مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-04-26

(2017-04-26 ساعت 14:43)ملیس نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 10:42)shahin41 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 01:09)Moh.Bahrami1989 نوشته:  ببخشيد اين كيس مهاجرتيتون لاتاري بوده ديگه؟ بله؟

با توجه به اینکه تاریخ عضویت ایشان در مهاجرسرا 2010 میباشد، فکر نکنم از طریق لاتاری اقدام کرده باشند.

ببخشید که توضیحات من کامل نبود. راستش خیلی خوشحال بودم و میخواستم با شما عزیزان که در تمامی این فراز و نشیب ها همراه بودید تقسیم کنم.

کیس ما دعوت فامیلی بود از طریق والدینم. همسرم سربازی رفته بود در ارتش...مدرک تحصیلی هر دوی ما دکترا....بچه هم نداریم
اصلا سوال و جواب نکردن ....خیلی ارام و راحت مصاحبه کردن..... اول مدارک را یه خانم که تسلط خوبی به فارسی داره مرتب میکنه و بعدش در اتاق دیگری با شما مدارک را مرور میکنند. بعدش هم اگر همه چیز خوب باشه میگن قسم بخورید که همه چیز واقعی است و بهتون تبریک میگن...... به همین راحنی .......

فقط اخرین مالیات اسپانسر را که 2016 بود را خواستند ....سوابق کاری و مدارک تحصیلی  و عقد نامه ما را خواستند
مدارک ما فقط توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شده بود و مهر دادگستری و امور خارجه نداشت...ما کلی مدارک اضافی ترجمه کرده بودیم که هیچ کدام لازم نبود مثل چرخش حساب بانکی  یا قباله منزل....پول اضافه بابت ترجمه ندهید. نیازی به  گواهی سوء پیشینه هم نیست. از ما در مورد شبکه اجتماعی و ایمیل هم سوال نکردن

ویزیت مدیکال ما توسط دکتر انوش اوردیان بود ......با اینکه واکسیناسیون انستیتو پاستور را داشتیم و کامل بود ولی دیفتری را مجدد تزریق کردنند چون قبل از دسامبر زده بودیم..... مبلغ 10000 دارم ارمنستان که معادل 20 دلار هست را بابت هر تزریق گرفتند..... تمامی هزینه های مدیکال با دارم ارمنستان هست. بعد از ویزیت پزشک برای عکس برداری ریه و ازمایش خون و معاینات دیگری ارحاع داده میشوید ...به خاطر داشته باشید تمامی قبض ها را نگه دارید. مدارک پزشکی مستقیم توسط پزشک به سفارت ارسال میشه  ولی 2 روز بعد از معاینه یک نسخه از خلاصه  ویزیت به انضمام عکس ریه را به خودتون میدن تا وقتی به آمریکا رفتید به پزشک خانواده بدهید. برای دریافت این اطلاعات از شما قبض های پرداختی را میخوان.

مبارک باشه خیلی خوبه.. پس این قانون نانوشته که با مدرک بالا و سربازی حتما چک میخورید ممکنه گاهی اوقات هم نقض بشه. انشالا که موفق باشید در ادامه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-04-26

(2017-04-26 ساعت 16:38)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 16:01)sayhoon نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 14:57)farzadmohajer نوشته:  سلام دوستان  . روز بخیر ...

یه سوال مبتدی داشتم :

بلیط رفت به آمریکا رو باید از کجا تهیه کرد ؟؟ به ماهان ایر گفتم میگه ما نداریم کلا

یعنی باید اول برم یه کشور مثلا ترکیه ، بعد از اونجا تهیه کنم ؟؟ یا مستقیم از داخل
ایران هم میشه ...

ممنون

دوست عزیز لطفا هر سوال رو جای خودش مطرح کن، هر چقدر هم فرومی ها شمارو نصیحت میکنند باز کار خودتون رو میکنید،
بعلاوه اگر دنبال جواب سوالتون هستید، هزاران نفر آمریکا رفتند، ماجراش رو هم کاملا شرح دادند،
بایک جستجوی گوگلی کاملا جوابتون رو بدست میارید،
موفق باشید

برای ده هزارمین بار :
من هر کامنتی که میزارم ، پس از پاسخ حذفش میکنم ...

