویزای یکضرب گرفته؟ چند روز بعد از مصاحبه به پست داده میشه؟

ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - marco250 - 2017-04-05

(2017-04-05 ساعت 02:26)ملیس نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:36)raminsha نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:19)bhb32 نوشته:  صرافي
تا 10000 دلار يه كارمزد داره حدود 50 تا 60 دلار
از 10000 به بالا حدود 40 دلار
يه اختلافي هم بابت دلار Cash  و حواله ميديد
مثلا اگر دلار 3500 تومن هست قيمت حواله هر دلار 3560 تومن مي شه
باز صرافي به صرافي فرق داره
يه حساب بانكي هم تو امريكا داري كه كد سوئيفت داره
اون رو بايد به صرافي بدي

چندروز طول ميكشه تا حواله برام واريز شه؟وايا صرافي هايي كه در تهران هستند اين كار رو انجام ميدن؟

با سلام
یه سوال؟ مگه میشه به آمریکا پول حواله کرد؟
3 سال قبل ما خواستیم از طریق صرافی پول حواله کنیم بهمون پیشنهاد داد با سفارت سوییس تماس بگیریم...انها هم اخطار دادند که به مشگل میخوریم و صاحب حساب بانکی در آمریکا حسابش بسته میشه.....کلی حرف های دیگه

ممنون میشم اگر اطلاعات جدیدی دارید که قوانین مشگلی ایجاد نمی کنه را مطرح کنید.

من ۲ بار تا حالا حواله زدم از ایران و تا حالا همچین مشکلی برخورد نکردم.
در هنگام حواله زدن ، بهتره وایر کنید از طریق صرافی و به هیچ عنوان زیر بار کش دپازیت کردن از طریق صرافی نروید. مخصوصا برای رقم های بالای ۱۰.۰۰۰ دلار چون شما رو بازخواست می کنن
اگه حواله از حساب صرافی از کشور ثالث وایر زده بشه ، بی دردسر ترینه .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - HamidHu - 2017-04-05

كسي هست كه بعد از ١٦مارچ مصاحبه رفته باشه و اون داستانا كه گفتن ايميل و شبكه اجتمعي چك ميكنن روًتجربه كرده باشه؟ اصلا اين چك كردن واسه همست؟؟