مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - arminkh - 2015-12-13

نقل قول:با سلام به همه دوستای گلم، پتیشنر کیس ما دو روز پیش فوت کرد، پدر شوهر نازنینم، تو ایران، هم واسه ایشون و هم واسه کیسمون کلی ناراحتم، حالا چی میشه؟ ما یکسال تا کارنت شدنمون مونده، هنوز ولکامم نگرفتیم، خیلی نگرانیم...

تسلیت میگم.چون شما کیستون اپروو شده بوده میتوانید از substitute sponsor استفاده کنید که میتواند برادر/خواهر/مادر شوهر سیتیزن شما باشد.در غیر این صورت متاسفانه کیستون از بین میره.

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - مامان دو قلو ها - 2015-12-13

(2015-12-13 ساعت 12:50)arminkh نوشته:  
نقل قول:با سلام به همه دوستای گلم، پتیشنر کیس ما دو روز پیش فوت کرد، پدر شوهر نازنینم، تو ایران، هم واسه ایشون و هم واسه کیسمون کلی ناراحتم، حالا چی میشه؟ ما یکسال تا کارنت شدنمون مونده، هنوز ولکامم نگرفتیم، خیلی نگرانیم...

تسلیت میگم.چون شما کیستون اپروو شده بوده میتوانید از substitute sponsor استفاده کنید که میتواند برادر/خواهر/مادر شوهر سیتیزن شما باشد.در غیر این صورت متاسفانه کیستون از بین میره.

ممنونم، بله من هم مادر شوهرم، هم برادرشوهرم وهم خواهرشوهرم سیتی زن هستند، پس میشه کسی دیگه رو جایگزین کرد، تا کی مهلت داریم بهشون اطلاع بدیم؟

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - alireza88 - 2015-12-13

(2015-12-13 ساعت 01:28)shahram es نوشته:  
(2015-12-12 ساعت 23:58)alireza88 نوشته:  
(2015-12-12 ساعت 15:11)shahram es نوشته:  با سلام

من اکر خدا بخواهد بالاخره در ویزا بولتن ماه بعد (فبریه) کارنت میشم چون ۹ روز تا کارنت شدن فاصله دارم . حال از دوستان عزیزی که در این مورد تجربه دارن پرسشی داشتم : بعد از کارنت شدن معمولا چه مدت زمان طول میکشه تا نامه اینترویو برای من ایمیل شود ؟

با سپاس

سلام
مدارک شما بار اول کامپلیت شد ؟
سلام دوست عزیز

نه من بار دوم مدارکم کامپلیت شد .
مرسی
ما برای بار سوم داریم مدارک می فرستیم انشاله این دفعه کامپلیت بشه

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - alireza88 - 2015-12-13

(2015-12-13 ساعت 08:25)mana94 نوشته:  

من اکر خدا بخواهد بالاخره در ویزا بولتن ماه بعد (فبریه) کارنت میشم چون ۹ روز تا کارنت شدن فاصله دارم . حال از دوستان عزیزی که در این مورد تجربه دارن پرسشی داشتم : بعد از کارنت شدن معمولا چه مدت زمان طول میکشه تا نامه اینترویو برای من ایمیل شود ؟

با سپاس

سلام دوست عزيز من ٢ دفعه در پيام خصوصى به سوال شما جواب دادم ولى نمىدونم چرا جواب دريافت نكرديد من ۶ Apr گارنت شدم و۴ Jun نامه مصاحبه دريافت كردم در ضمن حتما مدارك اثبات سكونت پتشينر در امريكا همراه داشته باشيد سفير اين مورد حتما از شما ميخواد موفق باشيد
سلام
می خواستم بدونم فاصله دریافت نامه تا تاریخ تعیین مصاحبه چندروز بوده یعنی کی نامه را دریافت کردید و تاریخ مصاحبه را چه روزی تعیین کردند
ممنون

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mana94 - 2015-12-14

(2015-12-13 ساعت 21:14)alireza88 نوشته:  

با سپاس

سلام دوست عزيز من ٢ دفعه در پيام خصوصى به سوال شما جواب دادم ولى نمىدونم چرا جواب دريافت نكرديد من ۶ Apr گارنت شدم و۴ Jun نامه مصاحبه دريافت كردم در ضمن حتما مدارك اثبات سكونت پتشينر در امريكا همراه داشته باشيد سفير اين مورد حتما از شما ميخواد موفق باشيد
سلام
می خواستم بدونم فاصله دریافت نامه تا تاریخ تعیین مصاحبه چندروز بوده یعنی کی نامه را دریافت کردید و تاریخ مصاحبه را چه روزی تعیین کردند
ممنون

نامه مصاحبه در تاريخ 4 jun دريافت كردم و مصاحبه 29 jul بود

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - KingNothing - 2015-12-14

با سپاس

سلام. میشه لطفا بگید شما چه مدارکی رو برای اثبات سکونت پتیشنر در آمریکا نشان دادید و اینکه چه کیسی داشتید؟ (چه کتگوری) ... ممنون!