اصلا مگه هنوز بحث حکم ترامپ ادامه داره ؟؟؟
تموم شد و رفت پی کارش ... در مورد چی اینجا صحبت میشه نمیدونم

فرزاد عزیز

یک زمانی یک سوال فوریتی برای شما (شمای نوعی) به وجود میاد که میاین اینجا و سوال میکنین و تمام، که خوب اکی . ممکنه همچین موقعیتی برای هر یک از ما رخ بده. اما اینکه هر سوال ربط و بی ربطی رو بیاین اینجا مطرح کنین و بعد بگین پاکش میکنم که روش درستی نیست و وقتی هم هم گروهی ها بهتون میگن ، طلبکارانه هم برخورد میکنین و باز کار خودتونو میکنین، این کار توهین به اونها حساب میشه. همین سوالتو میتونی خیلی راحت تو فروم مربوط به خودش پیدا کنی، دلیل پست کردنش اینجا رو نمیدونم. بهتره کمی احترام به حقوق بقیه رو هم یاد بگیریم.

در مورد دوم هم، بر خلاف ادعاهای شما، خیر. هنوز داستان دستور اجرایی سر جاش هست و در هفته های پیش رو حداقل دو دادگاه در این باره داریم. من نمیدونم شما از علم غیب خبر دارین که با نه اطمینان 100%، بلکه با اطمینان 300% میگین قانون تموم شد و رفت پی کارش و یا هربار با اطمینان بی پشتوانه ای حکم نهایی رو صادر میکنین!!!؟؟؟ محض اطلاع شما هم همه ما داریم در فروم مربوط به دستور اجرایی درباره دستور اجرایی صحبت میکنیم و نه مثل شما در فروم دستور اجرایی سوال بلیط و شرایط سفارت و .... بپرسیم از همدیگه، پس اینگونه بحثها اینجا طبیعیه. همه ما دوست داریم این داستان به خیر و خوشی تموم بشه، اما در کنار این آرزوی "دست یافتنی"، همه ما واقع بین هم هستیم. پس بهتره کمی از ابرها فاصله بگیری و به زمین نزدیکتر بشی، بلکه با عینک واقیعت هم به شرایط نگاه کنی.

امیدوارم از این به بعد سوال مربوط به فروم رو در این قسمت مطرح کنین و نه سوالات غیرمرتبط و غیر اورژانسی رو.

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - sce - 2017-04-26

فرزاد خان.
یک کلام. خیلی رو اعصابی. متاسفم که اینو میگم اما رفتارت اینجا دقیقا توهین مستقیم به افرادیه که خالصانه وقت میزارن و منابع موثق و دقیق رو ارایه میدن. ازت عاجزانه تقاضا دارم اینقدر تو این وسط پارازیت ننداز. تو رو خدا ساکت باش.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Moh.Bahrami1989 - 2017-04-26

فرزادجان این اصطلاحات ((گفته های کارشناسان و حقوق دان های مطرح آمریکا)) یا (( این کاره های آمریکا)) یا ((در تاریخ آمریکا)) رو که به کار میبری من به خدا میخوام جامه بدرم و سر به کوه و بیابون بذارم.

خدا وکیلی حالا (( این کاره های امریکا)) رو اخه ادم کجای دلش بذاره؟

مصطفی جان من معذرت میخوام ازت بابت برخی جمله های فرزاد که به خدا من رو شرمنده کرد در مقابلت.

عجیب فرزاد من رو یاد افرادی میندازی که چند وقت پیش واسه ریاست جمهوری ثبت نام میکردن و میخواستن یه شبه مردم رو رستگار کنن. نکردی انصافا؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-04-26

آقا فرزاد امیدوارم این تعریف تمجیدهایی که از آمریکا می کنید(کشور شماره 1 عدالت)بعدا تو ذوقت زده نشه.الان فردا یه خبر ناراحت کننده بشنوی دوباره بدوبیراه هات به آمریکا شروع میشه و از اینرو به اون رو میشی.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-04-26

من اصلا از نوع صحبت شما با من ناراحت نمیشم ...

چون ایران از نظر اعصاب و افسردگی رتبه ۹۵ جهانه ...

با کوچکترین حرف ، اشتیاق به پرخاشگری و حمله و توهین دارند ...

ای کاش روزی برسه که مردم ایران هم مثل تمام مردم دنیا ، در صورت کمک به یاریه هم بیان

البته دوستان نازنینی هم تا الان خیلی بهم کمک کردن که واقعا یک دنیا ازشون ممنونم ??

در ضمن من تا به امروز این اجازه رو به خودم ندادم که بخوام به کسی توهین کنم ...
این تعبیر اشتباه خود شماست ...

من مصطفی جان رو خیلی دوست دارم ? اما بعضیا میخوان که اینجا تنش و جنگ و دعوا راه بندازن

برای این دوستان آرزو دارم که زودتر به ارزش های انسانی دست پیدا کنند ... الهی آمین

اگر هم کسی احساس کرده که من بهش توهین کردم ازشون عذر میخوام ...

به امید روزهای پر از صلح و دوستی و آرامش ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadjoon123 - 2017-04-27

(2017-04-26 ساعت 23:57)farzadmohajer نوشته:  من اصلا از نوع صحبت شما با من ناراحت نمیشم ...

ای کاش روزی برسه که مردم ایران هم مثل تمام مردم دنیا ، در صورت کمک به یاریه هم بیان

البته دوستان نازنینی هم تا الان خیلی بهم کمک کردن که واقعا یک دنیا ازشون ممنونم ??

من مصطفی جان رو خیلی دوست دارم ? اما بعضیا میخوان که اینجا تنش و جنگ و دعوا راه بندازن

برای این دوستان آرزو دارم که زودتر به ارزش های انسانی دست پیدا کنند ... الهی آمین

سلام دوست عزیز
به هیچی بجز مصاحبت فکر نکن...به امید یکضربی..

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - zamini1975 - 2017-04-27

(2017-04-26 ساعت 23:57)farzadmohajer نوشته:  من اصلا از نوع صحبت شما با من ناراحت نمیشم ...

دوست عزیز ، من مثل دیگر دوستانی که میگن رو اعصابی نیستم ، و خیلی دوست دارم اگه کمکی از دستم بر بیاد برا تو یا دیگر دوستان انجام بدم ولی اگر بخواهیم بی طرفانه قضاوت کنیم حق با این دوستان هست و اینکه شما نوشته هاتون رو پاک میکنید و یا موضوع تراول بن تموم شده دلیل نمیشه . به نظر من این رفتار بی احترامی به دیگران هست و شاید سوالی داری که جوابش رو کسی به خوبی میدونه ولی از رفتارت ناراحته و جوابت رو نده و این در کل به ضرر خودت تموم میشه .

به امید روزای خوب

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - مهاجر سبز - 2017-04-27

آقای farzadmohajer عزیز دوست خوب. ای عزیز ، جوان ، با سواد ، با فرهنگ ، با شخصیت و ...
من به عنوان عضو کوچکی از این فروم به عنوان کسی که بیشتر از سن شما لاتاری شرکت کرده، خواشمندم به احترام دیگر اعضا از نوشتن هر چیزی جز موضوع مرتبط با این پیج از حالا به بعد خوداری کنید.
پیشاپیش با توجه به ادب و فرهنگی که قطعا شما دارید، از اینکه به دیگر اعضا مثل:
تشکر کنندگان: ekhveh ، mohajer20176 ، شهرادلیلا ، امیر007 ، mulan1979 ، hsh85 ، onasiss ، POUA ، Bboys_s ، Moh.Bahrami1989 ، farhhad ، Ali--usa ، sce ، marco250 ، shahin41 ، Amiran53 ، fb2016 ، hosseinkht ، Kourosh55 ، مهاجر سبز
احترام میگذارید و باعث نارحتی دوستان دیگر نمی شوید بسیار سپاسگزارم.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-04-27