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mana94 - 2015-12-14

(2015-12-14 ساعت 02:05)KingNothing نوشته:  

با سپاس

سلام. میشه لطفا بگید شما چه مدارکی رو برای اثبات سکونت پتیشنر در آمریکا نشان دادید و اینکه چه کیسی داشتید؟ (چه کتگوری) ... ممنون!
من F3 هستم از طريق مادر كارت بيمه نسخه پزشك ٤ سال پيش پا مادرم شكست مدارك بيمارستان و رسيد برگه راى كه براى رياست جمهورى داده بود و همچنين عكس با روزنامه چند روز قبل از زمان مصاحبه

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - alireza88 - 2015-12-14

(2015-12-14 ساعت 00:15)mana94 نوشته:  

با سپاس

سلام
ممنون

نامه مصاحبه در تاريخ ۴ jun دريافت كردم و مصاحبه 29 jul بود
ممنون
چقدر فاصله نامه تا تاریخ مصاحبه کم

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mana94 - 2015-12-15

(2015-12-14 ساعت 22:18)alireza88 نوشته:  
(2015-12-14 ساعت 00:15)mana94 نوشته:  

با سپاس

سلام
ممنون

نامه مصاحبه در تاريخ ۴ jun دريافت كردم و مصاحبه 29 jul بود
ممنون
چقدر فاصله نامه تا تاریخ مصاحبه کم

حدود٢ ماه بود كه تقريبا برا همه همين هست

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahabjafari - 2015-12-15

دوستان لطفا رای بدهید .

تومار مخالفت با طرح تبعیض آمیز مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایرانیان را امضا کنید.
@ParizTravel
پس از امضا باید از طریق لینکی که به ایمیل شما می آید تایید کنید شخص دیگری با ایمیل شما امضا نکرده است.
@ParizTravel
وارد کردن زیپ کد الزامی نیست ولی اگر خواستید زیپ کد 90025 متعلق به غرب لس آنجلس است.
@ParizTravel
https://petitions.whitehouse.gov/petition/take-action-against-discriminatory-repercussions-visa-waiver-program-improvement-act-2015-hr-158
@ParizTravel

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - مامان دو قلو ها - 2015-12-20

با سلام به همه دوستان، ما برای کیسمون وکیل گرفتیم، نمیدونم میتونم اسم ایشون رو بیارم یا نه؟؟؟ میخواستم اگه کسی ایشون رو میشناسه بگه وکیل خوبیه یا نه؟؟ ایشون تو تلویزیون پارس میاد صحبت میکنه، شاید کسی ایشون رو شناخت و کمی در موردشون ما رو راهنمایی کنه که ایا وکیل ماهر و زبر دستی است یا خیر؟ ایا انتخاب درستی کردیم؟ اگه میشه اسمشون رو گفت، بفرمایید تا ایشون رو معرفی کنم، ممنونم.

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - battosai - 2015-12-20

کاملن مشخصه نگفتین هم نگفتین همه میدونن منظور شما کیست . اما انشاالله خیر باشه .

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - مامان دو قلو ها - 2015-12-20

(2015-12-20 ساعت 22:56)battosai نوشته:  کاملن مشخصه نگفتین هم نگفتین همه میدونن منظور شما کیست . اما انشاالله خیر باشه .

SmileSmileSmileتقریبا عمدا اینجوری گفتم، ولی مستقیما نخواستم اسمشون رو بیارم چون مطمئن نبودم که میشه اسمشون رو گفت یا خیر، شما در مورد ایشون چیزی میدونید؟ ایا وکیل ماهری هستند؟ یم نگرانیم ایا انتخاب درستی کردیم یا خیر؟؟ چون کیس ما دچار مشکل شده، متاسفانه پتیشنرمون به رحمت خدا رفتندSadSadSad

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Eli.n - 2015-12-21

سلام و عرض ادب
دوستان ممنون ميشم كمكم كنين
در فوريه سال ٢٠٠٨ توسط خاله ام براي مادرم اقدام شد كه من در اون زمان ١٨ سال و دو ماه داشتم.بعدها فهميدم ميتونم به قانون cpsa اتكا كنم اگر شانس با من همراهي كنه و اپرووال نامه دير برسه، از اون زمان تا الان مرتب از خاله ام جوياي نامه آپروو ميشدم كه تا الان خاله من گفته بود نامه اي نرسيده، از طرفي در آگوست ٢٠٠٨ نامه اي به دست ما رسيده كه توي اون نامه براي كيس مادرم كيس نامبر اعلام شده و كيس نامبر به اين صورت هست ANK2008*****
سوالي كه دارم اينه كه صدور كيس نامبر به معني اپروو شدن كيس هست؟ يعني در همون سال ٢٠٠٨ كيس مادرم اپروو شده و من ديگه اميدي به اخذ گرين كارت با مادر نداشته باشم؟

با تشكر از لطف عزيزان

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - m_vaziran - 2015-12-21

(2015-12-21 ساعت 13:26)Eli.n نوشته:  سلام و عرض ادب
دوستان ممنون ميشم كمكم كنين
در فوريه سال ٢٠٠٨ توسط خاله ام براي مادرم اقدام شد كه من در اون زمان ١٨ سال و دو ماه داشتم.بعدها فهميدم ميتونم به قانون cpsa اتكا كنم اگر شانس با من همراهي كنه و اپرووال نامه دير برسه، از اون زمان تا الان مرتب از خاله ام جوياي نامه آپروو ميشدم كه تا الان خاله من گفته بود نامه اي نرسيده، از طرفي در آگوست ٢٠٠٨ نامه اي به دست ما رسيده كه توي اون نامه براي كيس مادرم كيس نامبر اعلام شده و كيس نامبر به اين صورت هست ANK2008*****
سوالي كه دارم اينه كه صدور كيس نامبر به معني اپروو شدن كيس هست؟ يعني در همون سال ٢٠٠٨ كيس مادرم اپروو شده و من ديگه اميدي به اخذ گرين كارت با مادر نداشته باشم؟

با تشكر از لطف عزيزان

دوست عزيز بنظر ميرسه كه خاله شما چند سال زودتر از٢٠٠٨ اقدام كردن چون اين شماره مربوط به اپروال و اعلام كيس نامبر ميباشد و امكان نداره كه در يك سال هم اقدام شده باشه و هم اپرو شده باشه ! حالا اگه اينطور باشه بايد تاريخ ارسال فرم ١٣٠ را بدونيد و بقيه قضايا