با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا كسي منبعي داره كه حدودي مشخص كنه نتايج دادگاه استيناف ٤ و ٩ كي مشخص ميشه؟
يه بار آقاي مصظفي گفته بود قراره منبعي كه فكر ميكنم توي آمريكا وكيل بودن حدود تاريخشو بگم
سپاس از دوستان مطلع

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - onasiss - 2017-04-27

فرزاد عزيز
شما يه چند وقتي تو خصوصي براي من و شايد هم بعضي از دوستان پيغام ميزاشتي و من هم با كمال ميل جواب ميدادم، حتي من شماره موبايل و تلگرام هم رو هم دادم كه درصورتي كه سوالي داري و سريع ميخواي جواب بگيري مستقيم بپرسي ولي متاسفانه خودت نخواستي كه اينچنين ارتباطي داشته باشي
وگرنه با سرعت بيشتر از اوني كه حتي اينجا سوال كني و منتظر جواب باشي به جوابت ميرسيدي

فرزاد جان بعضي از سوال ها ممكنه تخصصي باشه و بعضي هم انقدر ساده كه ميشه از طريق ديگه هم به جواب رسيد مثل همين سوال اخر
بنظرم خيلي قشنگتر و منصفانه تر بود اگر بجاي بحث با عزيزان اين فورم عذرخواهي ميكردي، عزيزاني مثل مصطفي عزيز كه تو اين فروم كم نيستند و تمام انرژيشون رو ميزارن كه اطلاعاتي كه بدست ميارن رو با من و شما به اشتراك بگذارند كه واقعا بشخصه ميگم كه من دستشون رو ميبوسم و خيلي براشون احترام قائلم
من جاي شما باشم از اين عزيزان عذرخواهي ميكنم و سعي ميكنم اين اتفاق نيافته مگر كيس خيلي خيلي خاص كه همه عزيزان هم با دل و جون جواب بدن نه اينكه با ناراحتي جواب بدن
من حداقل درباره كيسهاي لاتري باور دارم كه هر كدوم از ما عضو ٣-٢ تا گروه تلگرامي هستيم و امكان نداره سوالي تو اين گروه ها بي جواب بمونه، ميتوني اين مدل سوال ها رو اونجا هم بپرسي
به اميد موفقيت شما فرزاد عزيز و همه دوستان و عزيزان اين فروم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-04-27

(2017-04-27 ساعت 13:14)onasiss نوشته:  فرزاد عزيز
شما يه چند وقتي تو خصوصي براي من و شايد هم بعضي از دوستان پيغام ميزاشتي و من هم با كمال ميل جواب ميدادم، حتي من شماره موبايل و تلگرام هم رو هم دادم كه درصورتي كه سوالي داري و سريع ميخواي جواب بگيري مستقيم بپرسي ولي متاسفانه خودت نخواستي كه اينچنين ارتباطي داشته باشي
وگرنه با سرعت بيشتر از اوني كه حتي اينجا سوال كني و منتظر جواب باشي به جوابت ميرسيدي

فرزاد جان بعضي از سوال ها ممكنه تخصصي باشه و بعضي هم انقدر ساده كه ميشه از طريق ديگه هم به جواب رسيد مثل همين سوال اخر
بنظرم خيلي قشنگتر و منصفانه تر بود اگر بجاي بحث با عزيزان اين فورم عذرخواهي ميكردي، عزيزاني مثل مصطفي عزيز كه تو اين فروم كم نيستند و تمام انرژيشون رو ميزارن كه اطلاعاتي كه بدست ميارن رو با من و شما به اشتراك بگذارند كه واقعا بشخصه ميگم كه من دستشون رو ميبوسم و خيلي براشون احترام قائلم
من جاي شما باشم از اين عزيزان عذرخواهي ميكنم و سعي ميكنم اين اتفاق نيافته مگر كيس خيلي خيلي خاص كه همه عزيزان هم با دل و جون جواب بدن نه اينكه با ناراحتي جواب بدن
من حداقل درباره كيسهاي لاتري باور دارم كه هر كدوم از ما عضو ٣-٢ تا گروه تلگرامي هستيم و امكان نداره سوالي تو اين گروه ها بي جواب بمونه، ميتوني اين مدل سوال ها رو اونجا هم بپرسي
به اميد موفقيت شما فرزاد عزيز و همه دوستان و عزيزان اين فروم

اول از همه اینکه شما عزیز دل منی ? در طول این مدت کمک های شایانی به بنده کردید .

من نه ادعای سواد و فرهنگ دارم ، و نه چیز دیگری ...

اتفاقا من مدام دارم میگم که اگر احساس کردید توهینی به دوستان شده ، عذر میخوام ??

من یک نانو هم به کسانی که مدام بهم تیکه میندازن و بد بیرا میگن توهین نکردم . چه برسه مصطفی عزیز ?

چون من آدم توهین کن و پرخاشگری نیستم ... من اعتقاد دارم که دعوا برای حیوانات هست .

سوال آخرم رو کاملا قبول دارم که باید میومدم پیش خودت ...

اما سوال و مشکلات قبلیم رو تاپیکی براش پیدا نکردم که مطرحش کنم . چون جدید و انحصاری بود .

برای یک میلیون بار دیگه خواهش میکنم که دوستان ، از روی کامنت و پست ها ، به قضاوت شخصیت
و فرهنگ و لحن صحبت کردن نپردازن ... به طور مثال :
من در واقعیت کاملا آرام و کم صدا هستم ... خیلی هم خجالتی ... همه بهم میگن که چرا انقدر مظلومی ؟!
اگر متن های مجازی قدرت اینو داشتن که حس و حال و طرز بیان هم منتقل کنن ، اون وقت متوجه
میشدید که بنده آزارم به مورچه هم نمیرسه ... این مطلب رو کلی گفتم و نه فقط مربوط به بحث خودم .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - AbbasHTC - 2017-04-27

(2017-04-27 ساعت 13:21)farzadmohajer نوشته:  واقعا اگر میدونستم که پرسیدن یه سوال کوچیک برای خرید بلیط همچین جنگ و آشوبی راه میندازه
که وقت خودم و شمارو کلی بگیره ، حتی یک لحظه هم بهش فکر نمیکردم ...

منم به شدت قبول دارم که سوال رو باید در تاپیک خودش مطرح کرد .

اگر دو ماه پیش بود ، اورژانسی ترین سوال ممکن رو هم اینجا نمیکردم .

چون بحث حکم ترامپ ، داغ داغ بود و پرسیدن سوال بی مربوط کاملا کار اشتباهی بود در آن مقطع

الان وضعیت کاملا سفیده ... پرسیدن یه سوال کوچیک که قراره دو دقیقه بعدش پاک کنم نباید انقدر
توهین به حساب بیاد برای بعضیا ...

و مهم تر از همه :
به غیر از سوال آخرم که خیلی مبتدی بود ،
سوال های قبلی که کردم کاملا انحصاری و خاص بود . مشکلاتی که در تاریخ سایت مهاجرسرا براش تاپیکی
ساخته نشده ... مشکلات من کاملا جدید بود و در هر تاپیکی میشد مطرحش کرد . چون تاپیک خاصی نداره

مثلا سوال خرید بلیط رو هم میشد در تاپیک دیگه ای مطرحش کنم ولی سوال های قبلیم رو خیر ...

دوست عزیز سلام

لطفا لطفا این مباحث رو برادری کن و تمومش کن...واقعا شما داری وقت همه دوستانی که به این تاپیک سر میزنن رو میگیری...
اینجا تاپیکی هستش که من هر روز بهش سر میزنم و از اخباری که اقا مصطفی میزارن استفاده میکنم..
اصلا حق با شماست و لطف کن اینجا چیزی ننویس که بخای پاکش کنی..مرسی

موفق باشی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-04-27

(2017-04-27 ساعت 13:03)arezoo dream نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز
آيا كسي منبعي داره كه حدودي مشخص كنه نتايج دادگاه استيناف ٤ و ٩ كي مشخص ميشه؟
يه بار آقاي مصظفي گفته بود قراره منبعي كه فكر ميكنم توي آمريكا وكيل بودن حدود تاريخشو بگم
سپاس از دوستان مطلع

من هفته پیش از وکیل پرسیدم، تا الان جواب نداده. دیگه سرم شلوغ شد و سرگرم کارهای خودم شدم پیگیری نکردم. ایشالله این هفته از چندین نفر که ارتباط مستقیم با پرونده دارند سعی میکنم بپرسم، اگه جوابی دریافت کردم حتمن اینجا قرار میدم. اگه سوال خاص دیگه ای هم مد نظرتون هست بگین که بپرسم (با احتمال جواب گرفتن از آنها).

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - مهاجر سبز - 2017-04-27

(2017-04-27 ساعت 13:32)AbbasHTC نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 13:21)farzadmohajer نوشته:  واقعا اگر میدونستم که پرسیدن یه سوال کوچیک برای خرید بلیط همچین جنگ و آشوبی راه میندازه
که وقت خودم و شمارو کلی بگیره ، حتی یک لحظه هم بهش فکر نمیکردم ...

منم به شدت قبول دارم که سوال رو باید در تاپیک خودش مطرح کرد .

اگر دو ماه پیش بود ، اورژانسی ترین سوال ممکن رو هم اینجا نمیکردم .

چون بحث حکم ترامپ ، داغ داغ بود و پرسیدن سوال بی مربوط کاملا کار اشتباهی بود در آن مقطع

الان وضعیت کاملا سفیده ... پرسیدن یه سوال کوچیک که قراره دو دقیقه بعدش پاک کنم نباید انقدر
توهین به حساب بیاد برای بعضیا ...

و مهم تر از همه :
به غیر از سوال آخرم که خیلی مبتدی بود ،
سوال های قبلی که کردم کاملا انحصاری و خاص بود . مشکلاتی که در تاریخ سایت مهاجرسرا براش تاپیکی
ساخته نشده ... مشکلات من کاملا جدید بود و در هر تاپیکی میشد مطرحش کرد . چون تاپیک خاصی نداره

مثلا سوال خرید بلیط رو هم میشد در تاپیک دیگه ای مطرحش کنم ولی سوال های قبلیم رو خیر ...

دوست عزیز سلام

لطفا لطفا این مباحث رو برادری کن و تمومش کن...واقعا شما داری وقت همه دوستانی که به این تاپیک سر میزنن رو میگیری...
اینجا تاپیکی هستش که من هر روز بهش سر میزنم و از اخباری که اقا مصطفی میزارن استفاده میکنم..
اصلا حق با شماست و لطف کن اینجا چیزی ننویس که بخای پاکش کنی..مرسی

موفق باشی

آقای فرزاد عزیز یک بار دیگر از شما خواهش میکنم از نوشتن هر گونه نظر و سوال و مطلبی حتی اورژانسی و حتی اگر هیچ تایپکی براش وجود نداشته باشه و حتی حالا و آینده که وضعیت از دید شما سفید هست و حتی و حتی و... توی این پیج خوداری کنید.
برای بار دوم از شعور و شخصیت و ادب شما و احترامی که به سایر اعضا می گذارید و از این لحضه هیچ پیامی حتی بسیار حیاتی و ضروری در این پیج نمی گذارید و از پیج های دیگه و پیام خصوصی توی این سایت و استفاده از پیجهای دیگه مثل تلگرام و صرف وقت و سرچ توی گوگل و ... برای رفع مشکلات شخصی کوچک و بزرگ خودتون استفاده میکنید بسیار متشکرم.